Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız yılların birikim ve deneyimi ile güvenilir ve kaliteli işler gerçekleştirmeye devam ediyor. Nakliye hizmetleri tecrübe ve deneyim isteyen bir sektördür. Uluslararası taşımacılık faaliyetlerinde uzun zamandır yer alan firmamız hem tecrübeleri hem de deneyimleri sayesinde müşterilerinin memnuniyetlerini kazanacak çalışmalar gerçekleştirmektedir. Firmamız gümrükleme işlemlerini, yükleme ve boşaltma işlerini her zaman titizlikle yürütmektedir.

Ukrayna taşımacılık ile ülkemizden nakliye operasyonları gerçekleştiriyoruz. Taşımacılık alanında en sık kullanılan güzergahlardan biri olmaya devam eden Ukrayna ile ülkemiz arasındaki ticari ilişkiler her daim canlı bir şekilde sürmektedir. Bu ilişkilerin bir parçası olarak nakliye operasyonlarımızla başarılı işlere imza atarak önde gelen firmalar arasında yerimizi koruyarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ukrayna nakliye hizmetleri ile iki ülke arasında ithalat-ihracat alanlarında önemli işler gerçekleştiriyoruz. Uzun yıllardır bu sektör içerisinde yer alan firmamız tecrübeleri ve yılların getirdiği bilgi birikimleri ile güvenilir taşımacılık operasyonları yapmaktadır. Profesyonel ekibimiz, geniş araç filomuz ve güçlü altyapımız ile kaliteli çalışmalar yapmaya devam ediyoruz.

Ukrayna Nakliye Hizmetleri

Türkiye-Ukrayna arasında sunduğumuz birçok nakliye hizmetleri bulunmaktadır. Ukrayna nakliye hizmetleri Türkiye sınırları içerisinde birçok firma tarafından gerçekleştirilmektedir. İki ülke arasındaki ilişkiler uzun yıllardır iyi olmasıyla beraber ticari alanında da büyük gelişmeler yaşanmakta. Ticari gelişmeler ışığında ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetleri konusunda yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Firmamız Ukrayna nakliye hizmetlerinde en yüksek standartlarda gerçekleştiriyor, güvenli ve kaliteli bir sevkiyat süreci yürütmeye devam ediyor. Bulunduğumuz sektör içerisinde rekabetçi fiyatlarımız ile müşterilerimizin önceliği olmayı sürdürüyoruz. Hem güler yüzlü ve çözüm odaklı çalışmalar yapıyor hem de sahip olduğumuz geniş araç filomuz ile her müşterimizin ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Ukrayna nakliye hizmetleri olarak müşterilerimize sunduklarımız şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Havayolu nakliye.

Ukrayna Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Ukrayna karayolu nakliye profesyonel bir taşımacılık hizmetidir. Uluslararası nakliye şirketleri, müşterilerine ait olan yükleri bir ülkeden bir başka ülkeye taşınması işlemeni gerçekleştirmektedir. Nakliye hizmetleri arasında sıkılıkla tercih edilen karayolu taşımacılığı ile yükler araçlar ile karayolu üzerinden alıcılarına ulaştırılmaktadır. Uluslararası nakliye hizmetlerinde yer alan firmamız Ukrayna karayolu taşımacılığı konusunda önemli çalışmalarda yer almıştır. Türkiye ile Ukrayna arasında müşterilerimizin yüklerini en uygun araçlarımız ile karayolu üzerinden taşıyarak alıcılarına ulaştırmaktayız. Ukrayna nakliye konusunda profesyonel düzeyde hizmetler gerçekleştirerek müşterileri memnuniyeti elde ediyoruz. Oldukça kapsamlı çalışmalar yapan firmamız, geniş ve modern araç filosuyla tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayabilecek donanımdadır.

Ukrayna lojistik alanında gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı çalışmalar neticesinde önde gelen firmalar arasında sağlam adımlar ile ilerliyoruz. Müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket ediyor, yüksek kaliteli ve geniş hizmet yelpazemizle tüm beklentileri karşılıyoruz. Modern araçlarımızla müşterilerimizin yüklerini güvenli bir şekilde istedikleri noktalara taşımaktayız. Ukrayna tır nakliye olarak en uygun güzergahları kullanarak teslimatlarımızı sorunsuz bir şekilde sürdürmeye özen gösteriyoruz.

Ukrayna taşımacılık için yoğun bir şekilde gerçekleştirdiğimiz karayolu taşımacılığında, ülkemizden Ukrayna’ya yükler temel olarak 2 gün sürmektedir. Normalde Ukrayna’ya direkt olarak nakliye operasyonları gerçekleştirildiği için zamanda herhangi bir kısıtlama söz konusu olmamaktadır. Ancak son dönemlerde yaşananlardan ötürü yük taşımacılığından yollar Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunlu hale getirildi. Bu durum ise iki ülke arasında yaşanan savaş ve iç karışıklıklardan dolayı karayolu nakliyede ciddi sorunlar ve riskler ortaya koymaktadır. Firmamız ise alternatif çözümleri ile yüklerinizi güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırmaya devam etmektedir.

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetli içerisinde yer alan parsiyel taşımacılık ile parça yüklerin nakliyesi yapılmaktadır. Komple bir aracın dolduramayacak kadar az olan yükler için parsiyel nakliye hizmetleri tercih edilmektedir. Ukrayna parsiyel taşımacılık faaliyetlerimiz ile müşterilerimizin parça yüklerini araçlarımız ile taşıyor ve alıcılarına ulaştırıyoruz. Aynı güzergah üzerinde giden diğer alıcıların yükleri ile beraber taşınması operasyonları yürütülür. Burada dikkat edilmesi gereken nokta, yüklerin aynı güzergah üzerinde gitmesidir. Farklı müşterilerin yükleri ile beraber taşınacak olan yüklerinizi araçlarımıza güvenliklerini sağlayarak yerleştiriyoruz. Ukrayna parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimize birçok avantaj sağlıyoruz. Bunlardan en önemlisi taşınacak yükün kapladığı alan kadar fiyatlandırmaların yapılmasıdır. Böylece yükler maliyet açısından uygun bir şekilde taşınması yapılmaktadır.

Ukrayna parsiyel nakliye firmaları gibi firmamızda müşterilerini düzenli olarak yükleri hakkında bilgilendirmektedir. Yalnızca bir araç ile düşük hacimli yükleri taşıyarak yüksek maliyetlerle karşı karşıya kalınmaması için parsiyel nakliye hizmetleri gerçekleştirilir. Hem müşteri açısından hem de firma açısından oldukça avantajlı bir hizmet seçeneğidir. Türkiye’den Ukrayna’ya nakliye operasyonlarımızdan birisi olan parsiyel taşımacılık sayesinden müşterilerimizin az olan yüklerini uygun maliyetler üzerinden taşıyoruz. CMR sigortalı özmal araç filomuz ve usta şoförlerimizle yüklerinizi iki ülke arasında taşınmasını yapıyoruz. Ukrayna parsiyel taşıma hizmetlerimizde müşterilerimizin yüklerini güvenli bir şekilde taşıyoruz. Birden fazla müşterimizin yüklerini tek biraca yüklerken hiçbirinin zarar görmemesi için özenle çalışıyoruz. Ukrayna parsiyel yapan firmalar içerisinde özenle hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz.

Ukrayna Parsiyel Nakliye Fiyatları

Ukrayna ile ülkemiz arasında gerçekleşen parsiyel nakliye hizmetlerimizde uygun fiyat politikamız ile hareket ediyoruz. Uzun yıllardır nakliye sektörü içerisinde faaliyetlerini gerçekleştiren firmamız uzman kadrosu, devamlı yenilen araç filosu ile beraber uluslararası taşımacılıkta önemli işlere imza atarak çalışmalarını sürdürmektedir. Ukrayna nakliye alanında sunduğumuz çeşitli hizmetlerimizden birisi olan parsiyel taşımacılık ile parça yükleri alıcılarına ulaştırıyoruz.

Ukrayna parsiyel nakliye fiyatları konusunda müşterilerimize ekonomik bir taşımacılık hizmeti gerçekleştiriyoruz. Karayolu taşımacılığı içerisinde yer alan parsiyel nakliye hizmetlerimizde hesaplamalar ise, metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçüleri kullanılarak hesaplanması yapılır. Yükün M3, en x boy x yükseklik x adet şeklinde fiyatların hesaplanması yapılır. Yükün niteliği, taşıma mesafesi, yükün hacmi, gümrük işlemleri gibi faktörlerde göz önünde tutularak hesaplar her müşterinin yükün eve müşterinin ekstra isteklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Ukrayna Frigo Nakliye

Ukrayna frigo nakliye, diğer bir adı ile soğuk zincir taşımacılığında pek çok farklı yükün alıcılarına ulaştırılması için tercih edilen bir taşımacılık hizmetidir. Soğuk konteyner veya tırlar ile beraber yükler taşınması istenilen yerlere taşınmaktadır. Frigo nakliye ile dondurulmuş paket gıdalar, yaş meyve ve sebze, ilaç ve kimyasal maddeler, süs bitkileri gibi belli sıcaklıklarda taşınması gereken ürünler taşınmaktadır.

Ukrayna nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız frigo taşımacılık için uygun araç filosuna sahiptir. Soğutucular ile donatılmış araçlarımız -26 dereceye kadar soğuk tutabilmektedir. Ülkemizden Ukrayna’ya müşterilerimizin çabuk bozulabilecek yüklerini frigo nakliye hizmetlerimiz ile taşıyor ve teslimatlarını yapıyoruz. Frigo nakliye çalışmaları, diğer nakliye hizmetlerine göre daha dikkat gerektiren bir taşımacılık yöntemidir. Müşterilerimizin belli sıcaklıklarda bulunması gereken yükler için araçlarımızda sıcaklıkların derecesine uygun ölçülerde ayarlıyoruz. Olması gereken derecelere ayarlanan araçlarımız ile yükler sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır.

Ukrayna Konteyner Nakliye

Konteyner lojistik sektöründe uzun yıllardır sürdürmeye devam eden firmamız uluslararası alanda müşterilerinin hemen her yükünü istedikleri noktaya taşıyarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Ukrayna konteyner taşımacılığı alanında sağlamış olduğumuz faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdürmekteyiz. Konteyner içerisinde ya da üzerinde taşınabilecek her türlü yük sınıfına uygun olacak şekildedir. Yeterlilik ve kapasitesi bulunan araçlarımızla yüklerinizi güvenli bir şekilde taşıyarak alıcılarına ulaşımlarını sağlıyoruz. Konteynerler yapıları gereğince oldukça güvenlikli bir nakliye türüdür. Hava geçirmeme özelliği sayesinde de çabuk bozulabilecek ürünler için oldukça uygundur. Firmamız Ukrayna konteyner fiyatları konusunda makul rakamları müşterilerine sunarak hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Ukrayna Demiryolu Nakliye

Yük taşımacılığında sıklıkla tercih edilen demiryolu nakliye hizmetleri güvenli bir taşımacılık türüdür. Demiryolu üzerinden yükler vagonlar içerisinde istenilen yerlere taşınmaktadır. Birçok tonajdaki yüklerin taşınması için oldukça uygun bir yöntemdir. Ülkemizden dünyanın birçok noktasına demiryolu taşımacılığı yapılmaktadır. Ukrayna nakliye hizmetlerimizden biri olan demiryolu taşımacılığı ile müşterilerimizi her türlü yüklerini taşıyoruz. Yüksek tonajlı yükler için uygun bir nakliye türü olduğu gibi küçük hacimli yükler içinde tercih edilebilmektedir. Ukrayna demiryolu nakliye operasyonlarımızda mevsim koşullarından etkilenmeden kesintisiz bir şekilde yüklerin taşınmasını yapıyoruz. Demiryolu taşımacılığı uygun maliyetli olduğu için ekonomik bir nakliye türüdür.

Ukrayna Havayolu Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız hızlı ve güvenilir çözümler sunmaya devam etmekte. Çeşitli hizmet seçenekleri ile yük taşımacılığı yapan firmamız havayolu üzerinden müşterilerimizin yüklerini alıcılarına ulaştırmaktadır. Ukrayna havayolu nakliye hizmetlerinde özelliklede hassasiyeti bulunan yükler için tercih edilebilmektedir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde alıcısına ulaştırılması gereken yükler için oldukça avantajlı bir nakliye hizmetidir. Güvenli bir şekilde taşınması yapılacak olan yükleri en hızlı şekilde teslimat noktasına taşıyor ve ateşlim ediyoruz.

Ukrayna Nakliye Firmaları

Ukrayna nakliye firmaları arasında yer alan firmamız önemli sevkiyatlar gerçekleştirmektedir. Ülkemiz ile Ukrayna arasında ticari ilişkilerin canlılık kazanması ile beraber nakliye ihtiyaçları da aynı şekilde artmaktadır. Firmamız tüm lojistik faaliyetlerini büyük bir titizlikle yürütmektedir. Ukrayna lojistik firmaları içerisinde önemli çalışmalarımızı başarı ile sonuçlandırarak müşterilerimizin önceliği olmaya devam ediyoruz. Dünyanın birçok bölgesine sürdüğümüz taşımacılık hizmetlerimizde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini önemseyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ukrayna nakliye hizmetlerimizde aynı prensip ile hareket ederek geniş çapta çalışmalar yapıyoruz. Ukrayna çalışan lojistik firmaları gibi bizlerde geniş hizmet yelpazemiz ve geniş araç filomuz ile sevkiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Ukrayna’ya çalışan nakliye firmaları içerisinde yer alan firmamız genç araç filosu ile yükleri kara üzerinde taşıyarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Ukrayna karayolu nakliye firmaları arasında hem hızlı hem de güvenli bir sevkiyat süreci sağladığımız için müşterilerimizin önceliği olmayı sürdürüyoruz. Özelliklede Ukrayna’ya giden tır firmaları arasında şoförlerimizin üstün kabiliyetleri ve çözümcül yaklaşımlarıyla sorunsuz bir şekilde süreci tamamlıyoruz. Araçlarımızın bakımlarını hem sevkiyat öncesi hem de sevkiyat sonrası yapıyoruz. Herhangi bir aksaklık olmadan zamanında teslimatları yapmak için sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Ukrayna Türkiye nakliye firmaları arasında müşterilerinin tüm beklentilerini karşılayan firmamız, yükleri sağlam ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi için titizlikle çalışmaktadır. Alanında tecrübeli kadrosunun hızlı ve sorun çözücü olmaları ile beraber kaliteli bir nakliye sürecini sizlere sağlıyoruz. Ukrayna çalışan nakliyeciler içerisinde başarılı çalışmalarımızın memnuniyetleri ile önde gelen firmalar arasında yerimizi özenle koruyoruz. Taşımacılık sektöründe gerekli olan tüm belgelere sahip ve nakliye operasyonları için gereken tüm belgeleri, izinleri sorunsuz bir şekilde hallederek süreci hızlı yürütmeye çalışıyoruz. Ukrayna nakliye yapan firmalar öncelikle müşterilerine hizmetleri hakkında kısa bir bilgi vererek müşteri için uygun olanın tercih edilebilmesinde yardımcı olmaktadır. Bizler firma olarak müşterilerimizin yüklerinin özelliklerine ve müşterilerimizin taleplerine göre uygun bir taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Ukrayna çalışan nakliye firmaları arasında yer alan firmamız bünyesindeki tüm araçlar son teknolojik donanımlara sahiptir. Müşterilerimizin yüklerini sorusunuz bir şekilde istenilen bölgelere taşırken buna özellikle dikkat ediyoruz. Türkiye Ukrayna nakliye firmaları gibi gerekli tüm bakım ve onarımlarını zamanında yaparak teslimat sürelerini uzatabilecek problemlerden uzak kalmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizle belirttiğimiz teslimat zamanını herhangi bir aksaklık yaşanmadığı müddetçe uzatmamaya özen gösteriyoruz.

Ukrayna’ya nakliye yapan firmalar arasında önemli işlere imza atan firmamız müşterilerinin önceliği olmayı sürdürmekte. Müşterilerimizin her türlü yüklerini taşıyabilecek araçlara sahip, çeşitli hizmetlerimizle kaliteli bir sevkiyat sürecini sağlamaya devam ediyoruz. Ülkemiz üzerinden Ukrayna’ya yüklerini en hızlı ve en güvenli şekilde taşınması konusunda oldukça dikkatli hareket ediyoruz. Özelliklede Ukrayna İstanbul nakliye operasyonlarımızın yoğunluğundan ötürü sorunsuz bir şekilde süreci yürütmek için oldukça dikkatli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Hem müşterilerimizi düzenli olarak bilgilendiriyor hem de yüklerinin güvenliğini en iyi şekilde sağlamak için gayret gösteriyoruz. Alanlarında uzman şoförlerimiz ve diğer personellerimizle özverili çalışmalar yaparak başarılarımızı hızlı bir şekilde artırmaya devam ediyoruz.

Ukrayna Nakliye
Uluslararası Ukrayna Nakliye Hizmeti

Ukrayna Türkiye Arası Nakliye Yaptığımız Şehirler

Bursa, Mersin, Adana, İstanbul, Kayseri, Konya ,İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Aydın, Osmaniye, Kırşehir gibi Türkiye’nin birçok ilinde sizlere nakliye hizmeti sunmaktayız. Ukrayna şehirlerinden Kiev, Dnipro, Odessa, Lviv, Krivoy Rog, Nikolaev, Luganksu karşılıklı sefer yaptığımız bölgelerdir. Ukrayna nakliye hizmetlerimizden yaralanmak için “Teklif Formu”nu doldurmanız yeterlidir.

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Ukrayna nakliye operasyonları yapan firmamız dünyanın birçok noktasına müşterilerinin yüklerini taşımakta. Müşterilerimin her türlü yükleri için uygun nakliye çözümlerimiz bulunmakta. Uluslararası yük taşımacılığında önemli çalışmalar yapan firmamız müşterilerine uygun fiyat politikası üzerinden hizmetler sağlamaktadır. Navlun, uluslararası yük taşımacılığında nakliye ücretleri olarak adlandırılmaktadır. Ukrayna navlun fiyatları döviz cinsinden hesaplanmaktadır. Avrupa ülkelerinin birçoğunda taşıma ücreti Euro kullanılırken Asya-Ortadoğu ülkelerinde ise dolar üzerinden ücretlendirmeler yapılmaktadır. Ülkemiz ile Ukrayna arasında nakliye ücretleri ise dolar üzerinden yapılmaktadır.

Ülkemiz ile Ukrayna arasında önemli ticari gelişmeler yaşanmaktadır. Bu gelişmelerin bir parçası olarak nakliye hizmetleri sağlayan firmamız, müşterilerine ait olan pek çok yükü kolay ve hızlı bir şekilde taşıyarak alıcılarına teslim etmektedir. Ukrayna nakliye hizmetlerimizde pek çok başarı elde ettik. İki ülke arasında ithalat ve ihracat faaliyetlerinin devam etmesi ile beraber bizlerde çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürmekteyiz. Türkiye Ukrayna nakliye fiyatları belirlenirken bazı kriterleri göz önünde tutmaktadır. Bunlar ise temel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Yükün türü
 • Yükün boyutu
 • Yükün ağırlığı
 • Taşınma şekli
 • Teslimat süresi
 • Güzergah
 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Sigorta
 • Gümrük.

Bu gibi faktörler baz alınarak fiyat hesaplaması yapılmaktadır. Firmamız müşterilerine makul fiyatları sunarak en hızlı ve en kaliteli sevkiyat süreci sağlamaktadır.

Dış ticaret alanında önemli konulardan biri olan taşıma masrafları müşterilerimiz ve firmamız açısından önemli bir yere sahiptir. Ukrayna ile yapılan ithalat ve ihracat alanında ticari çalışmalarda nakliye ihtiyaçlarını en makul fiyatlarımız ile karşılamaktayız. Türkiye ile Ukrayna arasındaki bu ticari ilişkiler canlılığını korumaya devam ettikçe firmamız en iyi çözümleri, en kaliteli hizmetleri ve en uygun fiyatları ile müşteri memnuniyeti kazanmaya devam etme. Türkiye Ukrayna tır fiyatları konusunda her zaman piyasa fiyatını geçmeyecek hizmetler gerçekleştirmektedir. Son model araçlarımızla yükleri güvenlikli bir şekilde istenilen noktalara en uygun fiyatlar ile taşımaya devam ediyoruz.

Firmamız Ukrayna nakliye fiyatları konusunda müşterilerimizin yüklerine ve tercihlerine bağlı olarak maliyetleri hesaplar. Bahsettiğimiz belli başlı faktörler ile beraber en makul fiyatlar ortaya çıkartılarak müşterilerimize ekonomik nakliye operasyonları sağlıyoruz. Yükleri araçlarımıza güvenliklerini sağlayarak yerleştiriyor, hasar görmemeleri için gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Yükleri sigorta kapsamında taşıyarak müşterilerimize herhangi bir sorunda mağdur olmamaları için güvenilir hizmetler gerçekleştiriyoruz. Tüm bunlarla beraber Ukrayna nakliye ücretleri konusunda da her daim müşteri odaklı çalışmalar yaptık. Müşterilerimizin bütçelerine uygun hizmetler sunmaya devam ederek başarılarımızı artırıyoruz.

Ukrayna nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif güzergahlarımız arasında Ukrayna, İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder