Parsiyel Nakliye

FMR Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye alanında hizmet veren bir işletme olarak sunduğumuz bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin hızlı ve uygun fiyatlı hizmetler almalarını ve bu sayede memnuniyetlerinin kazanılmasını sağlamaktayız. Parsiyel nakliye hizmetlerimiz her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel nakliye elemanlarımız ve kaliteli nakliye araçlarımız ile sunulmaktadır. Bu özellikler ile sunulan parsiyel nakliye hizmetleri her zaman sorunsuz, hatasız ve hasarsız olarak sunulmakta ve bu sayede müşterilerimizin her zaman memnuniyetleri, takdirleri, övgüleri, beğenileri ve mutlulukları kazanılmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerinin pek çok avantajı bulunmaktadır. Bu avantajlar şu şekilde listelenebilmektedir;

parsiyel nakliye ikon
  • Uygun fiyatlar ile hizmetlerin alınması,
  • Zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesi,
  • Tüm nakliye yöntemleri ile sunulabiliyor olması,
  • Teslimat tarihlerini müşterilerin belirliyor olması,
  • Sunulan hizmetlerin yüksek güvenlik seviyeleri ile sunuluyor olması en önemli avantajlar arasında yer almaktadır.

İşletme olarak aynı güzergâh üzerinde bulunan tüm müşterilerimize parsiyel nakliye hizmetlerini kaliteli bir şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin tüm bu avantajlardan fazlası ile yararlanabilmelerini sağlamaktayız. Bu nakliye türü esnasında kullandığımız araçlarımızın tamamı yüksek güvenlikli olacak şekilde yapılandırılmakta ve hiçbir ürünün zarar görmemesi sağlanmaktadır. Ayrıca planlı ve düzenli bir şekilde sunduğumuz bu hizmet sayesinde müşterilerimizin adreslerine göre yerleştirmeler yapmakta ve en ufak bir zaman kaybının dahi yaşanmamasını sağlamaktayız.

Parsiyel Taşımacılık

Sunulacak nakliye hizmetlerinde aynı güzergâh üzerinde bulunan insanların aynı araçlar ile hizmet alması durumu parsiyel nakliye nedir? Sorusuna cevap olarak verilebilmektedir. İşletme olarak sunduğumuz bu kaliteli hizmetler sayesinde parsiyel taşımacılık yapan firmalar arasında her zaman parmak ile gösterilmekte ve müşterilerimiz tarafından çok fazla şekilde tercih edilmekteyiz. Bu başarıyı elde edebilmek için her zaman kaliteli, düzenli, planlı ve profesyonel hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamaktayız. Parsiyel yük taşımacılığı hizmetleri esnasında kullandığımız konteynerlerin tamamı güvenli şekilde yapılandırılmakta ve bu sayede müşterilerimizin hiçbir eşyasının zarar görmeden yeni adreslerine teslim edilmeleri sağlanmaktadır. Bu güvenlik özelliğimiz de müşterilerimizin en çok hoşuna göden özelliklerimiz arasında kendisine yer bulmaktadır.

Parsiyel nakliye alanında sunduğumuz hizmetler esnasında her zaman güvenli, hızlı ve kaliteli şekilde güzergâhlar belirlenmekte ve bu sayede müşterilerimizin sorunsuz şekilde hizmetler alması sağlanmaktadır. Bu nakliye hizmeti esnasında kullandığımız araçlarımızın da donanımlı ve yüksek modelli olması sunulan hizmetlerin kalitesini artıran en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Karayolu Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetlerinde en yaygın olarak tercih edilen yöntem karayolu parsiyel nakliye yöntemidir. Bu yöntem sayesinde karayolları aracılığıyla en uygun güzergâhlar üzerinden nakliye hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Eşyalarınız evlerinizden veya depolarınızdan teslim alınmakta ve gideceği bölgedeki adres kapısına bırakılmaktadır. Sunulan bu hizmetler her zaman en deneyimli ve tecrübeli elemanlarımız ile sunulmakta ve en ufak bir sorunun dahi yaşanmaması sağlanmaktadır. Karayolu parsiyel nakliye aşamasında nakliye araçlarımızı kullanan şoförlerimizin de araç kullanım konusunda yetenekli olmasına özen göstermekteyiz. Bu sebepten dolayı işe alımları esnasında pek çok testten ve denemeden geçirilmelerini sağlamakta ve bu sayede direkt olarak kaliteli hizmetlerin sunulmasını amaçlamaktayız. Şoför elemanlarımıza ayrıca düzenli aralıklar ile detaylı eğitimler vermekte ve kendilerini çok daha yukarı seviyelere çıkarmalarını sağlamaktayız. Bu özellikler ile sunulan parsiyel nakliye hizmetleri her zaman müşterilerimiz tarafından çok fazla tercih edilmekte ve her zaman memnuniyetlerinin kazanılması sağlanmaktadır.

Konteyner Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetlerinde konteyner kullanımı çok önemli bir noktada yer almaktadır. Bünyemizde kullandığımız konteynerlerimiz her boyuta özel olarak kullanılabilmekte ve bu sayede çok fazla ürünün nakliyesinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Konteyner kullanımının çok büyük avantajları bulunmaktadır. Konteyner kullanımının avantajları şu şekilde listelenebilmektedir;

  • Güvenli hizmetlerin sunulmasını sağlamaktadır,
  • Yüklerin yerleştirilmesi konusunda kolaylık sağlamaktadır,
  • Araçların çok daha fazla ürün taşıyabilmesini sağlamaktadır,
  • Her yüke özel korunaklı taşıma olanağı sağlaması gibi pek çok avantajları bulunmakta ve insanlar tarafından memnuniyet ile karşılanmaktadır.

Tüm bu avantajları bünyemizde bulundurmak suretiyle siz değerli müşterilerimize uzun yıllardan bu yana kaliteli bir şekilde parsiyel nakliye hizmetleri sunmakta ve bu sayede sizlerin memnuniyetlerinizi, takdirlerini, övgülerinizi, beğenilerini ve mutluluklarınızı kazanmaktayız. Ayrıca sunduğumuz bu nakliye hizmetleri en uygun fiyatlar ve çeşitli indirimler ile sunulmakta ve müşterilerimizin maddi zorluk yaşamadan hizmet alabilmeleri amaçlanmaktadır. Uygun seviyede bulunan fiyatlarımızın belirlenmesi aşamasında enflasyon oranları, günümüz ekonomik şartları ve rakip firma fiyatları gibi pek çok faktör göz önünde bulundurulmaktadır. Ayrıca bu fiyatlarımızın ortaya çıkması konusunda muhasebe elemanlarımızın yaptıkları çalışmalardan ve hesaplamalardan büyük fayda sağlamaktayız.

Havayolu Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetleri bünyesinde bulunan bir başka yöntem ise havayolu parsiyel nakliye yöntemidir. Bu yöntem bünyesinde nakliyesi gerçekleşecek olan ürünler havalimanlarında yüklenmektedir. Ayrıca bu ürünlerin gümrüklü olmaları da önemli hususlar arasında yer almaktadır. Diğer parsiyel nakliye yöntemlerine göre havayolu parsiyel nakliye yönteminde daha hafif ürünlerin taşınması sağlanmaktadır. Ayrıca uluslararası ticaret konusunda çok önemli bir noktada yer almakta ve çok fazla şekilde tercih edilmektedir. Bizde işletme olarak bu kadar önemli bir noktada bulunan hizmet türünü her zaman en kaliteli şekilde yerine getirmekte ve firmaların ve müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız. Ayrıca sunduğumuz havayolu parsiyel nakliye hizmetlerini de en uygun fiyatlar ve profesyonel nakliye elemanlarımız ile sunmakta ve bu sayede sunulan hizmetlerin kalite oranlarını en üst basamaklara çıkarmaktayız.

Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar

Parsiyel nakliye sektöründe hizmet veren firmalar araştırıldığı zaman her zaman en çok dikkat çeken işletme olmaktan mutluluk duymaktayız. Sunduğumuz hizmetlerin kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlar ile sunulması işletmemizin parmak ile gösterilen işletmeler arasında yer almasını sağlamaktadır. Ayrıca bu nakliye yöntemi bünyesinde kullandığımız yük taşıma hazneleri ve konteynerler her zaman kaliteli ve güvenli yapılara sahip olmakta ve bu sayede nakliyeleri sağlanan ürünlerin hiçbir zarar görmeden yeni adreslerine ulaşmaları sağlanmaktadır.

Nakliye hizmetlerini sunduğumuz ürünlerimizin tamamı teknolojik sistemlerimize işlenmekte ve bu sayede takipleri kolay ve net bir şekilde yapılabilmektedir. Ayrıca parsiyel nakliye hizmetlerimiz bünyesinde taşıdığımız ürünlerin tamamı sigortamız altında yer almakta ve zarar gören ürünlerinizin karşılığı işletmemiz tarafından telafi edilmektedir. Sizler de bu şekilde hızlı, sigortalı, güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlı parsiyel hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişime geçebilir ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Parsiyel Nakliye Fiyatları

Parsiyel taşıma fiyatları araştırıldığı zaman en uygun fiyatların işletmemiz bünyesinde bulunduğunu göreceksiniz. İşletmemiz uygun fiyatlarını belirleme aşamasında her zaman rakip firma fiyatlarını da göz önünde bulundurmakta ve bu şekilde fiyatlarını ortaya çıkarmaktadır. Parsiyel nakliye alanında uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmamızın en büyük amacı siz değerli müşterilerimizin maddi zorluk çekmemeniz ve memnuniyetlerinizin kazanılmasıdır. Bu alanda sunduğumuz hizmetler karşısında bulunan uygun fiyatlarımızın belirlenmesi aşamasında bünyemizde hizmet veren muhasebe elemanlarımız ve ekonomist elemanlarımızdan çok büyük oranda fayda sağlamaktayız. Bu elemanlarımız düzenli olarak geniş çaplı araştırmalar, çalışmalar ve hesaplamalar yapmaktadır. Yapılan bu çalışmalar ışığında en uygun fiyatların ortaya çıkarılması sağlanmakta ve bu sayede hizmetlerimize karış olan talepler artış göstermektedir.

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?

Taşımacılık sektöründe, taşınan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de oldukça önemlidir. Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar, metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçütleri kullanılarak yapılır.
Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜKSEKLİK x ADET şeklindedir.
1 m3 = 333 kg
1 ton  = 3 m3
1 ldm = 1750 kg

Parsiyel nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif parsiyel nakliye güzergahlarımız arasında İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder