Yurtiçi Nakliye

Yurtiçi Nakliye

Firmamız, yılların deneyimi ile güvenilir ve profesyonel hizmet sunar. Kurulduğumuz günden beri dinamik ve enerjik bir ekiple çalışmalarımızı yürütüyoruz. Yurtiçi nakliye hizmetlerimizde merkezimiz Mersin’dir. Aynı zamanda Samsun şubemizle de faaliyetlerimize devam ederek müşterilerimizin ihtiyacına yönelik olarak çalışmalar yürütüyoruz. Çünkü her müşterimizin ihtiyaç duyduğu hizmet farklıdır.

Yurtiçi nakliye faaliyetlerinde amacımız, ülkemizin en fazla tercih edilen şirketleri arasında yer almak. Bunun için de sektörde deneyimi olan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu hizmeti sağlayabilmek için 7/24 çalışarak kesintisiz hizmet sunar. Bütün amacımız, uluslararası standartlarda sunduğumuz kaliteli hizmetlerimizden istifade eden müşterilerimizin takdirini kazanmaktır. Müşteri odaklı yurtiçi nakliye firması olarak hedefimiz, bütün lojistik süreçleri eksiksiz yürüterek müşterilerimiz için avantajlı hizmetler sunabilmektir.

Yurtiçi Nakliye – Taşımacılık

Yurtiçi nakliye, ülke ekonomisine büyük bir katkı sağlar. Bu katkıları kısaca şöyle sıralayabiliriz:

 • Ürünlerin piyasaya sürülmesi ve tüketicinin taleplerinin karşılanması ve bunun sonuncunda da işletmelerin büyümesi yurtiçi nakliye ile mümkündür.
 • Lojistik firmaları sayesinde ürünler, üretim noktasından alınarak tüketim alanlarına taşınır.
 • Tarım, sanayi, perakende ve birçok farklı sektör arasında bağlantı kurulur.
 • Ürünlerin veya malzemelerin zamanında teslimi, işletmelerin verimliliğini artırmada önemli bir paya sahiptir.

Türkiye gibi büyük bir ülkede nakliye hizmetleri çok geniş bir kapsama sahiptir. Özellikle karayolu taşımacılık birçok açıdan müşterilerimiz için avantaj sağlar. Firmamız çevreye duyarlı ve güçlü altyapısı ile yerel ekonomiye sunduğu katkının farkındadır.

Yurtiçi karayolu nakliyat şehir içi taşımacılık için yaygın şekilde kullanılır. Özellikle işletmeler için gerek malzeme gerekse ürün tedarikindeki süreklilik önemlidir. Müşterilerimizin malzemelerinin sürekli yenilenmesi durumunda, biz de ülke içi ticareti kolaylaştırıyor, işletmelerin ve ülkemizin ekonomik büyümesine katkı sunuyoruz.

Lojistik karayolu taşımacılığı ülke içinde kritik bir rol oynar. Birçok sektörün faaliyetlerini sürdürmesi, hatta işini büyütmesi aldığı hızlı, güvenilir ve kaliteli Yurtiçi TIR nakliye hizmetlerine bağlıdır.

Karayolu Taşımacılığı
Yurt içi nakliye karayolu taşımacılığı

Yurtiçi Karayolu Taşımacılığı

Yurtiçi karayolu nakliye faaliyetlerini başarılı bir şekilde yürüten ekibimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için pek çok faktöre dikkat eder. En önemli unsurları şöyle sıralayabiliriz:

 • Şehirlerarası nakliye sürecinde yük güvenliğinin sağlanması önemlidir. Taşınacak yükün ağırlığına ve boyutuna uygun şekilde yükleme yapılmalıdır.
 • Şoförlerin deneyimli olması, hız sınırlarına uyması, yorgun olmaması gerekir.
 • Şoförler, firma ve müşteri arasında hızlı ve etkili iletişim kritik öneme sahiptir.
 • Araçların bakımı düzenli şekilde olmalıdır.
 • Malzemelerin yüklenmesi, boşaltılması gibi süreçler etkin bir şekilde yönetilmelidir.
 • İş güvenliğine dikkat edilmelidir.

Ekibimiz yurtiçi nakliye hizmetlerinde farklı boyutlarda ve türde malzemelerin taşınması için uygun seçenekler sunar. Özellikle karayolu ile nakliye ile müşterilerimize hızlı ve esnek çözümler üreterek küçük paketlerden büyük yüklere kadar bütün taşıma ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Yurtiçi nakliye hizmetlerimizde parsiyel taşımacılık müşterilerimiz için en çok kullandığımız uygulamalardan biridir. İşletmeler için pek çok avantajı beraberinde getirmesi, iş dünyasının sıklıkla tercih ettiği bir lojistik çözüm olarak karşımıza çıkar. Çünkü birçok farklı müşterinin malzemelerinin aynı taşıma aracı ile aynı rotasyona doğru yola çıkmasını sağlar. Bu yöntemin getirdiği faydaları sıralayabiliriz:

FMR Parsiyel Nakliye
Yurt içi parsiyel taşımacılık
 • Yurtiçi nakliye yapmak isteyen küçük işletmeler için büyük taşıma araçları kiralamak maliyetli olabiliyor. Birçok firmanın yüklerinin bir araçta taşınması, lojistik maliyetlerde tasarruf sağlar.
 • Yüklerin bir taşıma aracıyla bir seferde daha fazla müşteriye ulaşması zamanın verimli kullanılması anlamına gelir.
 • Her müşterinin yükü diğerinden ayrı şekilde koruma altına alınır. Hasar riski düşüktür.
 • Hızlı teslimat sağlanır.
 • Pek çok farklı ürünün taşınmasında kolaylık oluşur. Küçük paketler, büyük yükler, hatta taşınması istenen özel ürünler olabilir.

Karayolu Konteyner Taşımacılığı

Yurtiçi konteyner taşımacılığı gerek müşterilerimiz için gerekse bizim için önemli bir lojistik çözümdür.

 • Yurtiçi nakliye için konteyner ile yüklerin taşınması, daha güvenlidir. Dış etkenlere karşı yükleri muhafaza eder. Her mevsim koşulunda yüklerin hasar görmesini engeller.
 • Kolay yükleme ve boşaltma sağlanır.
 • Büyük hacimdeki yüklerin taşınmasında rahattır.
 • Daha iyi bir yük kapasite planı yapılır.
 • Aynı anda daha fazla yük taşınmasına olanak tanır.
 • Konteynerlerin izleme süreci etkili bir şekilde yürütülür.

Büyük miktarda yükün tek bir seferde taşınması, yurtiçi konteyner taşıma fiyatları noktasında da avantaj sağlar. Daha düşük bir maliyet ile taşımacılık yapılacağı için müşterilerimiz için uygun bir fiyat ortaya çıkabilir.

Karayolu Proje Nakliye

Karayolu proje nakliye firmaları arasında yer alarak büyük ve ağır yükleri olan müşterilerimiz için özel taşıma ekipmanlarımızla özel çözümler sunuyoruz. Çünkü proje nakliyatı standart nakliye gibi değil, standart ölçüleri aşan büyüklükteki ve ağırlıktaki yüklerin taşınmasını gerektirir. Yurtiçi Proje taşımacılık daha özel taşıma gereksinimleri gerektiği için bu özel alanda çalıştığımız ekibin deneyimli olması ve bu özel gereksinimlere göre ekipmanın ayarlanması önemlidir.

Yurtiçi nakliye içinde büyük ve ağır yüklerin taşınması, özel yöntemlerle yapıldığı için daha hızlı ve güvenli şekilde gerçekleşmiş olur. Personelimiz bu alanda da titiz ve özenli çalışmalarıyla başarılı işlere imza atar. Bu alanda dikkatli bir uygulama gerekir.

Proje taşımacılığı ikon
 • Ekipman seçimi önemlidir.
 • Uygun taşıma aracı belirlenmeli.
 • Yükün taşınacağı rotanın uygunluğu kontrol edilmeli.
 • Trafik koşulları ve yol durumu gözden geçirilmeli.
 • Risk unsurları önceden belirlenip önlem alınmalı.
 • Teslimat tarihi ve saatine göre hareket edilmeli.
 • Teslimata kadar takip ve izleme bırakılmamalı.

Yurtiçi Karayolu Nakliye Lojistik Firmaları

Karayolu nakliye firmaları arasında en fazla değer ve önem verdiğimiz yaptığımız hizmetlerde yeşil lojistik politikası izlemektir. Bu yüzden araçlarımızı alırken CO2 emisyonu düşük olanları tercih ediyoruz. Çünkü çevreyi korumak bizim için değerlidir. Bu hem müşterilerimize duyduğumuz bir saygının gereği hem de insana ve insanın yaşadığı çevreye verdiğimiz değerin bir göstergesidir.

Karayolu Nakliye Çözümleri

Karayolu parsiyel nakliye firmaları arasında müşteri odaklı hizmetleriyle dikkat çeken firmamız, yaptığı hizmetlerle hedeflerini büyük tutmaktadır. Amacımız her zaman müşterilerimize en hızlı, en güvenilir ve en uygun hizmeti sunmaktır.

Karayolu lojistik firmaları arasında güçlü bir lojistik yönetim sistemimiz vardır. Yüklerin gerçek zamanlı olarak izlenmesini sağlıyoruz. Teknolojik alt yapımızın güçlü ve yenilikçi olması, müşterilerimize kalite standartlarının da üstünde bir hizmet sunmamız için destek oluyor. Hizmetlerimizde önem verdiğimiz unsurları özetlersek:

 • Yurtiçi nakliye firması olarak müşterilerimizin taleplerini dinliyor ve esnek çözümler sunuyoruz.
 • Müşterimizle ilişkilerimizi önemsiyor, bütün teslimat süreci boyunca iletişim kurmaya devam ediyoruz.
 • Nakliye süreçlerini müşterilerimizin de izlemesine olanak tanıyoruz.
 • Geniş taşıma ağımızla Türkiye’nin her yerine en hızlı şekilde ulaşıyoruz.
 • Etkili işbirlikleri kurarak müşterilerimizin nakliye alanındaki ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Karayolu Nakliye Fiyatları

Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir. O sebeple de müşterilerimizin bizden beklentileri ve nakliye çözümlerimizle müşterilerimize destek oluyoruz. Müşterimizin bütçesine odaklanarak en iyi yurtiçi nakliye fiyatları ile hizmet sunuyoruz.

Yurtiçi tır nakliye fiyatları belirlenirken bazı değişkenler rol oynuyor:

 • Yükün türü
 • Yükün boyutu
 • Yükün gideceği mesafe

Her müşterimizin ihtiyacına ve aldığı hizmete göre fiyatlarımız değişiklik gösterir. Müşterilerimizin gereksinimlerine göre uzman ekibimiz uygun bir çözüm bulur. Yurtiçi nakliye fiyatlarımız ve hakkımızda daha fazla bilgi almak için ekibimizle irtibat kurabilirsiniz. Uygun fiyatlı karayolu nakliye firması olarak ihtiyaçlarınıza göre hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Yurtiçi nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Yurtiçi nakliye hizmetlerimizin yanında, yurtdışı aktif güzergahlarımız arasında İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder