Irak Nakliye

Irak Nakliye

Irak nakliye hizmetleri alanında yoğun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Batı Asya Körfez ülkelerinden biri olan Irak, Türkiye ile komşu olmasıyla iki ülke arasından her yıl çok sayıda nakliye çalışmaları gerçekleştiriliyor. Türkiye-Irak birbirleri ile komşu ülke olması yapılacak olan nakliye çalışmalarının kolaylıkla yapıldığı düşünülebilmekte. Oysa iki ülke arasında yapılan nakliye operasyonları profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmeli. İki ülke arasında her ne kadar kara sınırı bulunsa da güvenilir ve doğru nakliye çalışmaları için tecrübe ve deneyim sahibi ekiplerden destek alınmalıdır.

Günümüzde geçmişe nazaran nakliye çalışmaları daha sorunsuz ilerlemektedir. Bunun nedeni ise nakliye sektöründe yeniliklerin gün geçtikçe artmasıdır. Zaman içerisinde sektörde duyulan ihtiyaçlar neticesinde yenilik ve gelişmeler yaşanmaktadır. Bu yenilikler ve gelişmeler ile nakliye çalışmaları daha başarılı bir şekilde yürütülmektedir. Firmamız Irak nakliye konusunda kendini kanıtlamış, üstün başarıları ile müşterilerinin öncelikli tercihi olmaya devam etmektedir.

Irak Nakliye Hizmetleri

Irak nakliye ve lojistik hizmetleri sağlayan firmamız, dünyada yaşanan değişimler ve gelişmeler ile beraber büyük başarılar elde etmeye devam etmekte. Müşterilerimizin yüklerini istedikleri yerlere taşıyarak lojistik ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Firmamız dünyanın hemen her bölgesine nakliye hizmetlerini sağlamaktadır. Gönderilerinizi istediğiniz yerlere güvenli bir şekilde ulaştırıyor, sevkiyatlarda riskleri göz önünde bulundurarak en kaliteli hizmetleri sunuyoruz. Yüklerin çıkış noktasından varış noktasına kadar devam eden nakliye sürecini en iyi şekilde planlıyor ve uzman personellerimiz tarafından her bir kontrol itina ile gerçekleştiriliyor. Nakliye operasyonlarında gerekli tüm önlemleri alarak teslimat sürecinden müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz. Irak nakliye hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz seçenekler şunlardır:

 • Karayolu nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Konteyner nakliye
 • Demiryolu nakliye
 • Havayolu nakliye

Irak Karayolu Taşımacılığı/Tır Nakliye

Türkiye ile Irak komşu ülke olmalarından dolayı nakliye konusunda daha çok karayolu üzerinden yük taşımacılığı sağlanmaktadır. Firmamız Irak karayolu nakliye ihtiyaçlarını karşılıyor ve çözüm odaklı yaklaşımları ile sorunsuz bir şekilde süreci tamamlamaktadır. İki ülke arasında karayolu taşımacılığı çerçevesinde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye, frigo nakliye ve konteyner taşımacılığı faaliyetleri sürdürülmektedir. Firmamız Irak lojistik konusunda müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını karşılayabilecek potansiyelde ve güçtedir. Müşterilerimize daha iyi hizmetler sağlamak için yenilikçi adımlar atmayı sürdürüyoruz. Lojistik faaliyetlerinde özellikle de yüklerin hızlı ve güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılması önem arz etmekte. Irak nakliye faaliyetlerimizde karayolu üzerinden müşterilerimizin yüklerini son model araçlarımız ile güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Irak taşımacılık konusunda deneyim sahibi olan firmamız, müşterilerinin yüklerinin toplanmasında, depolanmasında, paketlenmesinde, dağıtılmasında, gerekli evrakların hazırlanmasında, gümrükleme işlemlerinde ve diğer tüm taşımacılık gereksinimlerini en doğru şekilde yürüterek tamamlamaktadır. Müşterilerimize bu konuda gerekli tüm destekleri sağlıyor ve süreç içerisinde yüklerinin durumları hakkında düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Karayolu nakliye konusunda her zaman aynı tutum ve istikrarla devam ettik. Yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize en iyi çalışmaları sunmak için bünyemize alıyoruz. Irak tır nakliye hizmetlerimizde son model araçlarımızla yüklerinizi taşıyoruz. Tüm nakliye süreçlerini sorunsuz bir şekilde sonlandırmak için titizlikle çalışıyoruz. Irak karayolu taşımacılığı için bu doğrultuda hareket ediyor, uzman personellerimizle gerekli planlamaları yapıyor ve tüm faaliyetleri yakından takip ediyoruz.

Irak Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, birden fazla müşterinin yüklerini tek ve birleştirilmiş bir şekilde aynı güzergahlar üzerinden hareket eden araçlar ile taşınmasıdır. Dünyanın birçok bölgesinde olduğu gibi Türkiye sınırları içerisinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Irak nakliye hizmetlerini sağlayan firmamız, parsiyel taşımacılıkta müşterilerine geniş kapsamlı hizmetler sunmaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerimizi tercih eden müşterilerimiz genel olarak bir aracı dolduramayacak kadar az olan yükleri için tercih etmektedir. Böylece diğer müşteriler ile aynı araç içerisinde parça yükler güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırılmaktadır. Irak parsiyel taşımacılık çalışmalarımızda birden fazla müşterimizin yüklerini tek bir araç ile aynı noktaya usta şoförlerimiz tarafında güvenle taşınmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetlerimizde öncelikle müşterilerimizin yüklerini inceliyoruz. Karşılanması gereken koşullar karşılandığında müşterilerimizin Irak parsiyel nakliye taleplerini gerçekleştiriyoruz. Bu koşullarda temel olarak yüklerin diğer müşterilerinin yükleri ile beraber taşınmaya uygun olması, aynı güzergaha hareket etmesi ve birden fazla müşteriye ait yüklerin yerleştirilmesinden oluşmaktadır. Irak parsiyel nakliye firmaları bu doğrultuda hareket ederek bütün olmayan, parça yükleri taşımaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerinin olmazsa olmazı aynı güzergah üzerinden hareket etmesidir. Eğer yükler farklı güzergah üzerinden alıcısına ulaştırılacaksa bu nakliye yöntemine uygun olmayacaktır. Yalnızca aynı güzergah üzerinden gidecek olan yükler için uygundur.

Irak’a nakliye hizmeti sağlayan firmamızın hizmetleri arasında yer alan parsiyel taşımacılık, müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun temel nedeni ise avantajlı olmasıdır. En önemli avantajlarından birisi de ekonomik olmasıdır. Irak parsiyel taşıma nakliye hizmetleri arasında en uygun fiyatlı taşımacılık yöntemlerindendir. Bir araç içerisinde çok sayıda müşterinin yüklerinin taşınması hem müşteri hem de firma açısından oldukça avantajlıdır. Irak parsiyel yapan firmalar bu nakliye türü için gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini alarak müşterilerine sorunsuz bir taşımacılık deneyimi sunmaktadır. Firmamız müşterilerinin yüklerini inceler, parsiyel nakliye için uygun olup olmadıklarına karar verir ve uygun olması durumunda araçlarına yükleyerek taşınma işlemine geçer.

Irak Parsiyel Nakliye Fiyatları

Lojistik sektörü içerisinde sıklıkla ihtiyaç duyulan parsiyel nakliye hizmetleri için firmamız çalışmalarını sürdürmektedir. Irak nakliye hizmetlerimiz arasında müşterilerimizin memnuniyetle tercih ettiği parsiyel nakliye operasyonlarımız aralıksız devam etmekte. Türkiye ile Irak arasında parsiyel nakliye faaliyetlerimizi uzun zamandır sürdürmekteyiz. İki ülke arasındaki ekonomik gelişmeler neticesinde nakliye hizmetleri ivme kazanmaya devam ediyor. Parsiyel nakliye hizmetlerimiz ile müşterilerimizin yüklerini istedikleri noktalara güvenle taşıyor ve alıcılarına teslim ediyoruz. Firmamız yol ve gümrükleme konusunda tecrübeli ekibi ile hizmetler sağlamaktadır.

Tüm Irak nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi parsiyel taşımacılıkta da en uygun fiyatları sunmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyeti gözeterek hareket eden firmamız, müşterilerinin bütçelerine uygun olacak şekilde yüklerini taşımaktadır. Parsiyel nakliye hizmetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için parsiyel yük hesaplama tablosuna göre fiyatlandırmaları yapıyoruz.

Irak Frigo Nakliye

Irak nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, sektörün ihtiyacı olan frigo nakliye çalışmaları gerçekleştirmektedir. Lojistik anlamda her türlü çalışmayı sağlıyor ve tecrübelerimizle kaliteli hizmetler sunuyoruz. Türkiye ile Irak arasındaki ithalat-ihracat faaliyetlerinde oldukça sık tercih edilmektedir. Frigo nakliye, diğer nakliye hizmetlerine göre daha çok dikkat edilmesi ve özen gösterilmesi gereken bir taşımacılık türüdür. Bu nedenle de ısıya duyarlı olan yüklerin taşınması için tercih edilebilmektedir. Taşınacak olan yükler güvenli bir şekilde istenilen yerlere taşınır ve alıcılarına ulaştırılır. Nakliye süreci ise ortalama olarak 2-3 gün arasından sürebilmektedir.

Frigo nakliye hizmetlerinde ısıya duyarlı araçlar kullanılmaktadır. Yükler için gerekli olan ısı aralığının kolaylıkla ayarlanabilecek donanımlara sahip araçlarımız ile yüklerinizi alıcılarına ulaştırıyoruz. Bazı yükler eksi derecelerde taşınması gerekirken bazılarında bu durum söz konusu olmamaktadır. Soğutucular ile döşenen araçlarımızda -26 ile 18 derece arasında yükleri taşıyoruz. Isı derecesi yüklerin özelliklerine bağlı olarak ayarlanmaktadır.

Irak Konteyner Nakliye

Firmamız Irak konteyner taşımacılığı olarak faaliyetler gerçekleştirmektedir. Lojistik sektörünün önemli parçalarından biri olan konteyner taşımacılığı, günümüzde hemen her sektörün tercihi olmaktadır. Konteynerler özellikle de sağlam bir yapıya sahip olmalarından dolayı müşteriler tarafından talep edilir. Sağlam yapıya sahip olması ile güvenli bir taşımacılık imkanı sağlamaktadır. Ayrıca elleçleme işlemi en aza indirgenmesi, zaman kaybının olmaması, yükleme ve boşaltma işlemlerinin kolaylıkla yapılması tercih sebebidir. Aynı zamanda Irak konteyner nakliye fiyatları uygun olması da müşteriler için önemli avantajlardandır. Hem uygun fiyatlı hem de yükler hasarsız bir şekilde güvenle alıcılarına ulaştırılabilmektedir. Gıda ürünleri için de oldukça korunaklıdır. Çünkü konteynerin hava geçirmemesi gıda ürünlerinin bozulmaması açısından önemlidir.

Konteyner taşımacılıkta karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu aracılığı ile nakliye operasyonları gerçekleştirilebilmektedir. Tek bir müşteriye ait yükler taşınabildiği gibi bir konteynerde birden fazla müşteriye ait yüklerde taşınabilmektedir.

Irak Demiryolu Nakliye

Uluslararası taşımacılıkta önemli bir yere sahip olan demiryolu nakliye, diğer taşımacılık yöntemlerine kıyasla daha güvenlidir. Demiryolu taşımacılığında daha az hizmete ihtiyaç duyulması kara taşımacılığı alanında güvenli bir yöntemdir. Birçok tonajdaki yüklerin taşınmasında gerekli olan çalışan sayısının az olması ve ekonomik bir taşımacılık türü olması noktasında müşterilere avantaj sağlamaktadır. Demiryolu taşımacılığı ayrıca açık ya da kapalı olarak tapılabilmektedir. Irak nakliye alanında çalışmalar yapan firmamız müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerine göre demiryolu üzerinden yüklerini istedikleri konumlara ulaştırmaktadır.

Türkiye birçok ülkeye demiryolu üzerinden taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Ülkemiz ile Irak demiryolu nakliye işlemlerimizi hız kesmeden sürdürüyoruz. Demiryolu nakliye hizmetlerinden kullanılan belli başlı belgeler vardır. Bu belgeler genel itibari ile şunlardır:

 • Demiryolu konşimentosu
 • CIV ve CIM belgeleri
 • Hamule Senetleri 4. Nüsha
 • FIATA belgeleri.

Irak Havayolu Nakliye

Günümüzde nakliye sektöründe faaliyetlerde bulunan birçok firma havayolu üzerinden yük taşımacılığı yapmaktadır. Irak nakliye hizmetleri sağlayan firmamız havayolu üzerinden müşterilerinin yüklerini alıcılarına güvenli bir şekilde ulaştırmaktadır. Hemen her ağılığa sahip yükleri havayolu üzerinden en hızlı şekilde taşıyor ve teslimatlarını yapıyoruz. Son dönemlerde Irak havayolu nakliye hizmetlerimiz oldukça sık tercih edilemeye başladı. Bunun nedenlerinden biriside hızlı ve güvenli olmasıdır.

Nakliye hizmetleri içerisinde en güvenilir yük taşımacılığı olarak kabul görmektedir. Aynı zamanda hızlı olması da yüklerin hasar görme durumunu en aza indirger. Özelliklede hassasiyeti yüksek olan yükler için tercih edilmektedir. Ülkemizde hemen her noktaya havayolu üzerinden yük taşımacılığı yapıyoruz. Türkiye-Irak arasından sürdürdüğümüz havayolu nakliye operasyonlarımızda fiyatlar diğer taşımacılık türlerine kıyasla yüksek olabilmektedir. Firmamız müşterilerine makul fiyatlar sunuyor ve yüklerini sorunsuz bir şekilde alıcılarına ulaştırmaktadır.

Türkiye Irak nakliye
Türkiye Irak nakliye hizmetleri

Irak Nakliye Firmaları

Irak nakliye firmaları arasında yer alan firmamız, çalışma alanlarını genişletmeye devam ediyor. Uluslararası taşımacılıkta özellikle de komşu ülkeler ile yapmış olduğumuz ithalat-ihracat çalışmalarda başarılı işlere imza atmayı sürdürüyoruz. Irak nakliye firması olarak hız kesmeden müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sınır komşumuz olan Irak ile yoğun bir nakliye operasyonlarında bulunuyoruz. Irak lojistik firmaları gibi bizlerde geniş hizmet ağımız ile müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Türkiye transit bir ülke konumunda olmasından dolayı oldukça hareketli bir geçiş ülkesidir. Irak ile yapılan ticari ilişkilerin canlılığı ile bu hareketlilik ivme kazanmaya devam ediyor. Irak çalışan lojistik firmaları da bu konuda müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Firmamız müşterinin taleplerine ve yüklerinin durumlarına göre en uygun nakliye yöntemini seçerek güvenli bir şekilde alıcılarına ulaştırabilmektedir. Herhangi bir özelliğe sahip olan tüm yükleri taşıyabilecek kapasiteye ve araç filosuna sahibiz. Irak ile özelliklede karayolu üzerinden nakliye operasyonları sıklıkla düzenlendiği için tırlar kullanılmaktadır. Irak’a giden tır firmaları gibi bizlerde son teknolojik donanımlara sahip araçlarımız ile güvenli bir şekilde taşımacılık operasyonlarını tamamlıyoruz. Alnında usta şoförlerimiz sayesinde iki ülke arasında güvenli ve tam zamanında taşıma işlemi gerçekleştiriyoruz.

Uzun yıllardır bu sektör içerisinde çalışmalar gerçekleştiren firmamız, Irak çalışan nakliyeciler arasında en önde yer alan firmalardan biridir. Tüm alanları ve detayları ile yoğun bir çalışma yapan firmamız, Irak İstanbul nakliye operasyonlarında başarılarını artırmaya devam etmekte. Her bir nakliye hizmetini titizlikle yürütüyor, müşterilerimiz ile özenle ilgilenir, kesintisiz çalışmalar yaparak Irak nakliye yapan firmalar arasında önce çıkmayı sürdürüyoruz.

Firmamız tecrübe, deneyim, donanım ve profesyonel kadrosu ile her daim kaliteyi en üst düzeyde müşterilerine sağlamaktadır. Türkiye-Irak arasındaki ticari ilişkilerden doğan nakliye ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Irak’a çalışan nakliye firmaları içerisinde önceliklerden biri olarak müşterilerimizin yüklerini taşıyarak alıcılarına ulaştırıyoruz. Firmamız taşınması gerek yükleri güvenli koşullar altında taşımaktadır. Müşterilerimiz tarafından bizlere emanet edilen yüklerini herhangi bir sorun oluşmadan taşıyor, olabilecek sorunlara karşı çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyerek kusursuz bir şekilde taşımak için özenle çalışıyoruz. Irak Türkiye nakliye firmaları içerisinde müşteri memnuniyetini hızlı bir şekilde yakalıyor ve müşterilerimizin her daim öncelikli tercihi olmaya devam ediyoruz.

Irak çalışan nakliye firmaları gibi bizlerde sunduğumuz taşımacılık türleri içerisinde müşterilerimize uygun olanları tercih ederek sağlıyoruz. Yükleri öncelikle inceliyor ve incelenen yüklerinize uygun olan nakliye türlerini sizlere sunuyoruz. Sizler içinde uygun olan ya da taleplerinizi karşılayan taşımacılık yöntemleri ile yüklerinizi alıcılarına ulaştırmak için taşınma sürecini planlıyoruz. Irak’a nakliye yapan firmalar arasında en doru planlamaları yaparak başarılı bir şekilde süreci tamamlıyoruz. Türkiye Irak nakliye firmaları için güvenli bir tercihte bulunmadan önce firmaların bazı özelliklerine dikkat etmeniz önemli olacaktır. Bu özellikler genel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Tecrübe e kalite
 • Lisans ve belgeler
 • Gümrük işlemleri
 • Referanslar
 • Fiyatlandırma.

Irak Nakliye Fiyatları

Günümüzün temel lojistik ve nakliyat hizmetlerinde merak edilen konulardan birisi fiyatlardır. Özelliklede uzun mesafelere taşınacak olan yükler için fiyatların ne kadar olabileceği merak edilmekte. Irak nakliye hizmetlerinde faaliyet gösteren firmamız, en makul fiyatları müşterilerine sunarak başarılı bir şekilde süreci tamamlamak için titizlikle çalışmaktadır. Türkiye Irak nakliye fiyatları alanında cazip fiyatlı bir ücret skalasını sunan firmamız her zaman müşterilerinin memnuniyetlerini göz önünde tutmaktadır.

Lojistik sektörünün önemli bir parçası olan fiyatlarda firmalar için lojistik maliyetler önemli unsurlardandır. Özelliklede karayolu üzerinden yüklerin taşınması Türkiye Irak tır nakliye fiyatları konusu oldukça fazla merak edilmektedir. Firmamız Irak nakliye fiyatları için bazı unsurları göz önünde tutarak hesaplamalarını yapmaktadır. Bu ise fiyatların sabit olmadığını ve unsurlara bağlı kalınarak değişikliğin olabildiğini gösterir. Bu unsurlar temel olarak şunlardan oluşmaktadır:

 • Yükün cinsi
 • Yükün boyutları
 • Yükün ağırlığı
 • Yükün hacmi
 • Çıkış ve varış noktaları arasındaki mesafe
 • Güzergah
 • Taşıma süresi
 • Gümrük işlemleri
 • Araç seçimi
 • Sigorta
 • Ek hizmetler.

Irak nakliye ücretleri belirlenirken temel olarak bu unsurlar baz alınmaktadır. Firmamız müşterilerine fiyatları sunmadan önce hesaplamalarını en ince ayrıntısına kadar dikkat ederek yapmaktadır. Bulunduğumuz sektör içerisinde en uygun fiyatları sunarak iki ülke arasında taşımacılık operasyonlarını yürütmeye devam ediyoruz. Irak navlun fiyatları belirlenirken oldukça titizlikle çalışıyoruz. Her bir nakliye yöntemlerinde fiyatlar farklı olabildiği gibi yüklere bağlı olarak da değişiklikler olmaktadır. Firmamız piyasayı da göz önünde tutarak hem ekonomik hem de kaliteli bir nakliye süresini sizlere sunmaya devam ediyor.

Irak nakliye ve lojistik hizmetlerimiz için

HEMEN BİZE ULAŞIN

Aktif güzergahlarımız arasında olan Irak ile birlikte İtalya, İspanya, Bulgaristan, Özbekistan ve Bosna Hersek nakliye rotaları da bulunmaktadır. Bu ülkelerle gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için, web sitemizde yer alan bilgilendirme sayfalarını ziyaret etmenizi öneririz. Hazırladığımız bu sayfalarda sunduğumuz hizmetlerin kapsamını, taşıma süreçlerini, lojistik çözümlerimizi ve müşteri bildirimlerini bulabilirsiniz. Nakliye ve lojistik hizmetlerimizle ilgili daha ayrıntılı bilgilere ulaşmak ve güncel güzergahlarımız hakkında bilgi almak için web sitemizin ilgili sayfalarını ziyaret edebilir, iletişim sayfamızdan her zaman bize ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajı Gönder