İngiltere Nakliye

İngiltere Nakliye

İngiltere bir Avrupa ülkesi olması ile beraber aynı zamanda ada ülkesidir. Dünyanın en köklü devletlerinden biri olan İngiltere ile Türkiye arasında uzun yıllardır ticari ilişkileri olmuştur. Günümüzde gittikçe gelişen bu ilişkiler neticesinde İngiltere nakliye çözümleri konusunda da gelişmeler olmakta. İngiltere’nin bir ada ülkesi olması yapılacak olan nakliye uygulamaları konusunda da uzmanlık, deneyim ve donanım gerektirmektedir. Ülkemizden İngiltere’ye gidecek olan yüklerin doğrudan karayolu üzerinden gitmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda ise denizyoluyla entegre bir çalışma yapılır ve belli alanlarda İngiltere’ye ulaşım için Ro-Ro kullanılması gerekebilmektedir.

Nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, uzun yıllara dayanan bilgi, birikim ve deneyimleri ile müşterilerinin gözdesi olmaya devam ediyor. Sektör içerisinde lider firmalardan birisi olarak çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Türkiye ile İngiltere nakliye çalışmaları sunan firmamız, alanlarında uzman ekibi, geniş araç filosu ve eğitimli şoförleri ile en üst düzeyde kaliteyi müşterilerine kazandırmaktadır. CMR Sigorta güvencesi ile nakliye hizmetlerimizde yüklerinizi çıkış alanından varış alanına kadar güvenli ve hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini en ön sırada tutarak başarılı işlere imza atmaya devam ediyoruz.

İngiltere Nakliye Hizmetleri

Uluslararası nakliye hizmetlerinde yer alan firmamız, bulunduğu sektörler profesyonel çalışmalar gerçekleştirerek müşterilerine en iyi hizmetleri sağlamaktadır. İngiltere nakliye hizmetlerimizde Türkiye ile İngiltere arasında çözüm odaklı çalışmalarımız ile müşterilerimizin memnun kalacakları sonuçlar çıkartıyoruz. Profesyonel yardım ve sorunlara modern çözümler ışığında sorunları gideriyor, kapsamlı bir çalışma gerçekleştirerek lojistik sektöründe başarılarımıza ivme kazandırıyoruz. İngiltere-Türkiye nakliye hizmetlerimiz şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Havayolu nakliye.

İngiltere Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Karayolu nakliye, taşınması istenilen yüklerin karayolu ulaşımı kullanılarak istenilen yerlere götürülmesidir. Dünyada en çok tercih edilen taşımacılık türlerinden birisi olan karayolu nakliye, güvenilir olması, planlanabilir olması ve malların sağlamlığı açısından verimli olması gibi olumlu etkileri vardır. Karayolu nakliye pek çok avantajları ile müşterilerin tercihi olmaya devam ediyor. Taşınan yüklerin gideceği yere aktarmasız olarak taşınması sağlanır ve bu da zamandan tasarruf sağlar. Aynı zamanda yüklerin cinsine göre uygun araçlar ile taşınma işlemi gerçekleştirilir.

İngiltere karayolu nakliye alanında çalışmalar gerçekleştiren firmamız, son teknolojik donanımlara sahip araçları ile müşterilerinin yüklerini güvenli bir şekilde istedikleri noktalara taşımaktadır. Karayolu nakliye operasyonlarımızda taşınacak yükün özelliğine göre taşıma yöntemi belirlenmektedir. İngiltere nakliye operasyonlarını gerçekleştiren firmamız, müşterilerine bu hizmetleri sağlarken yüklerin durumu ve zaman konusundaki esnekliği göz önünde bulundurarak müşterilerine önermektedir. İngiltere yük taşımacılığı yapan firmamız her daim güvenilir ve müşteri odaklı çalışmaktadır.

İngiltere lojistik sektöründe önemli katkılar sağlayarak başarılarımızı gün geçtikçe artırıyoruz. Firmamız komple ya da parsiyel taşıma işlemlerini sizler için gerçekleştirmektedir. İngiltere taşımacılık işlemlerini özenle yürütüyor, karayolu üzerinden güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırıyoruz. İngiltere’ye denizyolu ile ulaşım sağlandığı için zaman alıcı olabiliyor. Bu yüzden bizler firma olarak denizyolu ve karayolunu entegre ederek zamandan tasarruf sağlıyoruz. İngiltere karayolu taşımacılığı alanında teslimat süresi ortalama 10-12 gün arasında değişebilmekte. Taşımacılık işlemlerimizde Türkiye ile İngiltere tır nakliye olarak güvenli bir şekilde yüklerin ulaşımlarını sağlıyoruz. Bütün planlamaları yapıyor, en hızlı ve güvenli şekilde yüklerinizi alıcılarına ulaştırmaktayız.

Türkiye İngiltere nakliye
Türkiye İngiltere nakliye hizmetleri

İngiltere Parsiyel Nakliye

İngiltere parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz sahip olduğumuz yılları aşkın deneyimlerimizle mümkün olduğunca en kusursuz şekilde operasyonlarımızı planlıyoruz. Dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi ülkemizde de parsiyel taşımacılık yapılıyor ve sağladığı avantajlar göz önünde tutulduğunda sıklıkla tercih edilen yöntemlerdendir. İngiltere Parsiyel nakliye hizmetlerini özetlersek, aynı güzergah üzerinde bulunan farklı müşterilerin yüklerinin aynı araç ile taşınması olarak ifade edilir. Bu yükler ise genel olarak tır, kamyon veya kamyonet ile taşınır ve karayolu üzerinden istenilen yerlere ulaştırılır. Ülkemizden İngiltere’ye nakliye yöntemi olarak parsiyel taşımacılık oldukça popülerdir. Özelliklede ekonomik bir taşımacılık yöntemi olması ile popülerliğini korumakta.

İngiltere parsiyel nakliye firmaları arasında yer alan firmamızda diğer firmalar gibi yüklerin hacminin kapladığı yer kadar fiyatlandırmalar yapmaktadır. Düşük hacimli yükler için tek bir araç kiralamak yerine parsiyel taşımacılık ile buna gerek kalmıyor. Diğer müşteriler ile yüklerinizi aynı araca yerleştirerek aynı güzergah üzerinden alıcılarına güvenle ulaştırıyoruz. Müşterilerimize yüklerinin durumuna dair güncel olarak bilgiler veriyoruz.

İngiltere parsiyel taşıma konusunda uzman ekibimizle operasyonları yürütüyor, süreci etkin ve verimli şekilde değerlendirerek müşterilerimizin çeşitli taleplerine zamanında dönüş sağlamak için sıkı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Disiplinli ve tam zamanında teslimler gerçekleştirmek için gayretle çalışıyoruz. İngiltere parsiyel yapan firmalar içerisinde müşterilerimizin ilk tercihi olmaya devam ediyor ve çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz.

İngiltere Parsiyel Nakliye Fiyatları

Türkiye ile İngiltere arasında farklı pek çok sektörde ithalat-ihracat faaliyetleri sürmektedir. Bu yüzden en çok ihtiyaç duyulan nakliye yöntemlerinden biridir parsiyel taşımacılık. İngiltere nakliye yöntemlerimizden olan parsiyel taşımacılık ile parça yükleriniz belli günlerde ülkemizden İngiltere’ye doğru taşınmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerinde fiyatlar navlun üzerinden yapılmaktadır. En ekonomik nakliye yöntemlerinin başında gelmesi ve ne kadar olursa olsun yükler istenilen yerlere ulaştırıldığı için rağbet görmektedir.

İngiltere parsiyel nakliye fiyatları konusunda oldukça ekonomik olması ile avantajlı bir taşıma yöntemidir. Aynı güzergah üzerinden farklı müşterilerin yükleri ile yükleriniz güvenli bir şekilde taşınarak alıcılarına teslim edilmektedir. Nakliye operasyonlarından önce plana uygun olarak rotaları belirliyor ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

İngiltere Frigo Nakliye

İngiltere frigo nakliye veya diğer adı ile soğuk zincir taşımacılığı pek çok farklı yükün taşınması için oldukça sık tercih edilen bir lojistik yöntemidir. Soğuk konteyner veya tırlar aracılığı ile taşınma işlemi gerçekleşecek olan yükler alıcılarına sağlıklı bir şekilde ulaştırılmaktadır. Özel derecelere göre ayarlanabilen frigofirik araçlar ile bozulabilecek ve ısı kontrolü gereken ürünler bozulmadan taşınması gerçekleştirilir. Frigo nakliye ile birçok farklı sektörün ürünleri taşınabilmektedir. Genel olarak taşınan yükler şunlardan oluşmaktadır:

 • Beyaz et ve kırmızı et
 • Dondurulmuş gıdalar
 • Çikolata
 • Kuruyemiş
 • Tıbbi malzemeler
 • Süt ve süt ürünleri
 • Yumurta
 • Meyve
 • Sebze
 • Kimyasal maddeler
 • Unlu mamuller
 • Deniz ürünleri
 • Bitki gönderimi.

İngiltere nakliye hizmetlerini gerçekleştiren firmamız frigo taşımacılık operasyonlarınız da yürütmektedir. Frigo nakliye için sağladığımız araçlarımız -26 dereceye kadar soğuk tutabiliyor, steril ve verimli hizmetler gerçekleştiriliyor. Ülkemizden İngiltere’ye düzenlenen en popüler lojistik faaliyetlerimizden biri olan frigo taşımacılıkta, müşterilerimizin yüklerinin cinsinde bağlı olarak her hacmi kolaylıkla belli sıcaklıklarda istenilen yerlere ulaştırmaktayız. Frigo nakliye taşımacılık diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla daha dikkat edilmesi gereken işlemleri kapsamaktadır. Öncelikle frigo nakliye hizmetlerimizden yararlanacak olan müşterilerimizin yük cinsine ve hacmine uygun araçları filomuzdan tespit ediyor, yük cinsine bağlı olarak sıcaklığı ayarlıyor ve güvenli bir şekilde taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Soğuk taşıma operasyonlarını gerçekleştirdiğimiz tüm araçlarımızın gerekli bakımlarını yapıyor ve sorunsuz bir şekilde taşınma sürecini tamamlıyoruz.

İngiltere Konteyner Nakliye

Nakliye hizmetlerinden birisi olan konteyner taşımacılık, güvenli taşımacılıkta en iyi yollardan biridir. Bu konuda profesyonel firmaların deneyimleri sayesinde hasarsız bir şekilde yükleriniz istenile yerlere taşınmaktadır. Her ağılıktaki yükler için hasarsız bir taşıma yöntemi olması ile sıklıkla tercih edilmektedir. Uluslararası lojistik sektöründe oldukça sık tercih edilen konteyner nakliye, yükleme faaliyetlerini tek bir seferde gerçekleştirir ve tekrar açma işlemi olmadan nakliye süreci sürdürülür. Ayrıca konteyner nakliye işlemlerinde elleçleme en aza indirgenir ve yüklerin hasar görmeden güvenle alıcısına ulaşması sağlanır. Zaman kaybı olmadan, yükleme ve boşaltma işlemlerinin hem hızlı hem de kolay bir şekilde yapılması ile oldukça avantajlıdır. Konteynerler dayanıklı malzemeler olması ile dış etkenlere karşı koruyucudur. Hava geçirmemesi nedeniyle de gıda ürünlerinin güvenle nakliyesi yapılır.

İngiltere konteyner taşımacılığı hizmetlerini gerçekleştiren firmamız, birçok kategoride bulunan yüklerin kolayca taşınmasını sağlamaktadır. Konteynerlere farklı yükler yüklenebilmektedir. Beyaz eşya, makine tarımsal ürünler, sanayi ürünleri gibi pek çok kategoride bulunan ürünlerin taşınması gerçekleştirilir. İngiltere konteyner nakliye fiyatları ise oldukça makuldür. Hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek yüklerinizi güvenli bir şekilde istediğiniz yerlere ulaştırarak alıcılarına teslim edebilirsiniz.

İngiltere Demiryolu Nakliye

Uluslararası lojistik sektöründe faaliyet gösteren firmamız pek çok ülkeye demiryolu üzerinden nakliye ve lojistik operasyonlarını gerçekleştirmektedir. İngiltere’ye ülkemizden demiryolu üzerinden nakliye operasyonlarını gerçekleştirilebilmektedir. Demiryolu üzerinden müşterilerimizin yüklerini güvenle taşıyor ve alıcılarına ulaştırıyoruz. Diğer taşımacılık yöntemleri ile taşınamayacak olan yükler için demiryolu nakliye hizmetleri tercih edilir. Nakliye fiyatları konusunda da oldukça uygun olan demiryolu taşımacılıkta daha çok yüksek tonajlı yükler için tercih edilebilmektedir. Birçok ülkeye her türlü ağırlıklardaki yükleri kolaylıkla taşıyoruz.

İngiltere nakliye hizmetlerimizde müşterilerimizin yüklerini demiryolu ile taşıyarak alıcılarına ulaştırıyoruz. Oldukça avantajlı olan demiryolu nakliye hizmetlerimizde yükleriniz, mevsim koşullarından etkilenmemesi ile zamanında ve güvenli bir şekilde taşınması gerçekleştirilir. Uluslararası kapsamda pek çok ülkeye demiryolu üzerinden sorusuz bir şekilde yükleriniz taşınır ve teslimatı yapılır.

İngiltere Havayolu Nakliye

Uluslararası taşımacılıkta güvenilir ve her zaman ekonomik çözümler sunan firmamız, havayolu üzerinden nakliye operasyonları gerçekleştirmektedir. Dünyanın birçok bölgesine müşterilerimizin yüklerini havayolu üzerinden kısa sürelerde taşıyor ve alıcılarına teslim ediyoruz. Güvenilir ve güvenli ulaşımlar için oldukça sık tercih edilen havayolu, profesyonel nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizi memnun etmektedir. İngiltere havayolu nakliye operasyonlarımızda yeni nesil çözümler ortaya koyarak titizlikle taşınma sürecini yönetiyoruz.

Diğer nakliye yöntemlerine kıyasla çok daha hızlı olarak yükler taşınmaktadır. Sürecin daha hızlı olması yüklerin daha az risk ile taşınması ve birçok avantaj için havayolu nakliye hizmetleri tercih edilmektedir. İngiltere nakliye hizmetlerini sağlayan firmamız, havayolu üzerinden müşterilerinin yüklerini sorunsuz bir şekilde kısa sürede taşınmasını sağlayarak alıcılarına ulaştırmaktadır. Gönderilecek olan yüklerin boyutu ve türü ne olursa olsun özel ambalajlara sarılarak uçaklara güvenli bir şekilde yerleştirilir. Yükler sağlam ve hasar görmeden ulaştırılarak başarılı bir şekilde nakliye sürecini tamamlıyoruz.

İngiltere Nakliye Firmaları

İngiltere nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, her zaman yenilikçi bakış açısı ile taşımacılık sürecini yürütmektedir. Taşımacılık işlemlerinin daha verimli hale getirilmesi ve olabilecek en kısa sürelerde yüklerin İngiltere’ye ulaşması için özenle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Uluslararası nakliye işlemlerinde uzmanlaşarak modern çözümleri müşterilerimize sunuyoruz.

İngiltere lojistik firmaları sayesinde yüklerinizi istediğiniz noktalara ulaştırabilirsiniz. İngiltere lojistik olarak önemli ülkelerden biridir. Dünyanın en gelişmiş ülkelerinden biri olan İngiltere, ekonomik güç ve yapı bakımından da oldukça önemli maddi kaynaklara sahiptir. Türkiye İngiltere nakliye firmaları ise bu durumda yoğun bir hizmet süreci yürütmektedir. İki ülke arasındaki mesafenin fazla olması durumunda karayolu pek fazla tercih edilmez. İngiltere karayolu nakliye firmaları müşterilerin yüklerini karayolu üzerinden taşır ve denizyolu ile entegre ederek ülkeye ulaştırır. Bunun nedeni ise İngiltere’nin bir ada ülkesi olmasıdır. İngiltere’ye giden tır firmaları karayolu ile denizyolunu entegre ederek bu şekilde yükleri taşımaktadır.

İngiltere çalışan lojistik firmaları profesyonel hizmetler sunarak tam zamanında yükleri istenilen yerlere taşımaktadır. İngiltere’ye çalışan nakliye firmaları seçerken güvenilir olması müşteriler tarafından önemli noktalardan birdir. Doğru bir nakliye firması ile yüklerinizi güvenli ve zamanında taşınması gerçekleştirilir. İngiltere Türkiye nakliye firmaları arasında yer alan firmamız müşterilerinin yüklerini güvenli ve tam zamanında belirtmiş oldukları yerlere taşımaktadır. İngiltere çalışan nakliye firmaları arasında yalnızca güven öncelikli özelliklerden biri değildir. İngiltere nakliye yapan firmalar arasında seçim yaparken özellikle dikkat edilmesi gereken noktalar şunladır:

 • Deneyim
 • Referanslar
 • Güvenilirlik
 • Fiyatlandırma
 • Sigorta.

Firmamız tüm bu özellikleri bünyesinde barındırdığı gibi yıllara dayalı deneyim ve tecrübeleri ile sektör içerisinde sağlam bir bilgi birikimine de sahiptir. İngiltere İstanbul nakliye operasyonlarında başarılı sonuçları ile kendini kanıtlamış olan firmamız hemen her müşterisinin önceliği olmaya devam etmektedir. Uluslararası lojistik sektöründe kalite ve müşteri memnuniyeti temel prensiplerimizdendir. Türkiye üzerinden İngiltere çalışan nakliyeciler arasında firmamız, müşterilerimizin talep ve beklentilerini he zaman ön planda tutmaktayız. Müşterilerimiz ile oldukça etkin ve hızlı bir şekilde iletişim kurarak profesyonel hizmetler sağlamaktayız. Geniş hizmet ağımız ve geniş araç filomuz ile tüm yüklerinizi olması gerektiği gibi taşıyor ve en iyi şekilde teslim ediyoruz. İngiltere’ye nakliye yapan firmalar arasında üstün başarılar sergileyerek öncelikleriniz arasında yer almak için gayretle çalışamaya devam ediyoruz.

İngiltere Nakliye Fiyatları

Uluslararası alanda İngiltere nakliye ve lojistik hizmetleri, dünyanın hemen her noktasında oldukça popüler bir şekilde kullanılmaktadır. Dünya üzerinde bulunan pek çok bölgeye direkt olarak bağlanması ile öne çıkan Türkiye, temel nakliye çalışmalarında oldukça büyük öneme sahiptir. Ülkemiz ile İngiltere’nin ticari iş ortakları ile lojistik çalışmaları gerçekleştirilmektedir. İki ülke arasında ticari ilişkilerin gün geçtikçe gelişmesiyle sektöre olan ihtiyaçta gelişmekte.

İki ülke arasında gerçekleşen nakliye hizmetlerinde fiyatlar merak konusudur. Firmamız İngiltere nakliye işlemlerinde fiyatlar konusunda oldukça rekabetçi fiyatları sunmaktadır. Yüklerinizin özelliklerine ve diğer taleplere gire belirleyerek en iyi şekilde taşınma işlemlerini tamamlıyoruz. Türkiye İngiltere nakliye fiyatları her hizmette farklı olabilmektedir. Ayrıca bazı unsurlara bağlı olarak fiyat farklılıkları olabilmekte. Bunlardan kısaca bahsedilecek olursa şunlardır:

 • Çıkış ve varış noktaları
 • Yükün ağırlığı
 • Yükün hacmi
 • Nakliye türü
 • Gümrük işlemleri
 • Teslimat süresi

Türkiye İngiltere TIR nakliye fiyatları konusunda kesin bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Yukarıda bahsedilen unsurlara bağlı olarak fiyatlar tüm nakliye yöntemlerinde farklılıklar gösterebilmektedir. Türkiye ile İngiltere arasında nakliye işlemleri pahalı olabiliyor. Genellikle bazı firmalar İngiltere’nin ada ülkesi olmasından dolayı denizyolu ulaşımı kullanılması ile Türkiye İngiltere navlun fiyatları yükseltilebilmektedir. Türkiye’den İngiltere’ye ihracat navlun bedeli 2023 yılı içerisinde 6900 Euro bandında seyretmektedir. İngiltere’den Türkiye’ye ithalat kalemlerinde ise navlun bedeli 2023 yılı içerisinde 3300-3400 Euro bandında seyretmektedir.

İngiltere’de uluslararası ticaret için yasal kısıtlamalar oldukça fazladır. Bu nedenle İngiltere nakliye operasyonlarında işler beklendiği gibi gitmeyebilir. Firmamız bu durumu olması gerektiği gibi en iyi şekilde yöneterek müşterilerine sorunsuz bir nakliye süreci sağlamaktadır. Firmamız İngiltere nakliye fiyatları konusunda da müşterilerine en makul rakamları sunmaktadır. İngiltere nakliye ücretleri bahsedilen unsurlara bağlı olarak hesaplanır ve en makul şekilde müşterilerimize sunarak süreci sizler için sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

İngiltere nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Mevcut güzergahlarımız arasında olan İngiltere ile birlikte İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder