Rusya Nakliye

Türkiye Rusya nakliye

Rusya, Türkiye’nin önemli ticaret ortaklarındandır. İki ülke arasındaki güçlü ticaret bağları sayesinde, Rusya’nın Türkiye’ye en çok ithalat yapan ülke olması da bunu göstermektedir. İthalat ve ihracatın artması, nakliye hizmetlerini olumlu etkiler ve nakliye talepleri artar. Böylece bu iki unsur birbirini destekler. İki ülke arasındaki ekonomik ilişkilerin olumlu etkileri hem güzergâhların gelişimini etkilemiştir hem de Rusya nakliye faaliyetlerinde ilerlemeye sebep olmuştur.

Rusya nakliye önemlidir. Çünkü Rusya enerji ihtiyacı açısından ülkemiz için önemli bir ülkedir:

 • Rusya enerji kaynakları zengin bir ülkedir. Türkiye de bu ihtiyacının önemli bir kısmını bu ülkeden karşılar.
 • Hammadde açısından zengindir. Sanayide kullandığımız ham maddelerin çoğunu Rusya’dan karşılıyoruz.
 • İthal ettiğimiz diğer önemli ürünler ise makine ve teçhizattır.

Rusya Nakliye Hizmetleri

Rusya nakliye firması olarak verdiğimiz hizmetlerle hızlı ve profesyonel çözümler sunuyoruz. Bu alanda hizmet verdiğimiz günden bu yana, öncü firmalar içinde yer alıyoruz. İki ülke arasındaki lojistik hizmetlerin gelişmesi, güzergâhların gelişimini de destekleyerek nakliye hizmetlerini daha verimli hale getirmiştir. Rusya ile Türkiye’nin kara sınırı 2,700 km’dir. Bu yakınlık da elbette ki iki ülke arasındaki ticareti olumlu yönde etkiler. En fazla kullanılan nakliye türü, karayolu ve denizyoludur. Ekibimiz, Rusya nakliye olarak müşteri odaklı hizmet prensibi ile hareket eder ve güvenilir teslimatlar yaparak geniş bir lojistik hizmet verir:

 • Uzman ekibimizle işimizi en iyi şekilde yapıyoruz.
 • Söz verdiğimiz gün ve saatte teslimatı gerçekleştiriyoruz.
 • Taşıma ihtiyacınıza göre çeşitli taşıma seçenekleri sunuyoruz.
 • Teknolojik altyapımızın gelişmiş olması, sorunsuz hizmet vermememizi sağlıyor.
 • Moskova’dan Sankt-Peterburg’a, Vladivostok’tan Kaliningrad’a her yere hizmet taşıyoruz.
 • Yakıt verimliliğiyle, karbon ayak izini azaltma çabasına verdiği destekle çevreye duyarlı nakliye hizmetleri veriyoruz.

Rusya Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Rusya karayolu nakliye ile hızlı ve sorunsuz bir hizmet anlayışı benimsiyoruz. Yaşanan savaş sebebiyle teslimatları Ukrayna yolunu kullanmadan gerçekleştiriyoruz. Rusya nakliye konusundaki tecrübemiz sayesinde en güvenilir şekilde yüklerinizi teslim ediyoruz. Profesyonel ekibimiz bütün teslimat süreçlerini takip ederek kaliteli hizmet vermektedir.

Rusya karayolu taşımacılığı Rusya’nın geniş coğrafi alanı düşünüldüğünde ve iklim koşulları göz önüne alındığında oldukça önemlidir. Şoförler bu noktada kritik bir öneme sahiptir. O yüzden çalıştığımız şoförlerde şu özelliklere dikkat ederiz:

 • Zorlu yol koşullarında ve uzun mesafelerde seyahat edebilme özellikleri var mı?
 • Bir şoförün aracı en iyi şekilde kullanabilmesi gerekir. İyi bir sürüş tekniği yüklerin de güvenli şekilde taşınması demektir.
 • Şoförlerin araçlarla ilgili teknik bilgiye sahip olması önemlidir. Teknik bir sorunda hızlı çözüm üretilebilecek kapasitede olmalılar.
 • Şoförün güvenli sürüş alışkanlıkları nasıl? Trafik kurallarına, hız sınırlarına dikkat etmeli ve zorlu hava koşullarında uygun sürüş tekniklerini kullanarak araç kullanmalıdır.
 • Uzun saatler süren yolculukta plan değişimlerine hızlı ayak uydurabilmeli.
 • Rusya taşımacılık için temel düzeyde İngilizce ve Rusça konuşabilmeli, konuşulan dili anlayabilmeli.

Özetleyecek olursa Rusya tır nakliye için şoförlerin önemi tartışılmazdır. Biz de firma olarak deneyimli, teknik becerilere sahip, güvenilir, dayanaklı ve yasal prosedürlere uyumluluk gösteren personelle çalışıyoruz. O sebeple de sektörde başarılı bir şekilde Rusya lojistik hizmetleri gerçekleştiriyoruz.

Rusya Parsiyel Nakliye

Rusya parsiyel taşımacılık uygulamamız ile müşterilerimiz hızlı ve sorunsuz şekilde bir kısım ürününü istediği şehre göndermiş olur. Rusya’ya nakliye yapan firmaların farklı müşterilerin yüklerini alarak farklı destinasyonlara teslim etmesini sağlayan çok etkili bir lojistik uygulamasıdır. Fakat bu taşıma türünün başarılı şekilde yapılabilmesi için önemli noktalar vardır:

Rusya nakliye parsiyel havayolu taşımacılığı
Rusya nakliye parsiyel havayolu taşımacılığı
 1. Rusya parsiyel nakliye için en önemli adım, etkili bir lojistik planlamadır. Çünkü sevkiyatların koordinasyonu ve farklı firmaların sahip olduğu rotalar doğru belirlenmelidir.
 2. Farklı firmaların yüklerinin aynı araçta taşınması, güvenliğin önemini arttırmaktadır. Yüklerin taşınma sırasında hasara uğramaması için yüke göre ambalajlama yapılmalıdır. Güvenlik önemleri önemlidir.
 3. Rusya parsiyel nakliye firmaları hangi zamanda ve sürede teslimat yapacaklarına dair taahhüt verdilerse bu süreye uymaları gerekir.
 4. Zamanında ve güvenilir teslimat önemlidir.
 5. Yüke göre doğru aracın seçilmesi ve ekipmanın ayarlanması kritik bir faktördür. Çünkü Rusya parsiyel taşıma hizmetlerinde farklı yük türleri, yüklerin farklı boyutları söz konusudur. Bu farklı yüklerin aynı araç içinde taşınması ve aynı güzergaha göre teslimat yapılması önemlidir.

Rusya nakliye olarak verdiğimiz hizmetlerde bütün bu aşamalara en iyi şekilde dikkat ediyoruz. Ekibimiz en titiz şekilde bütün parsiyel nakliye aşamalarını takip ederek sorunsuz ve en iyi teslimatı yapmaya gayret eder.

Rusya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Rusya nakliye olarak verdiğimiz hizmetlerde pek çok unsura dikkat ediyoruz. Bu alanda deneyimli olarak hizmet veren kadromuz, kaliteden ödün vermemek için elinden gelenin en iyisini yapar. Birden fazla müşterinin ürününü taşımak ve bu müşterilerin ihtiyaçlarına göre planlama yapmak titiz bir çalışma gerektirir. Bu birleştirme aşaması ve güzergah tayini oldukça önemlidir. Benzer ürünler, aynı hassasiyetteki yükler, yüklere uygun araçlara yerleştirilir. Yükün özelliğine göre özel ekipmanlar ve özel güvenlik önlemleri almak gerekebilir. Doğru araç seçimi, doğru ekipman tercihi yüklerin güvenli bir şekilde taşınmasını sağladığı gibi aynı zamanda zamanında nakliye edilmesi için de gereklidir. Bu Rusya nakliye operasyonlarının verimliliğini arttırır.

Rusya parsiyel nakliye fiyatları da müşterilerimizin spesifik ihtiyaçlarına göre değişir. Rusya’ya nakliye fiyatlarını etkileyen en önemli faktörleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Gönderilen olan yükün miktarı nedir?
 • Yükün ağırlığı ne kadardır?
 • Taşıma aracı nasıl olmalı?
 • Yükün türüne göre uygun araç ve özel önlem gerekiyor mu?
 • Taşıma mesafesi nasıl?
 • Yoldaki zorluk var mı? Hava koşulları nasıl?
 • Yükleme ve boşaltma işlemleri için ekstra bir ekipman gerekiyor mu?
 • Teslimat acil mi?

Parsiyel nakliye fiyatlarını belirleyen pek çok unsur vardır. Burada en önemli nokta, müşterimizin talepleri ve müşterimizin yükünün ihtiyaçlarıdır. Firma olarak öncelikli önem verdiğimiz konu hizmet unsurlarıdır. Fiyatı belirlerken talepler ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak müşterilerimizin bütçesi doğrultusunda en uygun koşulları sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Rusya Konteyner Nakliye

Rusya konteyner taşımacılığı hem denizyolu hem demiryolu hem de karayolu için önemlidir. Özellikle büyük ve hacimli yüklerin güvenli şekilde teslimatı için en çok tercih edilen nakliye türüdür. Çünkü özellikle uluslararası nakliye hizmetlerinde hem bizim gibi nakliye hizmeti veren firmalar için hem de hizmet almak isteyen müşterilerimiz için pek çok avantaj sağlar:

 • Konteynerlerin standart boyutlara sahip olması, yüklerin taşınmasını ve depolanmasını kolaylaştırır. Standartlara göre plan yapılır. Böylece hem yükleme hem de boşaltma rahat olur.
 • Hız sağlar. Hızlı ve etkili şekilde taşınabilir. Özellikle işçilik maliyetlerini düşürür. Elle eleçlemeye gereksinim duyulmaz.
 • Güvenlik açısından Rusya nakliye için özellikle avantaj sağlar. Çünkü hava koşullarından etkilenmez. Yüksek koruma sağlar. Yüklerin hasar görmesini engeller.
 • Aynı anda farklı taşımacılık yöntemlerinin kullanıldığı durumlarda da uyum sağlayabilen kolay bir yöntemdir. Hem karayolu hem deniz hem de demiryolu taşımacılığı aynı anda kullanılabilir.
 • Lojistik hizmetlerin güvenilir şekilde gerçekleştirilmesine imkân sunar.

Rusya konteyner nakliye fiyatları belirlenirken en önemli unsur, konteyner türüdür. Standart konteynerler, reefer konteynerler yani soğutmalı konteynerler, tank konteynerler ve diğer türler farklı maliyete sahiptir. O sebeple öncelikli olarak türün belli olması önemlidir. Bu da müşterimizin yüküne ve ihtiyacına göre ekiplerimiz tarafından tespit edilir. Fiyatları etkileyen diğer unsurlarla beraber hesaplama yapılarak fiyat belirlenir.

Rusya Demiryolu Nakliye

Rusya, dünyanın en büyük ülkelerinden biridir. Bu sebeple de demiryolu hem büyük mesafeleri kısaltmak için hem de farklı bölgeleri birbirine bağlama için kritik bir rol oynar. Rusya Avrupa ile Asya arasındaki önemli bir transit rota oluşturur. Doğu ve batı arasında bulunması demiryolu taşımacılığını olumlu etkiler. Ana taşıma yöntemlerinden biridir. Rusya demiryolu nakliye ihracat için büyük öneme sahiptir. Rusya’nın doğal kaynaklar açısından zengin olması, petrol, doğalgaz, kömür, demir ve diğer hammaddelerin taşımacılığını yapmasını sağlar. Demiryolu da bu noktada destek sağlar. Özellikle sanayi ürünlerinin taşınması için yaygın şekilde kullanılır.

Rusya nakliye olarak biz de firma olarak demiryolu hizmeti veriyor ve bu yöntemle verdiğimiz lojistik hizmetlerin avantajlarını kullanarak müşterilerimiz için avantajlı hizmet sunuyoruz. Demiryolu ile yapılan nakliyede ekiplerimiz özenli çalışma yapar. Çünkü dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır:

 • Yüklerin güvenli taşınması için dikkatli ambalajlama ve sabitleme yapılmalıdır.
 • Güzergah belirlendikten sonra iyi bir zaman yönetimi olmalıdır.
 • Kullanılacak olan güzergahtaki demiryolundaki altyapı çalışmaları düzenli olarak takip edilmeli.
 • Gerekli gümrük izinlerinin önceden alınması sağlanmalı.
 • Gümrük prosedürlerinde aksaklık yaşanmamalı.

Rusya’ya düzenlediğimiz demiryolu nakliyesi ticaretin genişlemesi için de kritik bir yöntemdir. O yüzden bu nakliye türünde hizmet veren firmaların titiz çalışmalar yürütmesi önemlidir. Çünkü diğer nakliye türlerine göre daha ekonomiktir. Bu yüzden de pek çok firmanın tercih ettiği bir yöntemdir.

Rusya Havayolu Nakliye

Rusya havayolu nakliye ticarette önemli bir rol oynar. Çünkü dünyanın en büyük havayolu ağına sahip ülkeler arasındadır. Ayrıca Rusya havayolu ile yapılan sevkiyatların sık tercih edilmesinin sebepleri arasında şunlar yer alır:

 • Diğer nakliye yöntemlerine göre hızlıdır.
 • En güvenli nakliye yöntemidir.
 • Acil taşınması gereken yükler için tercih edilir.

Rusya nakliye için müşterilerimizin havayolunu tercih etmesinin en önemli sebeplerinden biri hızdır. Çünkü bazı firmaların rekabet avantajı elde etmek için hızlı bir teslimat yöntemine ihtiyacı olabilir. Ayrıca tedarik zincirindeki verimliliği için bazı ürünlerini bu yolla taşımayı tercih edebilir. Zamanında ve hasarsız bir teslim süreci olması da müşterilerimizin havayolu nakliyesini tercih sebepleri arasında yer alır. Zaten ekonomiyi canlandırması ve verimliliği arttırması sebebiyle sıklıkla kullanılır.

Müşterilerimiz aynı zamanda çevre dostu uygulamalara önem vermektedir. Yakıt verimliği açısından da havayolu nakliyesi tercih edilebilir bir türdür. Biz de profesyonel ekibimizle bu alanda da standartlara uygun şekilde hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimizin isteğine ve ihtiyacına göre destek oluyoruz.

Rusya Nakliye Firmaları

Rusya nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, verdiği hizmetlerle sektörde kaliteli lojistik işlere imza atar. Son derece özenli ve titiz çalışan ekibimiz, hizmetlerin her aşamasını takip eder. Rusya’ya çalışan nakliye firmaları teslimat sırasında sorun yaşamamak için gerekli bütün tedbirleri almalıdır. Biz de firma olarak müşterilerimizin yüklerini en iyi şekilde sevk etmek ve en iyi teslimatı gerçekleştirebilmek için iyi bir iş planlaması yapıyoruz. Özellikle Rusya ya giden tır firmaları seçtikleri şoförlerden güzergah seçimine, araç bakımından düzenli takibe pek çok faktöre dikkat eder.

Üst kalitede hizmet vermek Rusya karayolu nakliye firmaları için önemlidir. Yüklerin hasar görmeden taşınması, verilen süre içinde teslimatın gerçekleştirilmesi, prensipli firmaların dikkat ettiği hususlardır. Biz de kullandığımız güzergahlarda en iyi hizmeti sunmak için çok çalışıyoruz. Mesela Gürcistan üzerinden gittiğimiz güzergahı daha sık kullanıyoruz ve burada gerçekleştirdiğimiz karayolu hizmetlerimizi özenle gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Odesa Limanı’ndan gemilerle getirdiğimiz yüklerin nakliyesini karayolu devam ettiriyoruz.

Sadece Rusya ya nakliye yapan firmalar değil, Rusya’dan da ülkemize nakliye yapan firmalar aynı hassasiyetleri gözetir. Rusya çalışan nakliye firmaları modern araçlar kullanarak profesyonel hizmet sağlamaya gayret eder. Biz de Türkiye Rusya nakliye firmaları ile işbirliği içerisinde hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Rusya çalışan nakliyeciler arasında gelişen rekabetin ticarete yansıması olumlu olmaktadır. Çünkü Rusya nakliye yapan firmalar ticareti kolaylaştırıp maliyetleri düşürmek için etkili hizmet yapmaktadır. Rusya lojistik firmaları Türkiye ile ticaretin önemli bir parçasıdır. Bu yüzden ekonomik kalkınma için hizmet veren bütün Rusya çalışan lojistik firmaları ile işbirliği içinde olmak önemlidir.

Rusya Türkiye nakliye firmaları arasında yer alıp ülkenin iç ve dış ticaretinde müşterilerimize destek sunmaktan dolayı son derece mutluyuz. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerle daha iyi işlere imza atıyor, hizmet unsurlarımızı geliştirerek çalışmalarımıza 7/24 devam ediyoruz.

Türkiye Rusya nakliye güzergahı
Türkiye Rusya nakliye güzergahı

Moskova Nakliye Firmaları

İstanbul Moskova nakliye ile gerek Moskova’dan gerekse Moskova’ya lojistik hizmet sunuyoruz. Hizmetlerimizde en önem verdiğimiz değerleri şöyle sıralayabiliriz:

 • İki şehrin birbirine olan coğrafi yakınlığı karayolu nakliyesini olumlu yönde destekler.
 • Modern ve güvenilir araç filomuz, Euro V normundadır.
 • Firma olarak en önem verdiğimiz konu çevredir. Bu sebeple yeşil lojistik hizmetlerimizi arttırarak CO2 emisyonu düşük araçları kullanmayı tercih ediyoruz.
 • Müşterilerimize verdiğimiz değer, insanı önceleyen hizmet politikamız gereği çevreye karşı da hassasiyetimiz bilinmektedir.

Moskova nakliye hizmetlerimizin önemli bir ayağı da konteyner taşımacılığıdır. Firma olarak hem karayolu, hem denizyolu ve demiryolu hem de havayolu ile müşterilerimizin bütün özel ihtiyaçları için gerekli lojistik planlamayı yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler arasında en fazla kullanılan Moskova parsiyel nakliye profesyonel ekibimizin uzmanlık alanı olduğu için bu alandaki uygulamaları da en iyi şekilde takip ediyoruz. Rusya nakliye hizmetlerimizin her aşamasında güvenilirlik, hızlı ve etkili hizmet sunuyoruz. Uluslararası standartlara uygun kalite güvencesi ve uygun fiyatlar ile hizmet sağlıyoruz.

Rusya Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Rusya’ya veya Rusya’dan Türkiye’ye mal taşımanın maliyeti, yani Türkiye Rusya nakliye fiyatları pek çok unsura göre değişiklik gösterir. Çünkü fiyatları etkileyen bir dizi faktör vardır:

 • Seçilen nakliye türü, hem maliyeti etkiler hem de nakliye süresinin hızını ayarlar.
 • Yükün hacmine bakılır.
 • Yükün ağırlığı değerlendirilir.
 • Yükün cinsi maliyeti değiştirir.
 • Yükün hangi sürede teslim edileceği belirlenir.
 • Hangi güzergahlar kullanılarak yük nakliye edilecek tespit edilir.

Sıraladığımız bütün bu unsurlar Rusya nakliye fiyatları üzerinde etkilidir. TIR nakliye, uluslararası taşıma için yaygın olarak kullanıldığı gibi Rusya nakliye için de kullanılır. Türkiye Rusya TIR nakliye fiyatları da taşıma yöntemine bağlı olarak değiştiği gibi müşterilerin ihtiyaçları gözetilerek de farklı unsurlar kullanılabilir. Özellikle konteyner taşımacılığı yapan bizim gibi firmalar için konteyner boyutları ve farklı türleri fiyatların belirlenmesinde etkili bir rol oynar. Rusya, coğrafi olarak geniş bir ülke olduğu için nakliye maliyetleri farklı bölgeler arasında değişiklik gösterebilir. Rusya şehir içine nakliye hizmetlerinin maliyeti, yüklerin taşındığı mesafeye ve sevkiyatın karmaşıklığına göre değişir. Bu da Rusya navlun fiyatları hesaplanırken dikkat edilen bir husustur.

Hangi şehirde olursanız olun, yüklerinizi alıyor ve Rusya’ya taşıyoruz. Nakliye ihtiyaçlarını karşılayan ekibimiz, size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. Bizimle iletişime geçerek taşıma ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Rusya nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

WhatsApp Mesajı Gönder