İtalya Nakliye

İtalya Nakliye

İtalya nakliye ve ticaret anlamında Türkiye ile çok yakın ilişkileri olan bir Avrupa ülkesidir. Karayolu ve denizyolu ağırlıklı olmak üzere ülkemizle arasında yoğun bir taşımacılık trafiği olan İtalya, Orta Avrupa ülkelerine giriş kapısı olması dolayısıyla da bizim için transit taşımacılıkta kilit ülkelerden birisidir.

İtalya taşımalarında müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli, deneyimli, tecrübeli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunuyoruz. Verdiğimiz İtalya taşımacılık hizmetleri sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız. İşletme olarak ortaya koyduğumuz tüm nakliye hizmetlerimiz profesyonel tecrübeye sahip elemanlarımız tarafından sunulmakta ve işletmemize karşı taleplerin artış göstermesini sağlamaktadır. Bünyemizde hizmet veren nakliye ve lojistik elemanlarımız her zaman bilgi donanımına sahip olmaktadır. Ayrıca nakliye elemanlarımızın mesleklerinde çok uzun sürelerden bu yana hizmet veriyor olmaları da deneyim ve tecrübelerini yükselten etkenler arasında yer almaktadır. İtalya nakliye alanında hizmet veren bir işletme olarak nakliye elemanlarımızın işe alımları esnasında birçok kriter aramakta ve bu şartlar sayesinde direkt olarak deneyimli elemanların işe alımlarını sağlamaktayız.

İtalya nakliye hizmetlerinin sorunsuz, hatasız ve problemsiz sunulabilmesi adına pek çok güvenlik önlemlerini bünyemizde bulundurmakta ve gelişimlerini sağlamaktayız. Hatasız ve problemsiz olarak sunduğumuz hizmetlerimizin tamamı müşterilerimizin memnuniyetlerinin, takdirlerinin, beğenilerinin ve övgülerinin kazanılması konusunda çok büyük faydalar sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan güvenlik özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Kaliteli ambalajların kullanılması,
 • Ahşap sandık ve denizaşırı paketleme imkanı
 • Profesyonel lashing hizmeti
 • Nakliye araçlarımızın tente kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanması,
 • Teknoloji kullanımı
 • Sigortalı olarak hizmet veriyor olmamız bünyemizde bulunan önemli güvenlik özellikleri arasında yer almakta ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve güven duygularını kazanmamızı sağlamaktadır.

İtalya Nakliye Hizmetleri

İtalya nakliye hizmetlerini kaliteli bir şekilde meydana çıkaran FMR Öztürk Lojistik olarak müşterilerimizin her zaman pek çok alanda hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

 • Frigo nakliye hizmetleri
 • Parsiyel nakliye hizmetleri
 • Demiryolu nakliye
 • Karayolu nakliye
 • Havayolu nakliye hizmetleri
 • Trieste RORO nakliye hizmetleri gibi pek çok alanda hizmetler sunmakta ve müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini en üst basamaklarda olacak şekilde kazanmaktayız.

Sunduğumuz bu geniş kapsamlı hizmetler sayesinde müşterilerimiz her zaman olumlu dönüşlerini bizlere sağlamaktadır. Ayrıca bu hizmetlerimizin tamamının uygun fiyatlar ile sunuluyor olması da müşterilerimizin maddi zorluk yaşamamalarını sağlamaktadır.

Mersin – İtalya Trieste RORO hizmetleri deneyimli, tecrübeli ve profesyonel nakliye elemanlarımız tarafından sunulmakta ve bu sayede en ufak bir hasarın bile meydana gelmemeleri sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak bizlere emanet ettiğiniz tüm eşyalarınız ve yüklerinizi teker teker sigortamız altına almakta ve oluşacak tüm hasarlar işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellik sayesinde her zaman müşterilerimiz kendilerini güven altına alma şanslarına sahip olmaktadırlar. Bizler de bu özelliği müşterilerimizin memnuniyetlerini kendimize hedef olarak belirlediğimiz için ortaya çıkarmaktayız. Müşterilerimizin aldıkları nakliye hizmetlerinden memnun kalmaları bizler için en önemli noktalardan bir tanesi olmaktadır. İtalya nakliye hizmetleri de bu hedefi başarabilmek adına her zaman en kaliteli ve sorunsuz şekilde meydana getirilmektedir.

İtalya Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

İtalya karayolu nakliye hizmetleri işletmemiz tarafından her zaman en hızlı şekilde meydana getirilmekte ve müşterilerimizin zamandan büyük ölçüde tasarruf etmeleri sağlanmaktadır. İtalya nakliye hizmetlerinin hızlı bir şekilde sunulabilmesi için pek çok özellik bünyemizde bulunmaktadır. Müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlayan özelliklerimiz şu şekilde sıralanabilmektedir;

 • Şoför elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli olması,
 • Kullanılan nakliye araçlarının yüksek modelli ve bakımlı olması,
 • Navigasyon sistemlerinin düzenli olarak kullanılması,
 • Güzergâh belirleme konusunda hassas davranılması,
 • Araç ve yük takibi yapabilme imkanı
 • Teknoloji kullanımı gibi pek çok özellik nakliye hizmetlerimizin hızını artıran etkenler arasında kendisine yer bulmakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktadır.

İtalya lojistik alanında sunduğumuz karayolu nakliye hizmetleri her zaman hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesini sağlamakta ve bizleri mutlu etmektedir. İtalya tır nakliye hizmetleri esnasında kullanılan tır araçlarının güvenli, bakımlı, donanımlı ve yüksek modelli olmasını sağlamakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalitesini artırmaktayız. İtalya taşımacılık hizmetleri insanlar tarafından en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. İnsanlar bu araştırmalar ışığında en kaliteli hizmetleri almak istemektedirler. Bizler de insanların bu isteklerini yerine getirmek suretiyle en kaliteli hizmetlerin sunulmasını sağlamaktayız. İtalya karayolu taşımacılığı hizmetleri nakliye sektöründe en çok tercih edilen hizmet alanları arasında yer almakta ve işletmemiz tarafından her zaman güvenli, hızlı ve kaliteli olarak meydana getirilmektedir.

İtalya Parsiyel Nakliye

İtalya parsiyel taşımacılık hizmetleri işletmemiz tarafından kaliteli bir şekilde sunulmakta ve müşterilerimizin pek çok konu özelinde fayda sağlaması amaçlanmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetleri sayesinde müşterilerimiz ceplerinden çok daha düşük ücretler çıkmaktadır. Bu durum da müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması konusunda büyük yardım sağlamaktadır. İtalya parsiyel nakliye hizmetleri müşterilerimizin hızlı, uygun fiyatlı ve güvenli hizmetler almasını sağlayan en etkili nakliye yollarından bir tanesi olmakta ve müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. İtalya parsiyel nakliye firmaları arasında yer alan işletmemiz bünyesinde kullandığı teknolojik sistemler sayesinde her zaman sorunsuz ve hatasız hizmetlerin sunulmasını sağlamaktadır. Kullandığımız teknolojik sistemlerimiz ve cihazlarımız bünyemizde hizmet eden bilgisayar işletmenlerimiz tarafından düzenli olarak güncellenmektedir.

İtalya’ya nakliye alanında hizmet veren işletmemiz her zaman nakliye araçlarının tüm periyodik bakımlarını orijinal parçalar ve uzman ustalar ile yaptırmaktadır. Bu özellikler ile bakımları yapılan araçların arızalanma riskleri en alt seviyelere inmekte ve müşterilerimizin mağdur olmamaları sağlanmaktadır. İtalya parsiyel taşıma hizmetleri sayesinde aynı güzergâh üzerinde bulunan müşterilerimizin aynı nakliye aracı ile hizmet almalarını sağlamakta ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hızlı hizmetler almalarını amaçlamaktayız. İtalya parsiyel yapan firmalar arasında yer alan işletmemiz sunduğu hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almakta ve popülerliğini her geçen gün artırmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetler sayesinde müşterilerimizin aldıkları hizmetleri yakın çevrelerine önermelerini sağlamakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız.

İtalya Parsiyel Nakliye Fiyatları

İtalya nakliye hizmetlerimizin içinde parsiyel nakliye hizmetlerimiz de bulunmakta ve bu hizmetler her zaman en uygun fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Ortaya koyduğumuz hizmetler fiyat performans olarak ilişkilendirildiği zaman alınan hizmetin kalitesi ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimiz aldıkları parsiyel nakliye hizmetlerinin uygun fiyatlı olmalarını istemektedirler. Bizler de bu istekleri geri çevirmeyerek en uygun fiyatları belirlemekteyiz. Parsiyel nakliye hizmetlerinde aynı güzergâh üzerinde bulunan insanların aynı araçlar ile nakliye hizmetleri almaları sağlanmakta ve bir nakliye ücretini iki müşterinin paylaşması sağlanmaktadır. Bu özel nakliye hizmet yöntemi sayesinde müşterilerimiz yarı nakliye fiyatına hizmet almakta ve bu durumdan dolayı her zaman memnuniyetlerini bizlere aktarmaktadır.

İtalya nakliye hizmetleri sunan işletmemiz ortaya koyduğu uygun fiyatlı hizmetler için uzun soluklu, detaylı ve geniş çaplı araştırmalar ve hesaplamalar yapmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerimizin çok daha uygun fiyatlara sunulması amacı ile bünyemizde muhasebe ve ekonomist elemanlar bulundurmakta ve bu elemanlar sayesinde en uygun fiyatların, indirimlerin, kampanyaların ve çeşitli taksit avantajlarının bünyemizde bulunmasını sağlamaktayız. Bu fiyat avantajları sayesinde müşterilerimiz hizmet alma aşamasında en ufak bir maddi sorun yaşamamakta ve gönüllerince hizmet alabilme şanslarına sahip olmaktadırlar. Sizler de indirimli, kampanyalı ve taksit avantajlarına sahip hizmetler almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Frigo Nakliye

İtalya nakliye hizmetleri bünyesinde bulunan frigo nakliye hizmetleri müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmekte ve kaliteli hizmetlerin alınması sağlanmaktadır. Frigo nakliye yöntemi bünyesinde kullanılan soğutma makinalarımızın tamamı kaliteli yapılara sahip olmakta ve sunulan hizmetlerin sorunsuz, hasarsız ve hatasız olarak ortaya konulması konusunda en önemli noktada kendilerine yer bulmaktadır. Kullandığımız bu soğutma makinalarının tüm periyodik bakımlarını zamanında, eksiksiz ve kaliteli parçalar ile yaptırmakta ve bu sayede en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktayız. Ayrıca frigo nakliye hizmetlerimiz bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın tamamı mesleklerinde deneyimli, tecrübeli ve profesyonel kişilerden oluşmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalite seviyelerinin en üst basamaklarda yer almasını sağlamaktadır. Ayrıca bu hizmet için tüm nakliye elemanlarımıza özel eğitimler vermekteyiz.

İtalya nakliye hizmetleri sayesinde siz değerli müşterilerimizin gıdalar konusunda sorunsuz hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan kaliteli soğutma makinalarımız sayesinde tüm gıdaların yapılarının bozulmadan yeni adreslerine teslim edilmelerini sağlamaktayız. Gıdaların nakliye hizmeti alması en hassas ve en önemli konular arasında yer almaktadır. Bizde işletme olarak bu durumun farkında olmakta ve bu sebepten dolayı en kaliteli iklimlendirme makinalarını bünyemizde bulundurmaktayız. Bu makinaların tüm bakımları uzman kişiler tarafından yapılmakta ve her nakliye hizmetinde sorunsuz ve başarılı sonuçlar alabilmemiz sağlanmaktadır. Sizler de gıda konusunda bu şekilde güvenli ve kaliteli frigo nakliye hizmetleri almak istiyorsanız eğer hiç tereddüt etmeden işletmemiz ile iletişim kurabilirsiniz.

İtalya Konteyner Nakliye

İtalya konteyner taşımacılığı hizmetleri her zaman çok faydalı ve önemli hizmetler arasında yer almaktadır. Biz de işletme olarak bu nakliye yöntemine ayrı bir özen göstermekte ve müşterilerimizin faydalı hizmetler alabilmesini sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan konteynerlerin kaliteli ve güvenli yapılara sahip olması önemli özellikler arasında yer almaktadır. Ayrıca bu konteynerlerin her boyuta özel olarak kullanılabilmesi de çok önemli bir konumda yer almaktadır. Konteyner nakliye hizmetlerinin çeşitli avantajları şu şekilde listelenebilmektedir;

 • Ürünlerin zarar görmeyeceği şekilde yeni adreslerine taşınması,
 • Ürün sayılarının fazla şekilde araçlara yüklenebilmesi,
 • Müşterilerimizin ürünlerinin karışma risklerinin ortadan kalkması,
 • En üst düzey güvenli hizmetlerin sunulması gibi pek çok özellik bünyemizde bulunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İtalya konteyner nakliye fiyatları konusuna işletme olarak ayrı bir özen göstermekte ve müşteri memnuniyet hedeflerimiz sayesinde en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız. Ortaya çıkardığımız fiyatların uygun olması bizlere çok büyük faydalar sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması, hizmetlerimize karşı olan taleplerin artış göstermesi, işletmemizin popülerliğinin artması gibi pek çok fayda sağlanmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin de bu fiyatlar sayesinde hiçbir maddi sıkıntı çekmemesi de önemli başarılar arasında yer almaktadır. İşletme olarak bu fiyatlar ile asıl amacımız günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin bir nebzede olsa maddi olarak rahatlaması ve sıkıntı çekmemesidir. Sizler de bu şekilde maddi rahatlık yaşayacak hizmetler almak istiyorsanız eğer mutlaka işletmemiz ile iletişime geçmelisiniz.

Türkiye limanlarından İtalya’ya gönderilen konteyner ve diğer deniz yüklerinin boşaltılabileceği İtalya limanları şunlardır:

✅ Trieste (TRE)✅ Palermo (PLE)
✅ Ankona (ANC) ✅ Porto Torres (PTO)
✅ Venedik (VEN)✅ Bari (BAR)
✅ Brindisi (BRI)    ✅ Salerno (SAL)
✅ Civitavvechia (CIV)✅ Livorno (LIV)
✅ Otranto (OTO)
İtalya limanları

İtalya Havayolu Nakliye

İtalya nakliye konusunda hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin üst düzey güvenli hizmetler alabilmesi için havayolu nakliye hizmetlerini bünyemizde bulundurmaktayız. Müşterilerimiz pahalı olan eşyalarının ve yüklerinin havayolu nakliye yöntemi ile yeni adreslerine ulaşmasını istemektedirler. Bu yöntem sayesinde pek çok pahalı ürünün en ufak bir hasar dahi almadan nakliyesini sağlamakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız. Mücevherler, altınlar, telefonlar, bilgisayarlar gibi pahalı olan ürünlerin havayolu nakliye yöntemi sayesinde güvenli ve kaliteli olarak yeni adreslerine ulaşması hizmetlerimize karşı olan taleplerin hızlı bir şekilde artış göstermesini sağlayan önemli özelliklerimiz arasında yer almakta ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri her zaman kazanılmaktadır.

İtalya Demiryolu Nakliye

İtalya nakliye hizmetleri bünyesinde bulunan demiryolu nakliye hizmetleri en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Uygun fiyatlı, güvenilir ve fazla yük taşıma özelliği ile müşterilerimizin dikkatini çeken bu yöntem müşterilerimiz için önemli bir noktada yer almaktadır. Demiryolu nakliye hizmetleri bünyesinde kullanılan konteynerler sayesinde ürünlerin en ufak bir zarar dahi görmeden yeni adreslerine ulaşması sağlanmaktadır. Ayrıca kullanılan bu konteynerler sayesinde çok fazla ürünün nakliyesi sağlanabilmekte ve bu sayede müşterilerimizin memnuniyetleri fazlası ile kazanılmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duyulmaktadır.

Demiryolu nakliyesi, sağladığı avantajlarından dolayı proje ve kombine taşımacılıkta da yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Yükünüzün varış noktasına en hızlı ve uygun maliyetle taşınması amacıyla en verimli nakliye yöntemini belirler ve bütün işlemleri sizin adınıza takip ederek sorunsuz bir taşıma deneyimi sunarız.

Türkiye İtalya Trieste RO-RO Taşımacılığı

İtalya nakliye ro-ro taşımacılığı
Türkiye İtalya Nakliye Mersin – Trieste Ro-Ro Hizmeti

Mersin Trieste RORO hizmetleri şirketimiz tarafından her zaman en kaliteli şekilde müşterileri için yerine getirilmektedir. Ro-Ro gemilerinin limana yanaşması ile yükleriniz dikkatli, özenli ve hasarsız şekilde yüklenmekte ve bu sayede en güvenli şekilde yeni adreslerine ulaştırılmaktadır. Bu hizmetlerimizin uygun fiyatlı olarak sunulması insanlar için çok önemli bir noktada yer almaktadır. Ayrıca bu nakliye hizmetleri bünyesinde hizmet veren elemanlarımızın profesyonel yapılara sahip olmaları da kaliteyi artıran etkenler arasında yer almaktadır. Trieste Ro-Ro nakliye hizmetleri müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Biz de bu sebepten dolayı bu nakliye hizmet türümüzün bünyesinde pek çok fazla özelliğin bulunmasını ve kalite seviyesinin artmasını amaçlamaktayız.

İtalya’ya Nakliyede FMR Öztürk Lojistik Güzergahları

FMR Öztürk Lojistik, Türkiye’den İtalya’ya ve İtalya’dan Türkiye’ye nakliye hizmeti veren köklü bir firmadır. Firma, Roma, Venedik, Floransa, Milano, Napoli, Verona, Torino, Bologna, Perugia, Cenova, Siracusa, Siena, Ancona, Trieste, Ancona, Vicenza, Palermo ve diğer tüm şehirlere hizmet vermektedir.

FMR Öztürk Lojistik, nakliye hizmetlerini denizyolu, karayolu ve havayolu ile gerçekleştirmektedir. Denizyolu taşımacılığı, İtalya’nın Trieste Limanı üzerinden yapılmaktadır. Karayolu taşımacılığı ise Türkiye, Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya ve İtalya güzergahı üzerinden gerçekleşmektedir.

Ayrıca Mersin ve İzmir limanlarından Trieste Limanına düzenli Ro-Ro seferleriyle de hızlı karayolu taşımacılığı yapılmaktadır. Havayolu taşımacılığı ise İstanbul Havalimanı’ndan Roma Fiumicino Havalimanı’na yapılmaktadır.

Türkiye İtalya Trieste Limanı Arası Ro-Ro Güzergahı
Uluslararası İtalya Nakliye Hizmeti
TÜRKİYEİTALYA
MersinTrieste
YalovaBari
YalovaSete
YalovaTrieste
PendikTrieste
AmbarlıTrieste
Marmara PatlasTrieste
Türkiye İtalya arası Ro-Ro kalkış ve varış limanları.

Burada verilen Türkiye İtalya arası Ro-Ro kalkış ve varış limanlarıdır. Ro-Ro gemileriyle kamyonların doğrudan taşınması zaman avantajı sağlamaktadır.  Zaman konusunda sıkıntı olmayan, maliyet avantajı sağlayan karayolu güzergâhları bazen değişmekle birlikte genellikle iki hat olarak kullanılmaktadır. 

 1. Bulgaristan > Sırbistan > Hırvatistan > Slovenya > İtalya
 2. Yunanistan > Makedonya > Sırbistan > Hırvatistan > Slovenya > İtalya

İtalya limanlarına ulaşan transit yükler, en uygun güzergahlar üzerinden Almanya, Belçika, Hollanda, İspanya, Portekiz, Polonya gibi Avrupa ülkelerine karayolu veya demiryoluyla taşınmaktadır.

FMR Öztürk Lojistik, müşterilerine kaliteli ve güvenilir nakliye hizmeti sunmayı taahhüt etmektedir. Firma, deneyimli kadrosu ve güçlü altyapısı ile müşterilerinin tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin

İtalya Nakliye Firmaları

İtalya karayolu nakliye firmaları arasında bulunan işletmemiz sunduğu hizmetler ile her zaman dikkatleri üzerine çekmektedir. İtalya nakliye firmaları arasında bulunan işletmemiz ortaya koyduğu uygun fiyatlarla da popülerliğini artırmaktadır. İtalya lojistik firmaları konusunda araştırma yapan insanların her zaman işletmemiz ile karşılaşacağı ve kaliteli hizmet alacaklarının garantisini verebilmekteyiz. İtalya çalışan lojistik firmaları arasında yer alan işletmemiz her zaman deneyimli ve tecrübeli elemanlar ile hizmetler vermekte ve bu sayede müşterilerinin memnuniyetlerini fazlası ile kazanmaktadır. İtalya’ya giden TIR firmaları arasında yer alan işletme olarak bünyemizde her zaman donanımlı ve yüksek modelli tırlar bulundurmaktayız. İtalya’ya çalışan nakliye firmaları içerisinde yer almakta ve bu alanda her zaman güvenli ve hızlı hizmetleri meydana çıkarmaktayız.

İtalya taşımacılık alanları taşıma yolları çalıştığı firmalar nedeniyle farklılık gösterebilir. FMR Öztürk Lojistik çalışma alanları taşıma yolları çalıştığı ülkeler arasında İtalya önemli bir yer tutmaktadır. Taşıma yolları çalıştığı ülkeler taşımacılık alanları taşıma anlamında özellikle seçici bir tutum sergiliyoruz.

İtalya Türkiye nakliye firmaları içerisinde yer alan işletmemiz sunduğu güvenli hizmetler ile müşterilerinin olumlu dönüşlerini sağlamaktadır. İtalya çalışan nakliyeciler arasında yer alan işletmemiz müşterilerinin sıra beklememesine olanak sağlayacak şekilde hızlı hizmetleri meydana getirmektedir. İtalya nakliye yapan firmalar konusu araştırıldığı zaman çeşitli indirim ve kampanyalar ile hizmet sunan işletmemiz her zaman dikkat çekmektedir. İtalya çalışan nakliye firmaları arasında yer almakta ve her zaman kalite konusunda ilk sıralarda bulunmaktayız. Türkiye İtalya nakliye firmaları konusunda her zaman en önemli etkenler hız, güven ve kalitedir.

İtalya’ya nakliye yapan firmalar arasında bulunmakta ve her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini baz almaktayız. Kobiler ve büyük ölçekli üreticiler de dahil olmak üzere bütün müşterilerimizin sorunsuz ve uygun maliyetli taşıma projelerini başarıyla tamamlıyoruz.

Sizler de kaliteli hizmetler almak istiyorsanız eğer İtalya İstanbul nakliye hizmetleri sunan işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

İtalya Nakliye Fiyatları

İtalya Türkiye arasında karşılıklı taşımacılık faaliyetlerinde nakliye fiyatları belirlenirken varış noktası, tercih edilen taşıma yöntemi ve taşınan yükün türüne göre maliyetler değişmekle birlikte müşterilerimiz için her zaman en verimli planı yaparak fiyat/performans oranı yüksek çözümler ortaya koyarız.

İstanbul İtalya nakliye fiyatları konusunda insanlar çok hassas yapılara sahip olmakta ve uygun fiyatlara hizmetler almak istemektedirler. Türkiye İtalya TIR nakliye fiyatları konusunda her zaman en uygun fiyatlar işletmemiz bünyesinde bulunmakta ve müşterilerimizin memnuniyetleri kazanılmaktadır. İtalya nakliye fiyatları konusunda müşterilerimizin maddi zorluk yaşamaması adına çeşitli indirim ve kampanyalarla esnek fiyatları bünyemizde bulundurmaktayız. İtalya navlun fiyatları da bünyemizde en uygun seviyelerde yer almaktadır. İşletme olarak geniş çaplı ve detaylı araştırmalar ve hesaplamalar yapmakta ve bu sayede İtalya nakliye ücretleri konusunda en uygun fiyatları ortaya çıkarmaktayız.

Mersin – Trieste00 3.150 Euro
İstanbul – Trieste00 3.450 Euro
Antep – Sete00 3.420 Euro
İzmir – Trieste00 2.940 Euro
Örnek İtalya nakliye fiyatları olup günlük olarak rakamlar değişebilmektedir.

Türkiye’den İtalya’ya karayolu taşıma süresi ne kadardır?

İstanbul çıkış noktası olarak düşünülürse transit veya ekspres 4-6 gün arasında kamyonlar İtalya’ya ulaşırlar.

İtalya’ya çalışan nakliye firmaları hangileridir?

Türkiye’den İtalya’ya çalışan bir çok nakliye firması olmakla birlikte FMR Öztürk Lojistik kalite maliyet dengesiyle fark yaratmaktadır.

İtalya nakliye fiyatları ortalama ne kadardır?

Karayolu taşımaları için İtalya nakliye fiyatları çıkış-varış noktaları, taşıma şekli, yükün çeşidi ve seçilen güzergaha göre belirlenmektedir.

İtalya nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif güzergahlarımız arasında İtalya’nın yanında İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır.

WhatsApp Mesajı Gönder