Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan, Hazar Denizi’nin batısında yer alan, Güney Kafkasya’da bulunan bir ülkedir. Pek çok önemli ticaret ülkesi ile sınırı bulunmaktadır.  Rusya, İran ve diğer Türk devletleri ile sınırı olması, ticari ilişkilerde avantajlı bir konumda olmasını sağlamaktadır. Azerbaycan’da konuşulan dil, Türk dil ailesi gurubunda bulunur. Benzer dillerin konuşulması Türkiye ile Azerbaycan arasında devam eden ticari süreçlerin daha kolay bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır. FMR Öztürk Lojistik tarafından gerçekleştirilen, Azerbaycan nakliye hizmetlerinden yararlanarak ticaret ağınızı geliştirebilirsiniz. İki ülkenin benzer kültüre sahip olması ve yakın coğrafyalarda bulunması, Azerbaycan nakliye sürecinin çok daha hızlı ve kolay ilerlemesini sağlamaktadır. Sizler de ürünleriniz için pazar arayışı içerisindeyseniz, Azerbaycan’a yapacağınız sevkiyatlar ile başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Azerbaycan ile Türkiye arasında gerçekleşen ticari faaliyetler uzun yıllardır aralıksız bir şekilde devam etmektedir. Türkiye üzerinden en fazla ihraç edilen ürünler arasında; makine parçaları, eczacılık ürünleri ve demir çelik bulunmaktadır. Ancak, ticaret ağının aktif tutulabilmesi için ürünlerin nakliye süreci çok önemlidir. Hasar görmüş ya da yıpranmış mallar alıcı için olumsuz bir imaj yaratmaktadır. Azerbaycan nakliye sürecinin, başarılı bir şekilde ilerleyebilmesi için kaliteli hizmetler tercih etmelisiniz. Firmamız uzun yıllardır yürüttüğü başarı çalışmaları ile lojistik hizmetlerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Azerbaycan Nakliye Hizmetleri

Nakliye süreci oldukça detaylı ve uzun aşamalardan oluşmaktadır. Ürünlerin depolanması, yük araçlarına istiflenmesi ve taşıma süreci, profesyonel bir planlama gerektirmektedir. Aynı zamanda ekipler tarafında, ürünlerin özelliklerine ve boyutlarına uygun taşıma seçenekleri oluşturulmaktadır. Azerbaycan nakliye çalışmalarından yararlanmak isteyen müşterilerimiz için gelişmiş taşıma seçenekleri ile hizmet vermekteyiz. Karayolu taşımacılığı ve havayolu taşımacılığı gibi farklı teslimat yöntemleri sayesinde avantajlı fiyat seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz. Profesyonel çalışma kadromuz ve donanımlı araçlarımız sayesinde, başarılı sevkiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Azerbaycan Karayolu Taşımacılığı / TIR Nakliye

Azerbaycan taşımacılık yöntemlerinden biri olan karayolu taşımacılığı, ürünlerinizin kara üzerinden ulaştırılması ile gerçekleşmektedir. Özellikle bu seçenek, kısa mesafelerde bulunan ülkeler için zamandan tasarruf etmenize olanak tanır.  Azerbaycan nakliye sürecinde en çok tercih edilen taşıma yöntemlerinden biri olması sebebiyle yoğunluk bulunmaktadır. Tırlar ile yapılan nakliye çalışmaları küresel ticaret faaliyetleri içerisinde çok önemli bir yere sahiptir. Kısa ve orta mesafedeki teslimat adresleri için kazançlı olmaktadır. Araçlara sistematik bir şekilde yerleştirilen yükler, deforme olmadan alıcıya teslim edilir.

Uluslararası nakliye işlemlerinde kullanılan yöntem, mal sahiplerine pek çok yönden avantaj sağlamaktadır. Azerbaycan karayolu nakliye çalışmalarımız ile pratik ve güvenilir hizmet imkânı elde edebilirsiniz. Taşınacak yüklerin özelliklerine göre araç tipi belirlenmektedir. Büyük boyutlu ürünlerin nakliye sürecinde, özel donanımlı araçlar tercih edilmektedir.

 • Hızlı ve güvenilir bir seçenektir. Yükler çevre koşullarına maruz kalmadan taşınmaktadır.
 • Diğer yöntemlere kıyasla çok daha ekonomiktir. Farklı çözüm olanakları sayesinde müşteriler için düşük maliyetli olmaktadır.
 • Dış unsurlardan etkilenme olasılığı düşüktür, süreç planlandığı şekilde ilerlemeye devam eder.
 • Azerbaycan tır nakliye ile birden fazla noktaya teslimat imkânı oluşmaktadır, ülkenin her noktasına uzanan karayolları sayesinde yüzlerce teslimat adresi bulunmaktadır.
 • Bu yöntem ile mal sahipler için ekonomik çözümler geliştirilebilir.

Süreç yönetimini başarılı bir şekilde tamamlayabilmek adına Azerbaycan lojistik alanında uzman personeller ile müşteri desteği sunmaktayız. Azerbaycan karayolu taşımacılığı için teslimat sürecini planlamaya uygun şekilde yürüterek, ürünlerinizi en hızlı şekilde alıcı noktaya ulaştırıyoruz.

Karayolu taşımacılığı, her türlü sektörden ürünler için rahatlıkla kullanılabilir. Sağlık, otomotiv, inşaat ve kozmetik gibi farklı türden yüklerin nakliyesi yapılmaktadır. Üstelik yalnızca bu ürünler değil,  e-ticaret ile satılan malzemelerde taşınmaktadır.

Azerbaycan’ın her noktasına mal sevkiyatı yapabilirsiniz. Karayolunun ulaştığı tüm noktalar için teslimat imkânı mevcuttur. Kapıdan kapıya gerçekleştirdiğimiz teslimatlar sayesinde ürünlerinizi kolaylıkla alıcı adrese ulaştırmaktayız.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Müşteri beklentileri ve ihtiyaçlar doğrultusunda, farklı seçeneklere ihtiyaç duyulmaktadır. Taşımacılık yöntemlerinden biri olan parsiyel nakliye hizmetleri sayesinde, esnek çözümler elde edilmektedir. Azerbaycan parsiyel taşımacılık ile ürünlerinizi daha uygun maliyetler ile dilediğiniz noktaya iletebilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık, Azerbaycan nakliye sürecinde pek çok müşteri tarafından yoğun talep görmektedir. Tek bir aracı doldurmayan yükleriniz olduğu takdirde, parsiyel taşımacılık yöntemi sayesinde ürünler farklı müşterilere ait ürünler ile tek bir araca istiflenmektedir.  Azerbaycan parsiyel nakliye firmaları tarafından, güzergâh oluşturularak planlama yapılmaktadır. Aynı noktaya gidecek ürünler ya da aynı yol üzerinden taşınacak ürünler tek araç ile götürülmektedir.

 • Küçük miktarlardaki ürünler için, tek araç ücreti ödeme zorunluluğu ortadan kalkar. Büyük araç maliyetlerinden kurtulma imkânı sunmaktadır.
 • Belirlenen güzergâha göre, teslimatlar hızlı bir şekilde tamamlanır. Zamandan tasarruf sağlamaktadır.
 • Diğer taşıma yöntemleri ile birleştirilebilir ve tüm adreslere teslim gerçekleştirilebilir.
 • Yüklerin araca yüklenme ve indirilme sürecinde yüksek derecede özen gösterilmektedir.
 • Teslim tarihi müşteriler tarafından belirlenebilmektedir.

Azerbaycan parsiyel nakliye hizmetlerimiz kapsamında, aynı yöne gidecek olan yükler tek bir araca yüklenmektedir. Böylelikle taşıma ücretleri, ürün sahiplerinin paylarına göre belirlenir. Güzergâhların önceden planlanmış olması, teslimat sürecini daha da hızlandırmaktadır. Ürünler vakit kaybetmeden, alıcıya teslim edilmektedir.

Tek bir aracı dolduramayacak kadar az miktardaki ürünler için Azerbaycan parsiyel taşıma yöntemini tercih etmeniz, sizler için daha avantajlı olacaktır. Azerbaycan’a nakliye gerçekleştirmek istediğiniz her an, bizlerle iletişime geçerek ürünleriniz için belirlediğiniz teslimat tarihine uygun hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Azerbaycan nakliye hizmetinden yararlanmak isteyen ürün sahipleri tarafından en çok merak edilen husus, parsiyel nakliye fiyatlarıdır. Nakliye ücretleri, lojistik hizmeti alan müşterilerin taleplerine göre farklılık göstermektedir. Fiyatlandırma aşaması çeşitli unsurların bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

 • Taşınacak ürünlerin boyutu ve ağırlığı: Farklı boyutlardaki ürünler için talep edilen ücretler değişiklik göstermektedir. Fiyatlandırma aşamasında yüklerin ağırlığı hesaplamaya dâhil edilmektedir.
 • Ürün teslimatının yapılacağı adres: Teslimat adresinin mesafesi en önemli unsurdur. Adresin uzaklığı ya da yakınlığında göre fiyat belirlenmektedir.

Parsiyel nakliye, müşterilere sağladığı ekonomik kolaylık sebebiyle yoğun talep görmektedir. Bu sayede, az miktardaki ürünler için ekstra depolama ücreti ödemenize gerek kalmaz. Kargo ürünü gönderecek müşteriler, parsiyel nakliye sayesinde daha düşük ücretler ödemektedir.

Uluslararası düzeydeki lojistik hizmetleri için talep edilen nakliye fiyatları, para birimlerinde yaşanan artış ve düşüşler sebebiyle değişebilmektedir. Sizlerde ürünleriniz için fiyat bilgisi almak istiyorsanız, bizlere ulaşarak Azerbaycan nakliye süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Azerbaycan Frigo Nakliye

Türkiye ve Azerbaycan nakliye sürecinde, ürünlerin aynı kalitede alıcıya ulaştırılabilmesi için farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan frigo nakliye, ürünlerin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilmiştir. Yol koşullarına dayanamayacak ürünler için tercih edilmektedir. Frigo nakliye hizmetleri sayesinde, hassas gıda ürünleri bile uzak mesafelere taşınabilmektedir.

 • Tarım ürünleri
 • Gıda çeşitleri
 • Standart ısı seviyesinde taşınması gereken malzemeler
 • Dondurulmuş paketler
 • İçecek sektörü
 • İlaç hammaddesi gibi ısıya olan mukavemeti düşük ürünler taşınmaktadır.

Frigo nakliye hizmetleri için kullanılan araçlar özel teknolojiler ile donatılmaktadır. Araçların iç kaplaması ve donanım özellikleri içerdeki hava ile dışardaki hava arasındaki ısı akışını önleyecek yapıdadır. Ürünler için gerekli ısı seviyesi sabit tutularak, bozulması engellenmektedir.

Bu yöntem sayesinde belir ısılarda muhafaza edilmesi gereken ürünlerinizi uzun yol koşullarına uygun hale getirebilirsiniz. Firmamız, ürünlerin araca yükleme ve indirilme aşamasında herhangi bir olumsuz durumla karşılamaması için gerekli tüm tedbirleri almaktadır.

Frigo nakliye işlemleri sırasında, profesyonel ekipler tarafından yapılacak planlama aşaması ürünlerin daha kısa sürede teslim edilmesini kolaylaştırır. Ürünlerin, sağlıklı koşullarda alıcıya ulaştırılması tarım ve gıda sektörü açısında büyük önem arz etmektedir. Uygun ısıya sahip depolama ortamlarında korunan ürünler kullanıma hazır halde bulunmaktadır.  Donanımlı araçlar ile nakliye süreci planlanan sürelere uygun şekilde tamamlanmaktadır.

Azerbaycan Konteyner Nakliye

Konteyner taşımacılığı, ürünlerin metal konteyner içerisinde taşınmasıdır. Konteyner boyutları farklı seçeneklerden oluşmaktadır. Yükler konteyner içerisine yerleştirildikten sonra tren, kamyon gibi araçlarla ulaştırılmaktadır. Azerbaycan konteyner taşımacılığı sayesinde mallarınızı çok daha güvenli bir şekilde iletebilirsiniz. Hava olaylarına ve çarpmalara karşı yüksek dayanma seviyesi bulunmaktadır.

Azerbaycan konteyner nakliye fiyatları, diğer taşıma yöntemlerine göre daha düşüktür. Ekonomik olması sebebiyle, düşük maliyet avantajı bulunmaktadır.

Konteyner boyutları ve tipleri oldukça fazla seçenekten oluşmaktadır. Taşınmasını istediğiniz ürünlerin özelliklerine göre konteyner boyutu belirlenmektedir. Ağır ve büyük boyutlu ürünlerin taşınmasında kullanılacağı gibi hafif yapıdaki ürünler içinde rahatlıkla tercih edilebilir.

Kapıdan kapıya teslimat imkânı bulunmaktadır. Konteynerler fiziksel özellikleri sayesinde farklı tipte pek çok ürünün taşınmasına olanak tanımaktadır, geniş taşıma kapasitesine sahiptir. Ancak istifleme süreci profesyonel ekipler tarafından planlandığında, daha çok ürün ekleyerek maliyeti düşürmek kolay olmaktadır.

Yükler ile doldurulan konteynerler, her türlü noktaya taşınabilmektedir. Lojistik sektöründe önemli bir yere sahip bu yöntem nakliye sürecinin daha hızlı ve kolay ilerlemesini sağlamaktadır. Konteynerlerin yüklenmesi ve boşaltılması aşamasında, özel araçlar kullanılmaktadır.

 • Güvenli taşıma imkânı sunmaktadır.
 • Ekonomiktir.
 • Ürünler hızlı şekilde taşınır.
 • Boyutları sebebiyle, yüklemeler kolay yapılmaktadır.
 • Doğaya zarar vermez.

Sizlerde Azerbaycan için yapacağınız sevkiyatlarda, konteyner nakliye hizmetlerimizden yararlanarak zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Azerbaycan Demiryolu Nakliye

Ürünlerin vagonlara yüklenerek, farklı ülkelere ulaştırılmasına demiryolu nakliye hizmeti denilmektedir. Demir raylarının son yüzyıllarda daha çok ülkeye ulaşması ile birlikte, bu yönteme olan talep artmıştır. Demiryolu taşımacılığı sektörün gelişmesine katkı sağlanan en önemli gelişmelerden biridir. Günümüzde güncel olarak kullanılmaya devam eden bu yöntem dünya ekonomisi için büyük öneme sahiptir.

Vagonlar, yükler ile doldurulduğunda raylar üzerinde hareket ederek teslimat adresine doğru yola çıkmaktadır. Uzak mesafelere ulaştırılması gereken ürünler için oldukça avantajlı bir yöntemdir. Demiryoluna sahip tüm ülkelerin arasında kullanılmaktadır.

Rayların özelliği sayesinde sürtünme direnci daha düşük seviyededir. Bu özellik, daha fazla yük vagonunun eklenmesini kolaylaştırmaktadır.

 • Oldukça hızlı bir taşıma yöntemidir.
 • Tırlar ile taşınamayan ağır yükler, bu yöntem ile kolayca taşınabilmektedir.
 • Hava şartlarından etkilenmemesi sebebiyle, teslimat süreci kesintiye uğramaz.
 • Trafik sorunu bulunmadığı için direkt ulaşım sağlanır.
 • Daha az maliyet ile daha fazla ürün taşınabilir.
 • Çevre kirliliğine sebep olmamaktadır.
 • Güvenli bir taşıma yöntemidir, hata riski oldukça azdır.

Azerbaycan Havayolu Nakliye

Tekstil, kozmetik, sağlık, elektronik ve otomotiv gibi sektörler için taşınması gereken ürünlerin, hava aracıyla ulaştırılmasına havayolu nakliye denilmektedir. Havayolu ile gerçekleştirilecek sevkiyatlar, uçak pistine sahip tüm ülkelere yapılmaktadır.

 • Kısa sürede teslimat
 • Düşük hasar riski
 • Nakliye ücretlerinin sabit seviyelerde kalması

Farklı taşıma yöntemlerine oranla çok daha hızlı teslimat imkânı bulunmaktadır. Bu sebeple pek çok şirket, nakliye sürecinde havayolu taşımacılığından yararlanmaktadır. Havayolu taşımacılığında, taşınacak ürünler yüksek bir güvenlik aşamasından geçmektedir, önlemlerinin yoğun olması sebebiyle nakliye süreci daha güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır.

Uzman ekipler tarafından yönetilen süreç profesyonel bir şekilde ilerlemektedir. Lojistik firmalarının, depolama alanları ve ürünler için taşıma araçları bulunmaktadır. Havayolu nakliye ile teslim edilecek mallar, önceden paketlenmektedir. Eksik paketleme bulunan ürünler için tekrardan kaplama yapılmaktadır. Taşınmaya hazır yükler, gümrük noktasına götürülerek kontrolden geçirilir.

Güvenlik aşamasından geçen ürünler, uçağa yerleştirilir. Ürünler Azerbaycan’a ulaştıktan sonra gümrük kontrollerinden geçerek, alıcıya teslim edilmek üzere taşımaya alınmaktadır.

Karayolu üzerinden birkaç haftada götürülebilecek ürünler, havayolu nakliye sayesinde birkaç gün içerisinde teslimat adresine ulaşır. Ürünlerin hasar görme olasılığı oldukça düşüktür. Hassas yapıdaki malzemeler için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Uçuş tarihleri ve süreleri önceden belirlendiği için teslimat süresinde herhangi bir gecikme yaşanmaz. Pek çok farklı türde ürünü havayolu nakliye hizmetleri ile gönderebilirsiniz.

 • Güvenlik tedbiri gerektirmeyen ürünler
 • Evrak taşımacılığı
 • Hassas yapıdaki ürünler
 • Tehlikeli patlayıcı maddeler.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

İki ülke arasında gerçekleşen lojistik çalışmaları Azerbaycan karayolu nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir. Yürütülen süreç tamamen profesyoneldir. Azerbaycan’a çalışan nakliye firmaları sayesinde ürünlerinizi hızlı ve güvenlikli bir şekilde teslimat adresine iletebilirsiniz.

Azerbaycan nakliye firmaları ile ticari ve ekonomik ilişkileri geliştirmek çok daha kolaydır. Türkiye’den gönderilen ürünler, Azerbaycan’a giden tır firmaları tarafından sunulan hizmetler sayesinde deforme olmadan, belirtilen tarihlerde alıcıya ulaştırılmaktadır. Azerbaycan’dan ülkemize taşınan ürünlerde aynı kalitede teslimat noktalarına iletilmektedir.

Azerbaycan Türkiye nakliye firmaları iki ülke arasında ilerleyen ekonomik ve ticari süreçte adeta köprü olmaktadır. Azerbaycan lojistik firmaları, ürünlerin teslim alınmasından alıcıya iletilmesine kadar geçen süre içerisinde gerekli tüm işlemleri tamamlamaktadır. Resmi evrakların ve gerekli izinlerin alınması ile Azerbaycan nakliye süreci başlamaktadır. Azerbaycan nakliye yapan firmalar, geniş kapsamlı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Nakliye aşaması başlamadan önce taraflar arasında sözleşme yapılarak, ürünler güvence altına alınmaktadır. Bu durum ile ürünlerde meydana gelebilecek hasarlar için önlem alınmış olmaktadır.

Azerbaycan çalışan lojistik firmaları, ürünlerin taşınması için farklı teslimat yöntemleri kullanmaktadır. Bu yöntemler müşteri talepleri ve ürün özelliklerine bağlı olarak belirlenmektedir. Azerbaycan’a nakliye yapan firmalar, lojistik sürecini karayolu ve havayolu taşımacılığını kullanarak gerçekleştirmektedir.

Türkiye Azerbaycan nakliye firmaları gerekli prosedürleri tamamlayarak, resmi kayıtlarının tamamlanması üzerine sevkiyatlara başlamaktadır. Azerbaycan çalışan nakliyeciler, resmi internet sitelerinde listelenmektedir.

Kaliteli hizmetlerimiz, Azerbaycan çalışan nakliye firmaları arasında bizleri ilk sıralara taşımaktadır. Sizlerde Azerbaycan Bakü nakliye süreci için başarılı çalışmalar talep ediyorsanız, firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Azerbaycan nakliye sürecine dair en önemli madde, elbette ki nakliye ücretledir. Yüksek ya da düşük maliyetler mal sahiplerinin kar oranını doğrudan etkilemektedir. İki ülke arasında sağlanan lojistik hizmetleri için talep edilen ücretler, teslimat sürecine bağlı olarak şekillenmektedir.

Türkiye Azerbaycan nakliye fiyatları için net bir ücret söylemek mümkün değildir. Hizmet bedelleri, müşteri taleplerine göre belirlenmektedir. Azerbaycan Taşkent nakliye fiyatı belirlenirken, Taşınacak malların boyutu ve teslim edileceği adresin mesafesi fiyatlandırma aşamasında oldukça önemlidir. Her sevkiyat süreci birbirinden farklı olduğu için Azerbaycan nakliye ücretleri, ürün özelinde oluşturulur.

Azerbaycan nakliye fiyatları kullanılan taşıma yöntemine göre değişiklik göstermektedir. Karayolu taşımacılığının tercih edildiği Azerbaycan nakliye ücretleri çok daha uygun seviyelerde olmaktadır. Bununla birlikte parsiyel taşımacılık hizmetleri ile kargo gönderimi yapan müşteriler için maliyetler standart ücretlere göre daha düşük seviyededir.

Firmamız tarafından belirlenen Türkiye Azerbaycan TIR nakliye fiyatları yasal koşullara uygun ve rekabetçi seviyededir. Azerbaycan navlun fiyatları hakkında teklif almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

FMR Öztürk Azerbaycan Nakliye
Uluslararası Azerbaycan Nakliye Hizmeti

Azerbaycan nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

WhatsApp Mesajı Gönder