Sırbistan Nakliye

Sırbistan Nakliye

Sırbistan’ın kuzey tarafında Macaristan ve batı tarafında Hırvatistan, Bosna-Hersek, Romanya ve Bulgaristan bulunmaktadır. Başkenti Belgrad olan Sırbistan ile ülkemiz arasında ticari ilişkiler oldukça canlıdır. İki ülke arasındaki bu ilişkiler ile beraber firmamız taşımacılık faaliyetlerini sürdürerek katkıda bulunmaktadır. Sırbistan nakliye çalışmalarımız ile müşterilerimize ait çeşitli yükleri güvenli bir şekilde taşıyor ve teslimatlarını en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Balkanlar nakliye firmaları içerisinde yer alan firmamız, Sırbistan nakliye alanında faaliyetlerini hız kesmeden sürdürmektedir. Türkiye ile Sırbistan arasındaki ikili ilişkilerde ticari alanda yaşanan gelişmeler ile taşımacılık sektörü hızla büyümekte ve gelişmekte. İki ülke arasındaki ithalat-ihracat alanındaki nakliye ihtiyaçlarını karşılayarak müşterilerimizin yükleri istedikleri yerlere ulaştırıyoruz. Firmamızın bünyesinde yer alan genç araç filomuz sayesinde her türlü yüklerin güvenli bir şekilde alıcılarına ulaşımını sağlıyoruz. Alanında uzman kadromuz ile beraber müşterilerimize tam zamanlı hizmetler sağlayarak iki ülke arasındaki taşımacılık ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Sırbistan Nakliye Hizmetleri

Sırbistan nakliye hizmetleri gerçekleştiren firmamız ülkemiz üzerinden taşımacılık yapmaktadır. Sırbistan-Türkiye arasında yaşanan yoğun bir nakliye operasyonları bulunmaktadır Nakliye çalışmalarında birçok farklı özelliklerdeki yükler taşınarak alıcılarına teslim edilmektedir. İki ülke arasında yaşanan bu gelişmeler ile beraber yükler profesyonel bir biçimde taşınması sağlanır. Nakliye çalışmalarında her daim doğru ve güvenilir firmalardan yana tercihlerde bulunurken profesyonel olup olmadıkları da göz önünde tutulmalıdır. Çünkü bu tür çalışmalar oldukça deneyimli, tecrübeli ve hızlı çözüm üreten kişiler tarafından gerçekleştirilmelidir. Aksi durumda hem maddi hem de manevi kayıplar yaşanabilir. Firmamız sektör içerisinde uzun zamandır faaliyetler göstermesi, bilgi, tecrübe ve güvenilirliği ile tercih edilmekte. Firmamız Sırbistan nakliye hizmetleri olarak şunları sunmaktadır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Havayolu nakliye.

Sırbistan Karayolu Taşımacılığı/Tır nakliye

Türkiye ile Sırbistan arasında hem ithalat hem de ihracat çalışmalarımız ile nakliye hizmetleri öncesinde müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun olacak bir şekilde program oluşturmaktayız. Sırbistan nakliye konusunda uluslararası olarak sağladığımız hasarsız ve hızlı teslimatlar ile müşterilerimizin beklentilerini karşılıyoruz. Bulunduğumuz sektör içerisinde uzun yıllardır sunduğumuz hizmetlerimizden elde ettiğimiz tecrübeler, deneyimler ve bilgi birikimleri sayesinde kaliteli bir taşımacılık süreci yürütmekteyiz. Sırbistan karayolu nakliye çalışmalarımızda uzman kadromuz sayesinde müşterilerimizin beklenti ve taleplerini en iyi şekilde karşılamaktayız.

Karayolu taşımacılığı dünyanın her bir bölgesine yük taşımacılığı gerçekleştirmek için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Firmamız müşterilerinin Sırbistan karayolu taşımacılığı taleplerini en uygun araçlar ile karşılamaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüklerinizi araçlarımıza güvenlikli bir şekilde yerleştirmeden sevkiyatlara başlamıyoruz. Firmamız Sırbistan lojistik sektöründe yaptığı tüm nakliye operasyonlarında aynı prensiple hareket etmiştir. Araçlarımızın bakımlarını yapıyor ve sorunsuz bir nakliye sürecini sizlere sağlıyoruz. Sırbistan tır nakliye hizmetlerimizde araçlarımız hem sevkiyat öncesi hem de sevkiyat sonrası düzenli olarak bakımdan geçerler. Sırbistan taşımacılık sektöründe sürdürdüğümüz bu tutum sayesinde başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık, birden fazla müşteriler ile benzer nitelikte olan yüklerinin birlikte taşınması ve taşımacılık ücretlerinin yalnızca yük oranında müşterilerle paylaştırıldığı bir nakliye hizmetidir. Sırbistan nakliye hizmetlerimiz arasında yer alan parsiyel taşımacılık ile birçok müşterimizin yüklerini aynı anda, aynı güzergah üzerinden alıcılarına ulaştırıyoruz. Parsiyel nakliye hizmetlerimizde özellikle de ağır makine ve makine parçalarının taşınmasıyla proje uygulamaları için talep görmektedir. Sırbistan parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde özellikle hacmen çok fazla yer tutmayan ya da hafif olan yüklerin taşınması konusunda ihracatçı-ithalatçı için önemli maliyet avantajı sağlıyoruz. Aynı zamanda talep kadar malzeme taşınır ve acı istenilenin üzerinde yükleme yapılmasına gerek kalmaz. Talep edilen kadar yük yüklenir ve buda daha az maliyet sağlar. Ayrıca yüklerin indirilmesi de kısa süreceğinden işçilik açısından da zaman avantajı kazandırır.

Sırbistan parsiyel nakliye genel olarak düşük miktarda ithalat ve ihracat yapan işletmeler için de avantaj sağlamaktadır. Günümüzde en fazla tercih edilen nakliye türlerinden birisi olan Sırbistan parsiyel taşıma ile parça yüklerinizi makul fiyatlar ile alıcılarına güvenli bir şekilde taşınması gerçekleştirilir. Sırbistan parsiyel nakliye firmaları arasında yer alan firmamız müşterilerinin memnuniyetlerini kazanarak başarılarını artırmaya devam etmekte. Firmamız Sırbistan’a nakliye konusunda titizlikle operasyonlarını yürütür ve daha iyi hizmetler sağlamak için yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. Sırbistan’a parsiyel nakliye yapan firmalar içerisinde avantajlı fiyatlarımız ile her daim öncelikli tercihlerden olmaya devam ediyoruz.

Sırbistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Sırbistan nakliye hizmetlerimizden birisi olan parsiyel taşımacılıkta fiyatlar yüklerin hacmi baz alınarak hesaplanmaktadır. Aynı zamanda ağırlıkları çok fazla olan yüklerde de ağırlık hesaplaması yapılmaktadır. Üzerine başka yük konulmayacak olanlar içinde ölü navlun adı verilen bir hesaplama yapılmaktadır. Bu hesapta yükün üzerinde kalan fakat yükün niteliğinden ötürü kullanılmayacak römork hacmi ise taşıma bedeline eklenerek hesaplamalar yapılır. Sırbistan parsiyel nakliye fiyatları konusunda gösterdiğimiz titiz yaklaşımlar ve güvenilir hesaplamalarımız ile pek çok müşterimizin ilk tercihi olmayı sürdürüyoruz.

Sırbistan Frigo Nakliye

Türkiye ile Sırbistan nakliye hizmetlerimizden biriside frigo taşımacılıktır. Frigo taşımacılık hizmetlerimizde kullandığımız özel üretilen dorseler sahip oldukları iklimlendirme sistemleriyle beraber yalıtım sayesinde de belli sıcaklıklarda sabitlenmesi yapılabilmekte. Bu özelliği sayesinde de çabuk bozulabilecek ya da belli sıcaklıklarda bulunması gereken yüklerin sağlıklı bir biçimde taşınması yapılır. Frigorifik dorseler dışarı ile hava akımını azaltabilecek bir şekilde üretilmiştir. Bu ise ortamdaki ne miktarının da kontrolünün yapılabilmesi ve taşınan yüklerin ömrünün uzatılabilmesine yardımcı olmaktadır.

Gıda ürünleri, kozmetik, tıbbi ürünler gibi yükler Sırbistan frigo nakliye hizmetlerimiz sayesinde güvenli bir şekilde bozulmadan alıcılarına ulaştırılmaktadır. Frigo nakliye hizmetlerimizde unlu mamuller, yumurta, çikolata gibi ürünler için 15-18 santigrat derecede taşınırken sebze, meyve, et gibi ürünler de 4-8 santigrat derecelerde taşınmaktadır. Ayrıca dondurulmuş sebze, meyve, dondurma gibi ürünlerde -18 ile -26 santigrat derecelerde taşınması yapılmaktadır. Bazı ürünlerinde taşınacak ortamın ne oranına göre önem gösterilmektedir. Taşınması yapılacak olan ürünlerin bozulmasında yol açacak olan şeylerden birisi taşıma sıcaklığında yaşanabilecek değişmelerdir. Bir kere çözülmeye başlayan dondurulmuş ürünlerde bakteri üremesinin engellenemeyeceği için kullanılamaz hale gelir. Firmamız tüm bu sorunlar için en hızlı çözümleri üreterek müşterilerimize sorunsuz bir sevkiyat süreci kazandırmak için gayretle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sırbistan Konteyner Nakliye

Uluslararası lojistik sektöründe nakliye operasyonlarında sıklıkla tercih edilen konteyner taşımacılığı önemli araçlardan biridir. Nakliye ve lojistik hizmetleri arasında önemli bir yere sahip olan konteyner nakliye sevkiyatlarımızı Türkiye ile Sırbistan arasında sürdürmeye devam ediyoruz. Sırbistan nakliye alanında gösterdiğimiz olduğumuz üstün başarılarımız neticesinde birçok müşterimiz tarafından tercih edilmeye devam ediyoruz. Konteyner taşımacılığı konusunda elde ettiğimiz başarılar ile pek çok müşterimizin takdirini kazandık. Oldukça avantajlı olan Sırbistan konteyner taşımacılığı hizmetlerimizde güvenilirliğimizle müşterilerimize ait olan yükleri sorunsuz bir şekilde teslimatlarını sağlıyoruz. Konteynerlerin sağlam olarak üretilmelerinden dolayı yüklerin hasar görmeden taşınması gerçekleştirilir. Firmamız Sırbistan konteyner nakliye fiyatları konusunda uygun maliyetler ortaya çıkartarak müşterilerine avantajlı hizmetler sağlamaktadır.

Sırbistan Demiryolu Nakliye

Ağır tonajlı ve hacimli yükler için en uygun taşımacılık yöntemlerinden birisidir demiryolu nakliye. Sırbistan nakliye hizmetleri sağlayan firmamız demiryolu üzerinde yük taşımacılığı yapmaktadır. Son dönemlerde popüler olan demiryolu taşımacılığı uygun fiyatlarıyla da ilgi görmektedir. Demiryolu kullanılarak taşımalar yapıldığı için mevsim şartlarından da olumsuz olarak etkilenmez. Bu ise sevkiyatlarda herhangi bir aksaklıya sebebiyet vermeden yüklerin teslimatını sağlamaktadır. Firmamız Sırbistan demiryolu nakliye operasyonlarında ağır tonajlı ya da düşük hacimlerdeki yükleri istenilen yerlere demiryolu üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu nakliye hizmetinin bir diğer önemli avantajlarından birisi de vagon eklenerek daha fazla yükün taşınmasının sağlanmasıdır. Yani tek seferde çok fazla yük taşınarak hem ekonomik hem de avantajlıdır.

Sırbistan Havayolu Nakliye

Havayolu taşımacılığında yüklere zarar verecek kazalar veya çarpmalar olması oldukça düşün bir ihtimaldir. Firmamız havayolu üzerinden Sırbistan nakliye operasyonları gerçekleştirmektedir. Yüklerin daha hızlı bir şekilde istenilen yerlere taşınması sağlanır ve bu da yüklerin zarar görmeden ulaşımlarını dağlayabilmektedir. Günümüzde dünyanın pek çok bölgesine havayolu üzerinden yük taşımacılığı gerçekleştirilebilmektedir. Havayolu ile her türlü yükler taşınabilmektedir. Proje taşımacılığı, ithalat ve ihracat taşımacılığı, tehlikeli madde taşımacılığı gibi pek çok yükler için sıklıkla tercih edilen bir yöntemdir. Sırbistan havayolu nakliye sevkiyatlarımızı hem güven içerisinde hem de kalite standartlarında sunarak müşterilerimize başarılı sonuçlar elde etmelerinde yardımcı oluyoruz. Alanlarında uzman kadromuz ile tüm sevkiyat sürecini yakından takip ederek müşterilerimizin yükleri hakkında güncel bilgiler almalarında yardımcı oluyoruz.

Sırbistan Nakliye Firmaları

Günümüzde nakliye firmaları önemli bir yere sahiptir. Birçok ülkenin ticari ilişkilerinde yaşanan gelişmeler neticesinde taşımacılık sektörüne olan ihtiyaç ve talep artmaktadır. Birçok firma gibi bizlerde birçok ülkeye nakliye operasyonları gerçekleştirmekteyiz. Türkiye’den Sırbistan’a nakliye yapan firmalar içerisinde önemli başarılar yakalayan firmamız müşterilerinin her daim önceliği olamaya devam etmekte. Ülkemizden dünyanın her bir yerine birden fazla müşterimizin yükleri taşıyarak teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Sırbistan İstanbul nakliye olarak çeşitli seçeneklerimiz sayesinde müşterilerimizin yüklerini en güvenli şekilde taşıyor ve teslimatlarını sağlıyoruz.

Sırbistan nakliye alanında göstermiş olduğu üstün başarılar elde eden firmamız, müşterilerine geniş hizmet ağı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman kadrosu sayesinde hem başarılı sonuçlar elde eder hem de kaliteli hizmetleri ile öncelikli tercihlerden olmaya devam etmektedir. Firmamız Sırbistan nakliye firmaları gibi geni hizmet ağı ile müşterilerinin farklı özelliklerdeki birçok yükü uygun yöntemler ile güvenli bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmektedir. Sektör içerisinde yaşanabilecek tüm aksaklıklar, zararlar, kazalar ya da kaybolan yükler gibi sorunların yaşanmaması adına gerekli olan önemleri alarak kusursuz bir çalışma için özenle faaliyetlerini sürdürmektedir. Sırbistan lojistik firmaları arasında kaliteli ve güvenilir hizmetlerimiz ile öne çıkmaya devam ediyoruz.

Sıklıkla tercih edilen Sırbistan karayolu nakliye firmaları yüklerini karayolu üzerinden alıcılarına ulaştırmaktadır. Firmamız alanında uzman şoförleri ile müşterilerinin yüklerini güvenli bir şekilde yüklenen araçlarda taşımaktadır. Sırbistan’a giden tr firmaları arasında yer alan firmamız düzenli periyotlar ile başta şoförler olmak üzere tüm kadrosunu eğitimlerden geçirmektedir. Araçların bütün bakımlarını yaparak sorunsuz bir şekilde taşıma sürecinin tamamlanmasını sağlamaktadır. Sektör içerisinde sürdürdüğümüz faaliyetlerimizde çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek müşterilerinin yüklerini zaman kaybetmeden teslimatını yapmaktadır.

Sırbistan çalışan lojistik firmaları içerisinde uzun yıllardır sektöre ve ithalat-ihracat çalışmalarında önemli başarılar elde ederek öne çıkmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz geniş hizmet seçeneklerimiz ile yüklerini en uygun yöntemler ile taşıyor ve güvenli bir sevkiyat süreci sağlıyoruz. Firmamız Sırbistan Türkiye nakliye firmaları arasında en kaliteli hizmetleri sağlayarak müşterilerimizin yüklerini güven içerisinde alıcılarına teslim ediyoruz. Farklı niteliklerdeki tüm yükleri taşıyabilecek geniş araç filosuna sahibiz. Böylece her müşterimizin yüklerini taşıyabilecek altyapıya, donanıma ve tecrübeye sahip olarak doğru bir sevkiyat sürecini müşterilerimize kazandırmaktayız.

Sırbistan’a çalışan nakliye firmaları arasında uygun fiyat politikamız ile hareket ederek hem kaliteli hizmetler sağlıyor hem de uygun fiyatlarımız ile ekonomik taşımacılık sürecini müşterilerimize kazandırıyoruz. Tüm gerekli evrak ve belgelere sahip olarak taşıma hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Ayrıca nakliye hizmetlerimiz esnasında bilgilendirme hizmeti sağlayarak güvenilir bir şekilde taşınma işlemlerini yapıyoruz. Sırbistan çalışan nakliye firmaları müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde analiz ederek bunlara yönelik organize bir hizmet sağlamaktadır. Firma olarak evrak desteği sağlayarak kusursuz bir şekilde süreci yürütmek için yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Sırbistan nakliye hizmetleri
Uluslararası Sırbistan Nakliye Hizmeti

Sırbistan nakliye yapan firmalar içerisinde güvenle yararlanabileceğiniz bir firma seçmek istiyorsanız eğer şu kriterleri göz önünde tutabilirsiniz:

 • Deneyim
 • Güvenilirlik
 • Sigorta
 • Araç filosu
 • Fiyatlandırma
 • Hizmetler
 • Referans.

Bu kriterler ile en doğru firmayı tercih ederek güvenli bir şekilde yüklerinizi emanet edebilir ve alıcılarına ulaştırabilirsiniz. Firmamız mesai saatleri içerisinde yükleriniz hakkında güncel olarak sizleri bilgilendirmektedir. Böylece sizler yüklerinizin durumunu sevkiyatın her bir aşamasında yakından takip etmiş olursunuz. Sırbistan çalışan nakliye firmaları nakliye öncesinde yapılan planlamalar ile hareket eder. Firmamız nakliye sürecinden önce planlamalar yaparak etkin çözümler sunmaktadır. Türkiye Sırbistan nakliye firmaları içerisinde teslimatları hızlı ve eksiksiz bir şekilde yaparak istenilen yerlere ulaşımlarını sağlamaktadır. Firma olarak planlı ve düzenli bir şekilde nakliye operasyonlarımızı sürdürmekteyiz.

Sırbistan Nakliye Fiyatları

Sırbistan nakliye fiyatları belirlenirken taşınacak olan yükün niteliği, hacmi ve ağırlığı baz alınarak hesaplamalar yapılmaktadır. Ülkemiz ile Sırbistan arasında gerçekleşen taşımacılık işlemlerimizde en makul fiyatları müşterilerimize sunmak için özenle çalışmalar yapıyoruz. Türkiye Sırbistan nakliye fiyatları belirlenirken dikkate alınan faktörler şunlardır:

 • Yükün özelliği
 • Yükün ağırlığı
 • Yükün boyutu
 • Yükün miktarı
 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Kullanılan araç
 • Tercih edilen nakliye hizmeti
 • Özel paketlemeler
 • Sigorta
 • Gümrük işlemleri gibi faktörler ile nakliye çalışmalarında fiyatların hesaplamaları yapılmaktadır.

Bu faktörler ile belirlenen fiyatlar ile nakliye süreci gerçekleştirilir. Firmamız alanında uzman ekibi ile müşterilerinin yüklerini güvenli bir taşıma süreci gerçekleştirerek alıcılarına sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Türkiye Sırbistan tır nakliye fiyatları araçların özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Araçlarımızın her bir bakımı özenle yapılır, sorunlar giderilmeden yola çıkartılmaz. Müşterilerimizin yüklerinin hasar görmeden taşınması gerçekleştirilir. Ayrıca müşterilerimize ait olan yüklerin her birinin güvenliğini en ince ayrıntısına kadar inceleyerek sağlıyor ve alıcılarına teslim etmek için sevkiyat sürecini başlatıyoruz. Bu süreç içerisindeki her bir aşamada müşterilerimizi düzenli olarak bilgilendiriyor, yükleri hakkında bilgi veriyoruz.

Nakliye hizmetlerimizde özelliklede frigorifik araçlarımız tenteli araçlara kıyasla daha fazla yakıt tükettiği için fiyatlarda farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Bu araçların taşıdıkları yüklerin sıcaklığı da oldukça önemli bir konudur. Yükler eğer -18 santigrat derecede taşınması gereken donmuş gıdalar daha yüksek sıcaklıklarda taşınacak meyve ve sebzelerden daha yüksek düzeyde yakıtın tüketilmesine neden olabilmektedir. Bu durum ise Sırbistan navlun fiyatları hesaplandığında etkisi olabilmekte…

Nakliye hizmetlerimizde fiyatları etkileyen unsurlar içerisinde müşterilerin ek hizmet talebi, personel giderleri, refakatçi araçlar gibi farklı unsurlar fiyatların belirlenmesinde göz önünde tutulmaktadır. Firmamız Sırbistan nakliye ücretleri konusunda oldukça uygun fiyatları sunmaktadır. Müşterilerimizin bütçelerini aşacak fiyatlar sunmamaya özen göstererek başarılı bir şekilde süreci yürütmekteyiz. Yüklerinizi alıcılarına güvenle taşıyarak alıcılarına ulaşımlarını sağlıyor ve teslimatlarını en doğru şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Sırbistan nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif güzergahlarımız arasında Sırbistan, İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder