Proje Taşımacılığı

Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı hizmetleri genellikle normalden çok daha ağır yüklerin nakliyesi aşamasında sunulan hizmetlerdir. İşletme olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli ve deneyimli bir şekilde proje taşımacılığı hizmetleri sunmaktayız. Bu hizmetleri sunma aşamasında her zaman planlı ve programlı bir şekilde çalışmalar yapmakta ve bu sayede her zaman kaliteli hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız. Proje taşımacılığı hizmetlerinin güvenli, hızlı, kaliteli ve sorunsuz olarak sunulması en önemli konular arasında yer almaktadır. Bizde işletme olarak bünyemizde çok fazla özellik bulundurmakta ve bu özellikler ile her zaman kaliteli hizmetler sunmaktayız. Kaliteli proje taşımacılığı hizmetleri için bünyemizde bulunan özellikler şu şekilde sıralanabilir;

Proje taşımacılığı ikon
 • Deneyimli, tecrübeli ve profesyonel nakliye elemanları,
 • Yüksek modelli ve sağlam nakliye araçları,
 • Kaliteli teknolojik sistemler,
 • Koordineli ekip çalışması gibi pek çok özellik bünyemizde bulunmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan bu önemli özellikler konusunda devamlı olarak araştırma ve çalışmalar yapmakta ve bu özelliklerin her geçen gün daha da geliştirilmelerini sağlamaktayız. Bu özellikler çerçevesinde sunulan proje taşımacılığı hizmetlerimiz her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmamıza ve işletmemize karşı olan hizmet taleplerinin artış göstermesine fayda sağlamaktadır.

Proje Taşımacılığı Hizmeti

Proje lojistiği nedir sorusuna cevap olarak bu hizmetin bir diğer adı söyleyebiliriz. Proje taşımacılığı hizmetleri işletmemiz tarafından çok uzun senelerden bu yana hatasız, sorunsuz, kaliteli ve problemsiz bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmakta ve sizlerin memnuniyetleri kazanılmaktadır. Bu hizmet esnasında normalden çok daha ağır olan yüklerinizi hatasız ve hasarsız olarak yeni adreslerine ulaştırmaktayız. Bu hizmetlerin sunulması aşamasında her zaman deneyimli, tecrübeli ve profesyonel nakliye elemanları çalıştırmakta ve bu sayede kaliteli hizmetlerin meydana çıkmaları sağlanmaktadır. İnsanlar çoğu zaman proje yük taşımacılığı nedir sorunu sormakta ve kendilerine bir cevap aramaktadır. Bizlerle iletişime geçen müşterilerimize her zaman doğru ve net bir şekilde bu gibi soruların cevabını vermekteyiz.

İşletme olarak müşterilerimize proje taşımacılığı hizmetlerini sunma aşamasında çeşitli sözleşmeler yapmakta ve tüm yüklerin koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Nakliye hizmetlerimiz aşamasında yüklerinize gelebilecek en ufak hasarlar dahi işletmemiz tarafından karşılanmaktadır. Bünyemizde bulunan bu özellik sözleşmeli taşımacılık nedir sorusuna her zaman en doğru yanıt olmaktadır. Hizmetlere başlamadan önce teker teker tüm eşyaların ve yüklerin listeleri yapılmakta ve sigorta altına alınmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin güvenli nakliye hizmetleri almaları sağlanmaktadır. Sizlerde sigortalı bir şekilde proje taşımacılığı hizmetleri almak istiyorsanız eğer işletmemiz ile iletişim kurabilir ve pişman olmayacağınız şekilde hizmetler alabilirsiniz.

Proje Taşımacılığında Kullanılan Araçlar

Siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardan bu yana kaliteli olarak sunduğumuz Proje taşımacılığı hizmetleri bünyesinde her zaman yüksek modelli, tüm periyodik bakımları zamanında yapılmış ve ağır yük taşımaya uygun şekilde araçlar kullanmaktayız. Sunduğumuz hizmetler bünyesinde kullanılan tırlar, vinçler, kamyonlar her zaman pek çok özelliği bünyesinde bulundurmakta ve sunduğumuz hizmetlerin kalite oranlarını en üst basamaklara taşımaktadırlar. Kullandığımız bu araçlar sayesinde müşterilerimizin her zaman memnuniyetlerini kazanacağımız şekilde hizmetleri meydana getirmekteyiz. Araçlarımızın bünyesinde bulunan önemli özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • Ağır yük taşımaya uygun olmaları,
 • Lastik sayılarının fazla olması,
 • Tüm periyodik bakımlarının eksiksiz ve orijinal parçalar ile yapılması,
 • Tente kısımlarının geniş olması,
 • Güvenli yapılara sahip olması başlıca özellikler arasında yer almaktadır.

Kullandığımız araçların satın alımları aşamasında özel olarak görevlendirdiğimiz nakliye elemanlarımız geniş çaplı ve detaylı araştırmalar yapmakta ve bu araştırmalar sayesinde sunduğumuz hizmetlerin kaliteli olmasını sağlayacak nitelikte araçların temin edilmesi sağlanmaktadır. Nakliye hizmetlerinde ki en önemli faktörlerden birisi kullanılan araçlardır. Biz de bu durumun farkında olan bir işletme olarak her zaman donanımlı, yüksek modelli ve bol özellikli nakliye araçlarının bünyemizde bulunmasını sağlamaktayız.

