Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Türkiye ile Ürdün’ün ilişkileri çok boyutludur. Bu yeni dönemde karşılıklı olarak ticaret ilişkilerinin serbestleşmesine yönelik adımlar atılmıştır. Bunun için de en son olarak Türkiye-Ürdün İş Forumu yapılmış ve iki ülke arasındaki işbirliğinin güçlenmesi amacıyla bir araya gelinmiştir. Bundan sonra gerek ithalat gerekse ihracatta daha fazla yatırım beklenmektedir. İş birliği bağlantıları kuruldukça bu, nakliye hizmetlerini de olumlu yönde etkilemektedir. Ürdün nakliye olarak iki ülke arasındaki ekonomik iş birliğinin güçlenmesine katkıda bulunuyoruz. Bu bölgede ticaretin gelişip büyümesi aynı zamanda nakliye hizmetlerinin de daha verimli hale gelmesini sağlamaktadır.

Türk şirketleri Ürdün’de farklı sektörlerde yatırım yapmaktadır. Bu alanlar şöyledir:

 • İnşaat
 • Enerji
 • Gıda
 • Sağlık
 • Turizm

Ürdün nakliye firması olarak bu alanlarda faaliyet gösteren Türk firmalarının ürünlerini başta Amman olmak üzere diğer illere taşıyoruz.

Ürdün Nakliye Hizmetleri

Türkiye ile Ürdün arasındaki kara sınırı ortalama 100 km’dir. Akabe Körfezi, Ürdün’ün kuzeybatısındadır ve Hatay’a yakındır. Bu sebeple de iki ülke arasında hem karayolu hem denizyolu hem de havayolu bağlantıları bulunur. Ayrıca Ürdün Orta Doğu’da stratejik bir konuma sahiptir. Kara sınırını paylaştığı ülkeler; Ürdün, Suudi Arabistan, Irak, Suriye ve İsrail gibi önemli komşu ülkelerdir. Ürdün’ün bu coğrafi konumu ülkeyi transit nakliye için önemli bir noktaya getirir. Biz de Ürdün nakliye firması olarak kendisiyle olduğu gibi diğer komşu ülkelerle de karayolu taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz. Ülke konumu itibarıyla ulaşımı kolaylaştıran bir koridor görevi görür. Ürdün nakliye olarak bütün ticaret akışını düzenleyerek depolamadan dağıtıma en iyi lojistik hizmeti sunmaktayız.

Ürdün Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Ürdün’ün coğrafi konumu ülkeyi bölgenin ticari merkezi haline getirir. Bu sebeple de ülkenin lojistik altyapısı çok iyidir. Ürdün karayolu nakliye yapan firma olarak bu avantajlardan yararlanıyoruz:

 • Ürdün Orta Doğu’daki ana ticaret rotaları üzerindedir.
 • Altyapısının son derece iyi olması nakliye hizmetlerinin hızlı aynı zamanda da güvenilir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
 • Gümrük noktasında gösterilen kolaylıklar ticaret akışını hızlandırır.
 • Ürdün tır nakliye sistemi, uluslararası ticareti kolaylaştırdığı için ideal bir yerdir.

Ürdün nakliye hizmetlerimiz ile hızlı ve etkili taşımacılık gerçekleştirerek ticaret yapan firmalara kolaylık sağlıyoruz. Ülkedeki doğal kaynakların yetersiz oluşu dışarıdan daha fazla ürün almasını sağlar. Bu da Ürdün lojistik hizmetlerine olan ihtiyacını gösterir. Biz de bölgede hizmet veren önde gelen firmalar arasında yer alıyoruz. Ekibimiz profesyonel olarak yürüttüğü hizmetlerle müşterilerine her türlü kolaylığı sağlamaktadır.

Ürdün taşımacılık alanında hizmet verebilmek için firma olarak gelişmiş özelliklere sahip olmak gerekir. Ürdün, dağlık ve çöl bölgeleri ile kaplı bir ülke olması hasebiyle oldukça karmaşık bir lojistik bölgedir. Komşu ülkelerle yaşanan siyasi gerilimler zaman zaman nakliye hizmetlerini de etkiler. O yüzden Ürdün karayolu taşımacılığı yapmak için bu alanda uzman bir kadroyla ve oldukça gelişmiş imkânlarla hizmet vermek gerekiyor. Firma olarak bu bölgede başarılı hizmetlerimiz ile müşterilerimizin takdirini kazanıyoruz.

Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün parsiyel taşımacılık müşterilerimizin ticareti daha etkili yapmalarını sağlayan önemli uygulamalarımızdan biridir. Çünkü çalıştığımız firmalara pek çok avantaj sunar:

 • Maliyet tasarrufu yapılır. Çünkü yüklerin tam kapasiteye ulaşmadan taşınmasına olanak tanır.
 • Zaman kazandırır. Pek çok farklı firmanın yükleri aynı anda ve aynı rotasyona tek seferde taşındığı için daha hızlı bir nakliye süreci gerçekleşir.
 • Farklı yüklerin aynı araç içinde taşınması müşterilerin aynı sefer içinde farklı ürünleri göndermesini sağlar.

Ürdün parsiyel nakliye hizmetimiz ile aynı seferde birden fazla müşterimizin yükünü taşıyor oluşumuz, işletmelerin sıklıkla bu nakliye türünü tercih etmelerine sebep olur. Ürdün parsiyel nakliye firmaları hem karayolu hem denizyolu hem de havayolu nakliyesinde bu yöntemi kullanır. Aynı güzergaha gidecek olan farklı göndericilerin yükleri bir yöntemle taşınmış olur. Böylece Ürdün’e nakliye yapmak isteyen gerek orta gerekse küçük işletmeler, bu esnek yöntemden istifade etmiş olur.

Ürdün parsiyel yapan firmalar bu alanda müşterilerine güvenilir ve etkili hizmet sunmak istiyorsa çok iyi bir lojistik planlama yapmalı. Çünkü Ürdün parsiyel taşıma ile aynı araç içinde farklı ürünlerin taşıma mantığı ile nakliyesi söz konusudur. Farklı yüklerin doğru şekilde yerleştirilmesi, yerleştirilirken zarar görmemesi, aynı zamanda rotaya göre yerleştirmenin yapılması gerekmektedir. Bu alanda hizmet vermek için deneyimli bir kadro ile çalışmakta fayda vardır. Firmamız yıllardır bu alanda en iyi hizmeti sunmaktadır.

Ürdün Parsiyel Nakliye Fiyatları

Ürdün nakliye olarak sayılı firmalar arasında yer almaktayız. Ürdün, sürekli ithalat yaptığı için pek çok ihtiyacını ülkemizden temin etmeyi tercih etmektedir. Bu da iki ülke arasında ticaretin sürekli devam etmesini gerektirir. Firmalar devamlı olarak ülkeye ürün göndermekte tedarik zinciri içinde ürünlerini işletmelere yollamaktadır. Farklı zamanlarda farklı ihtiyaçlara yönelik olarak az veya çok miktarda ürün gönderme ihtiyacı parsiyel nakliyeye olan ihtiyacı arttırmaktadır. Parça başı olarak ücretlendirme yapılması hem gönderim kolaylığı sağlar hem de maliyetleri etkiler. Bu yüzden de Ürdün parsiyel nakliye fiyatları müşterilerimiz için her zaman avantajlıdır.

Ürdün nakliye olarak müşterilerimizin taleplerine, kullandığı nakliye türüne göre maliyetler belirlenir. Firma olarak uygun hizmet verme prensibi içinde hareket etsek de müşterimizin kullandığı hizmet unsurları maliyetleri etkiler.

 • Yükün ne olduğu, hangi miktarda taşınacağı önemlidir.
 • Yükün taşınacağı mesafe fiyatı etkileyen en önemli kriterdir.
 • Bazı teslimatların daha hızlı yapılması gerekir. Acil durumlar da maliyetleri değiştirir.

Ürdün Frigo Nakliye

Ürdün’ün iklimi hem sıcak hem de kuraktır. Özellikle bazı ürünlerin bu iklim koşullarından etkilenmemesi için belirli sıcak aralıklarında taşınması gerekir. Genellikle gıda ve ilaç nakliye sırasında bozulmaya duyarlı ürünler oldukları için Ürdün frigo nakliye yapılması uygundur. Bu nakliye türü ile sıcaklık ayarı yapılabilen özel olarak tasarlanmış araçlarla ürünler taşınır.

Ürdün nakliye hizmetlerinden istifade ederken hem ithalatta hem de ihracatta gerek ülkemizden gerekse çevre ülkelerden aldığı ürünleri frigo nakliye ile korunmasını sağlar. Biz de firma olarak Ürdün nakliye sırasında sıcaklık kontrolü sağlayan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Ekibimiz gerekli bütün önlemleri alarak sorunsuz bir teslimat gerçekleştiriyor. Hassasiyet gerektiren bu nakliye türü, iyi bir planlama ve düzenli kontrolle başarılı şekilde gerçekleştirilir:

 • Frigo nakliye sırasında sıcaklık koşulları sürekli izlenir. Herhangi bir sorun olursa anında müdahale edilir.
 • Frigo nakliye araçları güvenilir olmalıdır. Düzenli bakım yapılmalıdır.
 • Frigo nakliye araçlarının iyi bir izolasyona sahip olması önemlidir. Havalandırma, nem kontrolü güvenlik ekibimiz tarafından sürekli kontrolde tutulur.

Ürdün Konteyner Nakliye

Standart boyutlarda ve dayanıklı çelik yapısı konteynerlerin nakliye hizmetlerindeki yerini özel kılar. Neredeyse bütün taşıma yöntemleri için temel taşıma biridir. Ürdün konteyner taşımacılığı da nakliye firmaları için stratejik bir ulaşım çözümü sunar.

 • Konteynerler yüklerin zarar görmeden taşınmasını sağlar. Güvenlik yüksek seviyede sağlanır.
 • Yüklerin konteynere yerleştirilmesi oldukça kolaydır. Elleçlemeye gerek kalmaz.
 • Farklı ürünlerin tek bir konteynerde taşınma imkânı vardır.
 • Denizyolu, karayolu, demiryolu taşımacılığında kolaylıkla kullanılır.
 • Farklı konteyner türleri vardır.
 • Farklı boyutları vardır.

Her konteyner işlemi benzersizdir. Çünkü her Ürdün nakliye apayrı bir planlama gerektirir. Müşterimizin yük türüne, yükün boyutuna ve istediği taşıma türüne göre her aşama ve unsur özel olarak düşünülür ve ayarlanır. O yüzden her konteynerin seçimi ve içine yükün yüklenip taşınması müşteri özelinde değişiklik gösterir. Özel taleplere ve gereksinimlere göre de ortaya farklı planlar çıkar.

Ürdün konteyner nakliye fiyatları belirlenirken de müşterimizin kullandığı hizmet unsurları dikkate alınır. Çünkü biz firma olarak müşterilerimiz için özelleştirilmiş deneyimler sunuyoruz. Yılların deneyimi ile güvenilir bir konteyner nakliye hizmeti gerçekleştiriyoruz. Fiyatları belirlerken öncelikli olarak hizmete ve müşterimizin bütçesine göre değerlendirme yapıyoruz. Her hizmet müşteri özelinde sunduğumuz çözüme göre fiyatlandırılıyor. Genel olarak dikkat ettiğimiz kritelerin başında şunlar gelir:

 • Konteyner türü önemlidir. Soğutmalı mı, normal mi kullanılacak?
 • Konteyner boyutu ne olacak? Standart ölçülere göre mi yüke göre mi belirlenecek?
 • Yükün teslim edileceği mesafe önemlidir.

Ürdün Demiryolu Nakliye

Ürdün demiryolu nakliye Türkiye’den Ürdün’e yük taşımak için kullandığımız bir yöntemdir. Özellikle büyük miktardaki yükün taşınması için uygundur. Müşterimizin ihtiyacına göre taşıma yöntemleri belirlenir. Karayoluna göre daha az maliyetlidir ama daha uzun sürebilir. Sınırlı rota imkânı vardır. Demiryolu ağı kara ve deniz yolu taşımacılığına göre daha sınırlıdır. Ama özellikle konteyner taşımacılığı yapan firmalar için çok uygundur. Büyük ve ağır yüklerin taşınması, özellikle makine, ekipman ve inşaat malzemelerinin sevkiyatı için çok avantajlıdır.

Ürdün nakliye sırasında demiryolunu kullanmanın en önemli avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

 • Demiryolu nakliye daha ekonomik bir yöntemdir.
 • Özellikle karayoluna göre oldukça güvenlidir.
 • Daha çevre dostu bir yöntemdir.
 • Özellikle ihracat ve ithalatta, ham madde taşımayı kolaylaştırarak sanayi bölgeleri için ticaret faaliyetlerini destekler.

Ürdün hükümeti, demiryolu ağını geliştirmek ve genişletmek için çeşitli projelere yatırım yapmıştır. Ürdün’deki demiryolu ağı, başkent Amman merkezli olarak inşa edilmiştir. Ürdün nakliye için lojistik ve ticaretin sürdürülebilirliği noktasında demiryolu taşımacılığı gelişimini sürdürür. Ürdün, demiryolu taşımacılığının gelecekte daha fazla rol oynayabileceğine inanmaktadır. Özellikle bölgesel ticaretin artması ve lojistik ağların iyileştirilmesi ile demiryolu taşımacılığının önemi daha da artabilir.

Ürdün Havayolu Nakliye

En hızlı nakliye yöntemi olarak Ürdün havayolu nakliye kullanılabilir. Özellikle acil sevkiyat yapan firmalar için en kullanışlı uygulamamızdır. Bu uygulama ile bozulma riski taşıyan ürünlerin kısa sürede istenen lokasyona ulaşımı sağlanır.

Ürdün nakliye için Queen Alia Uluslararası Havalimanı gibi modern havalimanlarına sahiptir ve uluslararası ticaretin bir parçası olarak havayolu taşımacılığı büyük bir öneme sahiptir. Ülkenin en işlek havalimanıdır. Gerek ithalat gerekse ihracatta önemli bir yöntem olarak kullanılır.

Ürdün’den uçakla ihracat edilen ürünlerden bazıları şöyledir:

 • Kıyafetler
 • Kimyasal ürünler
 • Elektronik ekipmanlar

Ürdün nakliye için havayolu kullanımının dezavantajı maliyetin diğer yöntemlere göre daha yüksek olması ve kapasitenin sınırlı olmasıdır. Ama bu dezavantajlara rağmen acil durumlarda ve özellikle bozulma riski fazla olan ürünlerin taşınmasında tercih edilir. Havayolu nakliye fiyatlarında da diğer nakliye türlerinde olduğu gibi, yükün türüne, ağırlığına, boyutlarına ve varış noktasına göre fiyat aralıkları değişmektedir.

Ürdün Nakliye Firmaları

Türkiye Ürdün nakliye firmaları iki ülke arasındaki ticareti gerek kolaylaştırmak gerekse büyütmek için işbirliği yapar. Ürdün’den Türkiye’ye ve Türkiye’den Ürdün’e taşıma işlemleri, bu firmalar aracılığıyla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilir. Yani nakliye ilişkileri, bu iki ülke arasında güçlü bir bağın kurulmasında büyük etkendir.

Ürdün çalışan lojistik firmaları işletmelerin ürünlerini dünyanın her yerine taşıma ihtiyaçlarını yerine getirebilecek kapasitedir. Firmalar gereken uzmanlık ve altyapıya sahiptir. Hem güvenilirdir hem hızlıdır hem de müşteriye uygun, özelleştirilmiş hizmetler sunarak çalıştıkları işletmelerin büyümesine katkıda bulunurlar. Ürdün çalışan nakliyeciler ile Ürdün’den Türkiye’ye veya başka bölgelere yapılan taşıma işlemleri için destek almak, ticaretin büyümesini destekler.

Biz de Ürdün’e çalışan nakliye firmaları arasında yer alarak ticaretini büyütmek ve ürünlerini dünya pazarına taşımak isteyen müşterilerimiz için kaliteli hizmetler sunuyoruz. Güçlü lojistik ağımız ve deneyimli ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bütün taşıma hizmetlerini sağlıyoruz. Ticaretini bizimle beraber yeni ufuklara taşımak isteyenler için buradayız.

Ürdün lojistik firmaları ticaretin taşıma gücünün temsilcileridir. Biz de firma olarak bu temsil görevini layıkıyla taşıdığımıza inanıyor, hızlı ve güvenilir hizmetlerimizle müşterilerimizin takdirini topluyoruz. Ürdün Türkiye nakliye firmaları arasında yer almaktan dolayı mutluyuz. Ürdün nakliye yapan firmalar içinde en hassas olduğumuz unsurlar şunlardır:

 • Ekiplerimiz hızlı ve güvenilir hizmet verir.
 • Ekiplerimiz her türlü yükün taşınmasını sağlar.
 • Müşterilerimize özel lojistik çözümler sunar.
 • Çevreci özellikleriyle çevre dostudur.

Ürdün karayolu nakliye firmaları için en önemli konu, gümrük işlemleri, sınır geçişleri, kullandıkları tır ve şoförlerdir. Ürdün’e giden tır firmaları o sebeple çalıştıkları şoförleri özenle seçer.

 • Uluslararası taşıma deneyimi olmak
 • İyi bir sürüş eğitimine sahip olmak
 • Gümrük işlemleri konusunda bilgi sahibi olmak
 • İletişim yeteneği kuvvetli olmak
 • Sorun çözme becerisi yüksek olmak
 • Yük güvenliği bilgisine sahip olmak
 • Trafik kurallarına uymak.

Ürdün İstanbul nakliye genellikle karayolu ile gerçekleştirilir. Bu yüzden de firmamız, nakliyatın her aşamasıyla özenle ilgilenir. Yüklerin depolanmasından yüklenmesine, boşaltımından müşteriye ulaşımına kadar bir dizi lojistik hizmeti uzman ekibiyle titizlikle yerine getirir. Ürdün nakliye firmaları da bu alanda başarılı hizmetlere imza atmak istiyorsa dakik ve özenli hizmet vermeye dikkat etmelidir. Ürdün çalışan nakliye firmaları ile gerçekleştirdiğimiz iş birlikleri sayesinde sorunsuz ve aksama yaşamadan nakliye süreçlerimiz tamamlanır.

Ürdün gün geçtikçe hem gelişen hem de büyüyen bir ticaret pazarına sahiptir. Pek çok firma yatırım yapmak için bu ülkeyle ilgilenmektedir. Ürdün’e nakliye yapan firmalar gerek diğer firmalarla iş birliği yaparak gerekse tecrübeli bir ekiple çalışarak, kaliteli hizmet vererek müşterilerinin güvenlerini kazanabilirler. Ticaret hacmini genişletebilirler.

Ürdün Nakliye Fiyatları

Türkiye Ürdün nakliye fiyatları işletmeler için önemli bir konudur. Çünkü nakliye maliyetlerinin etkili bir şekilde yönetimi, Ürdün’den Türkiye’ye veyahut tersi yöndeki ticaretin gelişmesine katkı sunar. İki ülke arasındaki ticaretin büyümesini destekler. Nakliye maliyetlerinin daha uygun olması için şu aşamalara dikkat edilebilir:

 • Ürdün nakliye ücretleri için daha fazla parsiyel nakliye kullanılabilir.
 • Ürdün nakliye yapan firmalarla daha iyi bir planlama yapılabilir.
 • Ürdün nakliye fiyatları için firmalar kendi araçlarını yenileyebilir.
Ürdün – İstanbul8.400$
Mersin – Ürdün7.000$
İzmir – Ürdün8.500$
Ankara – Ürdün8.450$
Türkiye Ürdün nakliye fiyatları tahmini olup günün koşullarına göre değişkenlik gösterebilir.

Biz firma olarak Ürdün navlun fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun maliyetleri sunabilmek için aldığımız araçlardan verdiğimiz pek çok hizmete dikkat ediyoruz. Araçlarımızın hepsi Euro V normunda olduğu için en ekonomik taşımacılık hizmetini sunabiliyoruz. Böylece en uygun Türkiye Ürdün TIR nakliye fiyatları ile müşterilerimiz daha düşük maliyetlere sahip olabiliyor. Aynı zamanda filomuz, CO2 emisyonu en düşük şekilde tasarlanmış oluyor.

Çevreye verdiğimiz önemle yeşil lojistik politikası izliyor, insana ve insanın bulunduğu çevreye en güzel ve en uygun şekilde davranmayı tercih ediyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için birinci sırada yer alıyor. Bu sebeple lojistik hizmetlerden maliyete her alanda müşteri odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. İhtiyaçlarınıza en uygun hizmeti almak için ekibimizle irtibata geçebilir, gerekli mali bilgiyi edinebilirsiniz. Misyonumuz her zaman en hızlı, en güvenli ve en ekonomik hizmeti verebilmektir.

Türkiye Ürdün Arası Nakliye Yaptığımız İller

Bursa, Mersin, Adana, İstanbul, Kayseri ,Konya ,İzmir, Ankara, Gaziantep, Antalya, Kocaeli, Tekirdağ, Aydın, Osmaniye gibi Türkiye’nin birçok şehrinden Ürdün Umman’a yük çıkışlarımız vardır. Ürdün nakliye ve lojistik hizmetlerimizden yararlanmak için teklif formumuzu doldurabilir veya doğrudan detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürdün Nakliye Hizmeti
Uluslararası Ürdün Nakliye Hizmeti

Ürdün nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif güzergahlarımız arasında Ürdün, İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder