Hakkımızda

FMR Öztürk Entegre Lojistik Banner

FMR Öztürk Lojistik

FMR Öztürk Lojistik olarak, Mersin merkezli ve Samsun şubesiyle faaliyet gösteren bir lojistik şirketiyiz. Kuruluşumuzdan bu yana Türkiye’nin güvenilir ve saygın lojistik firmalarından biri olmak için çalışıyoruz. Taşımacılık sektöründe yeni bir marka olmakla birlikte deneyimli ekibimizin uzun yıllara dayanan tecrübesini yeniliğin getirdiği enerji ve motivasyonla birleştirdik.

FMR Öztürk Lojistik ekibi olarak müşteri memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin lojistik ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaktayız. Müşteri odaklı yaklaşım ve kaliteli hizmet hedefiyle Türkiye’nin en tercih edilen lojistik şirketlerinden biri olma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz.

FMR Öztürk Lojistik hakkında

Her türlü yükün taşımacılığını yapmaktayız; özellikle karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılığında hizmet veriyoruz. Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın birçok ülkesine kombine, tam ve parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin yüklerini en hızlı ve güvenilir şekilde taşıyabilmek için, dünyanın en donanımlı araç takip sistemi ile 7/24 uydudan takip etme imkanı sunuyoruz. Müşterilerimiz, yüklerini taşıyan araçlarımızı online olarak kendileri takip edebilme olanağına sahiptir.

FMR Öztürk Lojistik firması olarak müşteri memnuniyeti ve çevre korumayı ön planda tutarak yeşil lojistik politikasıyla, filomuzu en yeni ve CO2 emisyonu en düşük araçlardan oluşturmaktayız. Tüm araçlarımız Euro V normundadır.

Firma olarak Türkiye’nin en güvenilir ve saygın lojistik şirketlerinden biri olmak hedefi ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunma vizyonuyla yolumuza devam ediyoruz. Misyonumuz, müşterilerimize en hızlı, en güvenli ve en ekonomik taşımacılık hizmetini sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak ve çevreyi korumaktır.

Oluşturduğumuz sinerjiye müşterilerimizi de dahil ederek çarpan etkisiyle oluşan gücümüzü işimize yansıtıyoruz. Geleceğe umutla bakıyor oluşturduğumuz iş ağını gönül bağıyla güçlendiriyoruz…

Nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınız için

HEMEN BİZE ULAŞIN

HİZMETLERİMİZ

TAŞIMACILIK ÇÖZÜMLERİMİZ

Müşterilerimizin yüklerini en hızlı en güvenli ve en uygun maliyetle hedef varış noktasına taşımak için bütün lojistik süreçlerini organize ederek en avantajlı nakliye yöntemiyle taşıyoruz.

FMR ÖZTÜRK LOJİSTİK

Neden bizi seçmelisiniz?

Neden bizi seçmelisiniz?
1

Profesyonel Çalışma

Deneyimli ve eğitimli çalışanlarımız ile sizlere en uygun ve güvenilir nakliye hizmetini vermekteyiz.

2

Deneyimli Ekip

Taşımacılık sektöründe ve lojistik süreçlerinde tecrübeli personelimizle müşterilerimizin hizmetindeyiz.

3

Güven Prensibi

Bulunduğumuz konumu karşılıklı güven prensibine borçlu olan firmamız dürüstlüğü ön planda tutarak çalışmaktadır.

4

Hızlı Teslimat

Küresel bir nakliye ve lojistik tedarikçisi olarak bir çok noktada çalıştığımız partnerlerimizle teslimatlarınız her zaman hızlıdır.

WhatsApp Mesajı Gönder