Ayrıca anlaşmalı olduğumuz uzman işletmeler aracılığı ile tüm nakliye araçlarımızın periyodik bakımlarını eksiksiz, kaliteli ve orijinal parçalar ile yaptırmakta ve bu sayede sunduğumuz nakliye hizmeti esnasında en ufak bir sorunun dahi yaşanmamasını sağlamaktayız.

Proje Taşımacılığı Süreçleri

FMR Öztürk Proje Taşımacılığı
Uluslararası Proje Taşımacılığı

Proje taşımacılığı hizmetleri işletmemiz tarafından her zaman en hızlı şekilde meydana getirilmekte ve müşterilerimizin zamandan tasarruf etmeleri sağlanmaktadır. Sunduğumuz nakliye hizmetlerinin hızlı bir şekilde meydana getirilmesi için pek çok özelliğin bünyemizde bulunmasını sağlamaktayız. Hızlı nakliye hizmetleri için gereken özellikler şu şekildedir;

 • Atik yapılara sahip nakliye elemanları,
 • Kuvvetli motor gücüne sahip nakliye araçları,
 • Kaliteli ve güncel teknolojik sistemlerimiz sunduğumuz hizmetlerin hızlı olmasını sağlayan özellikler arasında yer almaktadır.

Proje taşımacılığı hizmetlerini hızlı bir şekilde müşterilerimize sunuyor olmamız işletmemiz bünyesinde bulunan en önemli özellikler arasında yer almakta ve hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktadır. Ayrıca kısa süreler içerisinde sunduğumuz hizmetler her zaman müşterilerimizin bizlere olumlu dönüşler yapmasını sağlamaktadır. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizleri her zaman mutlu etmektedir.

Proje Taşımacılığındaki İzin Belgeleri ve Kurallar

Proje taşımacılığı alanında sunduğumuz hizmetler bünyesinde her zaman yol izinlerimiz alınmakta ve tamamen yasal bir şekilde hizmetler sunulmaktadır. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması adına tüm izin ve kurallara dikkat etmekte ve bu sayede sorunsuz şekilde hizmetlerin meydana getirilmesini sağlamaktayız. Gerekli kurumlara başvurular zamanında yapılmakta ve ağır yük taşıma izinleri bünyemizde bulunmaktadır. Ayrıca ağır yük taşıma hizmetlerinde belli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar şu şekilde sıralanabilir;

Uluslararası Proje Taşımacılığı

Uluslararası Proje Taşımacılığı

 • Kullanılacak araçların bakımlı ve sağlam olması,
 • Gerekli güvenlik tedbirlerinin alınması,
 • Taşınacak yüklerin kaliteli bir şekilde sabitlenmesi gibi pek çok kural bulunmaktadır.

Gerekli olan tüm kurallara işletme olarak uymakta ve güvenli hizmetlerin meydana çıkmalarını sağlamaktayız. Ayrıca bünyemizde hizmet veren elemanlarımızın tamamına bu kurallar hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu sayede sunulan hizmetlerin her zaman kurallara uygun olarak sunulmalarını sağlamaktayız. Kurallara uygun şekilde sunduğumuz hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, beğenilerini, övgülerini ve beğenilerini kazanmakta ve bu durumdan dolayı mutluluk duymaktayız. Yerine getirdiğimiz kuralların tamamı toplum güvenliğini sağlamak adına belirlenmiştir. Yüklerin güvenli bir şekilde yeni adreslerine taşınması adına alınacak tüm tedbirler en önemli kurallar arasında yer almaktadır. Biz de işletme olarak güvenli hizmetleri sunabilmek adına her zaman tüm kuralları yerine getirmekteyiz.

Proje Taşımacılığı Yapan Firmalar

Proje taşımacılığı hizmeti sunan firmalar arasında yer almakta ve her zaman en kaliteli hizmetlerin meydana çıkmasını sağlamaktayız. Müşterilerimiz ufak bir araştırma yaptıkları zaman alabilecekleri en kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı hizmetleri bizlerden alabileceğini anlamakta ve bizler ile iletişime geçmektedir. İşletmemizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerimiz arasında nakliye elemanlarımızın deneyimli ve tecrübeli kişilerden oluşması yer almaktadır. Bu sayede her zaman güvenli ve hızlı nakliye hizmetlerini ortaya çıkarmaktayız.

Proje Taşımacılığı Maliyetleri

Proje taşımacılığı hizmetlerinin maliyetleri yük ağırlıklarına, mesafe uzunluklarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak biz işletme olarak her zaman siz değerli müşterilerimize en uygun fiyatlar ile hizmetler sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin maddi zorluk çekmeden gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız. Sizlerde uygun fiyatlara nakliye hizmetleri almak isterseniz işletmemiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Proje taşıma ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Proje taşımacılığı kapsamında İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye, faaliyet bölgelerimiz arasındadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder